megafon Ne maradj le semmiről! HÍREK SZURKOLÓI INFORMÁCIÓK SHOP
Heti Mérleg

Heti Mérleg

Volt akadémistáink játékpercei az elmúlt hétről.

⏲ 2022-05-09

Légiósok

Sallai Roland (Freiburg) – Union Berlin ellen, 73 perc, 1 gólpassz

Kleinheisler László (Eszék) – Dinamo Zagreb ellen, 45 perc

Gyurcsó Ádám (AEK Larnaca) – Aris ellen, 90 perc

Tamás Márk (Slask Wroclaw) – Pogon Szczecin ellen, 90 perc

Gundel-Takács Bence (Jarun) – Varazdin ellen, 90 perc

Ganbold Ganbajar (Révkomárom) – Namestovo ellen, 90 perc, 1 gól

Vita Dániel (Csíkszereda) – Calarasi ellen, 90 perc

Tajti Balázs (Csíkszereda) – Calarasi ellen, 30 perc

 

NB I
MOL Fehérvár FC – Budapest Honvéd FC
Zsótér Donát, 31 perc

Budapest Honvéd FC – Mezőkövesd
Zsótér Donát, 34 perc

Mezőkövesd – Debreceni VSC
Bévárdi Zsombor, 14 perc

Debreceni VSC – Puskás Akadémia
Bévárdi Zsombor, 88 perc

Gyirmót FC Győr – Paks
Csörgő Viktor, 90 perc
Radics Márton, 90 perc

Zalaegerszegi TE – Gyirmót FC Győr
Csörgő Viktor, 90 perc
Radics Márton, 35 perc

Ferencvárosi TC – Zalaegerszegi TE
Posztobányi Patrik, 90 perc
Tajti Mátyás, 87 perc, 1 gól
Papp László, 3 perc

Zalaegerszegi TE – Gyirmót FC Győr
Tajti Mátyás, 90 perc

 

NB II
Győri ETO – III. Kerületi TVE
Daróczi Zoltán, 64 perc

Ajka – Budafoki MTE
Vaszicsku Gergő, 9 perc – kiállítva
Takács Roland, 70 perc
Kotula Máté, 22 perc

Aqvital FC Csákvár – Budaörs
Auerbach Martin, 90 perc
László Noel, 90 perc
Ominger Gergő, 90 perc
Tamás Nándor, 87 perc
Baracskai Roland, 69 perc
Mészáros Dávid, 69 perc
Magyar Zsolt, 28 perc
Makrai Gábor, 21 perc
Körmendi Kevin, 3 perc

Nyíregyháza – Békéscsaba 1912 Előre
Sipos Gábor, 45 perc

BFC Siófok – Haladás
Elek Bence, 29 perc

Csákvár – Budaörs
Fényes Szabolcs, 90 perc
Tányéros Ádám, 90 perc
Tóth Keve, 90 perc, 1 gól
Molnár Tibor, 81 perc
Molnár Csaba, 1 perc

Szolnok – Dorogi FC
Tóth Barnabás, 62 perc
Oldal Tibor, 28 perc

FC Ajka – Budafok
Tar Zsolt, 90 perc

PMFC – Szeged-Csanád Grosics Akadémia
Gajdos Zsolt, 66 perc

Vasas – Szentlőrinc
Szabó Máté, 67 perc
Biben Barnabás, 24 perc

Szolnoki MÁV FC – Dorog
Papp Szilárd, 90 perc
Sipos Zoltán, 90 perc, 1 gól
Tóth László, 45 perc

ETO FC Győr – III. Ker. TVE
Óvári Zsolt, 90 perc, 1 gól
Csonka Bonifác, 75 perc

Pécsi MFC – Szeged
Hegedűs Márk, 26 perc

 

NB III
Balatonfüredi FC – Puskás Akadémia FC II (34. forduló)
Babós Levente, 90 perc (Puskás Akadémia FC II)
Janyivkij Kirilo, 90 perc, 1 gól (Puskás Akadémia FC II)
Nahirnij Artem, 90 perc (Puskás Akadémia FC II)
Kicsun Jevgenyij, 74 perc (Puskás Akadémia FC II)
Kocsis Dominik, 74 perc, 1 gól (Puskás Akadémia FC II)
Gazdag Vajk, 66 perc, 1 gól (Puskás Akadémia FC II)
Farkas Bendegúz, 45 perc (Puskás Akadémia FC II)
Demeter Zsombor, 24 perc (Puskás Akadémia FC II)
Krpic Miljan, 16 perc (Puskás Akadémia FC II)
Makara Bohdan, 16 perc (Puskás Akadémia FC II)
Rabi Dániel, 16 perc (Puskás Akadémia FC II)
Erdélyi Ádám, 15 perc – kiállítva (Balatonfüred)

Kelen SC – Komárom VSE (34. forduló)
Kertai Dániel, 90 perc, 1 gól (Kelen)
Pintér Bence, 90 perc (Kelen)
Tímári Norman, 90 perc (Kelen)
De Oliveira Ayrton, 72 perc (Kelen)
Rétyi Tamás, 31 perc (Kelen)
Erdei András, 18 perc (Kelen)
Schiller Patrik, 90 perc (Komárom)
Vincze Viktor, 45 perc (Komárom)

BVSC-Zugló – Érdi VSE (34. forduló)
Takács Zsolt, 90 perc (BVSC)
Gajda Márkó, 45 perc (Érd)

FC Nagykanizsa – MOL Fehérvár FC II (34. forduló)
Szabó Patrik, 90 perc, 1 gól (Nagykanizsa)
Berekali Márk, 90 perc, (Fehérvár)
Dénes Csanád, 90 perc (Fehérvár)
Rónaszéki Botond, 90 perc, 1 gól (Fehérvár)
Tóth Bence, 90 perc (Fehérvár)

Pápai Perutz FC – Gárdony-Agárdi Gyógyfürdő (34. forduló)
Nagy Zalán, 90 perc (Pápa)
Hajnal Gergely, 61 perc, 1 gól (Pápa)
Tóth Tibor, 90 perc (Gárdony)
Koronczi Bence, 64 perc (Gárdony)
Balogh Balázs, 45 perc (Gárdony)
Bika Zalán, 26 perc (Gárdony)

Tarr Andráshida – Bicskei TC (34. forduló)
Lencsés Bálint, 76 perc (Bicske)
Pekowski Michal Jan, 76 perc (Bicske)

Kaposvári Rákóczi FC – VLS Veszprém (34. forduló)
Dobsa Gergő, 90 perc (Veszprém)
Kovács Dániel, 90 perc, 2 gól (Veszprém)

SC Sopron – Credobus Mosonmagyaróvár (34. forduló)
Dani Zoltán, 63 perc (Sopron)

Ferencvárosi TC II – Balassagyarmati VSE (34. forduló)
Vida Kristóf, 45 perc (FTC)

Budapest Honvéd-MFA II – Makó FC (34. forduló)
Sziklási Gergely, 30 perc (Makó)

ESMTK – Gerjeni SK (34. forduló)
Dankó Márton, 10 perc (ESMTK)
Lőrinc Dániel, 90 perc (Gerjen)

Hódmezővásárhelyi FC – Rákosmente FC (34. forduló)
Huszár Gergő, 90 perc (Hódmezővásárhely)
Lovász Bence, 28 perc (Rákosmente)

B Build Mohács – Iváncsa KSE (34. forduló)
Varga Ádám, 90 perc (Iváncsa)

Ceglédi VSE – Dabas-Gyón FC (34. forduló)
Kocsis Barnabás, 90 perc (Cegléd)
Pusztai Dániel, 90 perc (Dabas)

FC Dabas – VÁC FC (34. forduló)
Lévai Norbert, 79 perc, 1 gól (Dabas)

Szekszárdi UFC – Monor (34. forduló)
Horog Ádám, 90 perc (Szekszárd)

DVTK II – Füzesgyarmati SK (34. forduló)
Sós Máté, 27 perc, 1 gól (DVTK)

Eger SE – Kolorcity Kazincbarcika SC (34. forduló)
Keményffy Máté, 72 perc (Kazincbarcika)
Schildkraut Krisztián, 65 perc (Kazincbarcika)

Termálfürdő FC Tiszaújváros – Aqua-General Hajduszoboszló (34. forduló)
Molnár Máté, 90 perc (Tiszaújváros)

Puskás Akadémia FC II – Tarr Andráshida SC (35. forduló)
Pécsi Ármin, 90 perc (Puskás Akadémia FC II)
Gazdag Vajk, 90 perc, 1 gól (Puskás Akadémia FC II)
Kocsis Dominik, 90 perc, 2 gól (Puskás Akadémia FC II)
Krpic Miljan, 90 perc (Puskás Akadémia FC II)
Nahirnij Artem, 90 perc (Puskás Akadémia FC II)
Farkas Bendegúz, 85 perc (Puskás Akadémia FC II)
Kiss Norbert, 56 perc (Puskás Akadémia FC II)
Bakti Balázs, 45 perc (Puskás Akadémia FC II)
Janyickij Kirilo, 45 perc (Puskás Akadémia FC II)
Kicsun Jevgenyij, 34 perc (Puskás Akadémia FC II)
Szin Ferenc, 34 perc (Puskás Akadémia FC II)
Vajda Roland, 5 perc (Puskás Akadémia FC II)

ZTE FC II – Balatonfüredi FC (35. forduló)
Papp László, 90 perc (ZTE)

Gyirmót FC Győr II – SC Sopron (35. forduló)
Dani Zoltán, 1 perc (Sopron)

VLS Veszprém – BVSC-Zugló (35. forduló)
Dobsa Gergő, 90 perc (Veszprém)
Kovács Dániel, 90 perc, 1 gól (Veszprém)

Komárom VSE – MOL Fehérvár FC II (35. forduló)
Vincze Viktor, 73 perc (Komárom)
Berekali Márk, 90 perc (Fehérvár)
Dénes Csanád, 90 perc (Fehérvár)
Tóth Attila, 90 perc (Fehérvár)
Rónaszéki Botond, 80 perc (Fehérvár)
Tóth Bence, 10 perc (Fehérvár)

Érdi VSE – FC Nagykanizsa (35. forduló)
Szabó Patrik, 90 perc (Nagykanizsa)

Gárdony-Agárdi Gyógyfürdő – Tatabányai SC (35. forduló)
Koronczi Bence, 90 perc (Gárdony)
Balogh Balázs, 63 perc (Gárdony)
Tóth Tibor, 45 perc (Gárdony)
Bika Zalán, 27 perc (Gárdony)

Credobus Mosonmagyaróvár – Pápai Perutz FC (35. forduló)
Hajnal Gergely, 52 perc (Pápa)
Nagy Zalán, 29 perc (Pápa)

Kelen SC – ETO Akadémia (35. forduló)
Kertai Dániel, 90 perc (Kelen)
Pintér Bence, 90 perc, 1 gól (Kelen)
Rétyi Tamás, 78 perc (Kelen)
Erdei András, 67 perc (Kelen)
Tímári Norman, 45 perc (Kelen)

Bicskei TC – Kaposvári Rákóczi FC (35. forduló)
Lencsés Bálint, 90 perc (Bicske)
Pekowski Michal Jan, 90 perc (Bicske)

Paksi FC II – FC Dabas (35. forduló)
Lévai Norbert, 45 perc, 1 gól (Dabas)

Monor – Gerjeni SK (35. forduló)
Lőrinc Dániel, 27 perc (Gerjen)

Balassagyarmati VSE – ESMTK (35. forduló)
Dankó Márton, 26 perc (ESMTK)

Makó FC – Ferencvárosi TC II (35. forduló)
Sziklási Gergely, 60 perc (Makó)
Godányi Dominik, 77 perc (FTC)
Vida Kristóf, 5 perc (FTC)

Dabas-Gyón FC – Dunaújváros (35. forduló)
Pusztai Dániel, 90 perc (Dabas)

Iváncsa KSE – Ceglédi VSE (35. forduló)
Varga Ádám, 90 perc (Iváncsa)
Mikler Dániel, 90 perc (Cegléd)
Kocsis Barnabás, 90 perc (Cegléd)

MTK Budapest II – B Build Mohács (35. forduló)
Vég Bence, 90 perc (Mohács)

Szekszárdi UFC – Hódmezővásárhelyi FC (35. forduló)
Horog Ádám, 32 perc (Szekszárd)
Huszár Gergő, 90 perc (Hódmezővásárhely)

DVTK II – Törökszentmiklósi FC-Veteriner (35. forduló)
Sós Máté, 27 perc (DVTK)

Békéscsaba 1912 Előre II – Eger SE (35. forduló)
Rébék Richárd, 90 perc (Eger)

Kolorcity Kazincbarcika SC – Termálfürdő FC Tiszaújváros (35. forduló)
Schildkraut Krisztián, 70 perc (Kazincbarcika)
Keményffy Máté, 45 perc (Kazincbarcika)
Molnár Máté, 70 perc (Tiszaújváros)

Puskás Akadémia logó
TOVÁBBI HÍREK

Heti Mérleg

Volt akadémistáink játékpercei az elmúlt hétről.

Légiósok

Sallai Roland (Freiburg) – Union Berlin ellen, 73 perc, 1 gólpassz

Kleinheisler László (Eszék) – Dinamo Zagreb ellen, 45 perc

Gyurcsó Ádám (AEK Larnaca) – Aris ellen, 90 perc

Tamás Márk (Slask Wroclaw) – Pogon Szczecin ellen, 90 perc

Gundel-Takács Bence (Jarun) – Varazdin ellen, 90 perc

Ganbold Ganbajar (Révkomárom) – Namestovo ellen, 90 perc, 1 gól

Vita Dániel (Csíkszereda) – Calarasi ellen, 90 perc

Tajti Balázs (Csíkszereda) – Calarasi ellen, 30 perc

 

NB I
MOL Fehérvár FC – Budapest Honvéd FC
Zsótér Donát, 31 perc

Budapest Honvéd FC – Mezőkövesd
Zsótér Donát, 34 perc

Mezőkövesd – Debreceni VSC
Bévárdi Zsombor, 14 perc

Debreceni VSC – Puskás Akadémia
Bévárdi Zsombor, 88 perc

Gyirmót FC Győr – Paks
Csörgő Viktor, 90 perc
Radics Márton, 90 perc

Zalaegerszegi TE – Gyirmót FC Győr
Csörgő Viktor, 90 perc
Radics Márton, 35 perc

Ferencvárosi TC – Zalaegerszegi TE
Posztobányi Patrik, 90 perc
Tajti Mátyás, 87 perc, 1 gól
Papp László, 3 perc

Zalaegerszegi TE – Gyirmót FC Győr
Tajti Mátyás, 90 perc

 

NB II
Győri ETO – III. Kerületi TVE
Daróczi Zoltán, 64 perc

Ajka – Budafoki MTE
Vaszicsku Gergő, 9 perc – kiállítva
Takács Roland, 70 perc
Kotula Máté, 22 perc

Aqvital FC Csákvár – Budaörs
Auerbach Martin, 90 perc
László Noel, 90 perc
Ominger Gergő, 90 perc
Tamás Nándor, 87 perc
Baracskai Roland, 69 perc
Mészáros Dávid, 69 perc
Magyar Zsolt, 28 perc
Makrai Gábor, 21 perc
Körmendi Kevin, 3 perc

Nyíregyháza – Békéscsaba 1912 Előre
Sipos Gábor, 45 perc

BFC Siófok – Haladás
Elek Bence, 29 perc

Csákvár – Budaörs
Fényes Szabolcs, 90 perc
Tányéros Ádám, 90 perc
Tóth Keve, 90 perc, 1 gól
Molnár Tibor, 81 perc
Molnár Csaba, 1 perc

Szolnok – Dorogi FC
Tóth Barnabás, 62 perc
Oldal Tibor, 28 perc

FC Ajka – Budafok
Tar Zsolt, 90 perc

PMFC – Szeged-Csanád Grosics Akadémia
Gajdos Zsolt, 66 perc

Vasas – Szentlőrinc
Szabó Máté, 67 perc
Biben Barnabás, 24 perc

Szolnoki MÁV FC – Dorog
Papp Szilárd, 90 perc
Sipos Zoltán, 90 perc, 1 gól
Tóth László, 45 perc

ETO FC Győr – III. Ker. TVE
Óvári Zsolt, 90 perc, 1 gól
Csonka Bonifác, 75 perc

Pécsi MFC – Szeged
Hegedűs Márk, 26 perc

 

NB III
Balatonfüredi FC – Puskás Akadémia FC II (34. forduló)
Babós Levente, 90 perc (Puskás Akadémia FC II)
Janyivkij Kirilo, 90 perc, 1 gól (Puskás Akadémia FC II)
Nahirnij Artem, 90 perc (Puskás Akadémia FC II)
Kicsun Jevgenyij, 74 perc (Puskás Akadémia FC II)
Kocsis Dominik, 74 perc, 1 gól (Puskás Akadémia FC II)
Gazdag Vajk, 66 perc, 1 gól (Puskás Akadémia FC II)
Farkas Bendegúz, 45 perc (Puskás Akadémia FC II)
Demeter Zsombor, 24 perc (Puskás Akadémia FC II)
Krpic Miljan, 16 perc (Puskás Akadémia FC II)
Makara Bohdan, 16 perc (Puskás Akadémia FC II)
Rabi Dániel, 16 perc (Puskás Akadémia FC II)
Erdélyi Ádám, 15 perc – kiállítva (Balatonfüred)

Kelen SC – Komárom VSE (34. forduló)
Kertai Dániel, 90 perc, 1 gól (Kelen)
Pintér Bence, 90 perc (Kelen)
Tímári Norman, 90 perc (Kelen)
De Oliveira Ayrton, 72 perc (Kelen)
Rétyi Tamás, 31 perc (Kelen)
Erdei András, 18 perc (Kelen)
Schiller Patrik, 90 perc (Komárom)
Vincze Viktor, 45 perc (Komárom)

BVSC-Zugló – Érdi VSE (34. forduló)
Takács Zsolt, 90 perc (BVSC)
Gajda Márkó, 45 perc (Érd)

FC Nagykanizsa – MOL Fehérvár FC II (34. forduló)
Szabó Patrik, 90 perc, 1 gól (Nagykanizsa)
Berekali Márk, 90 perc, (Fehérvár)
Dénes Csanád, 90 perc (Fehérvár)
Rónaszéki Botond, 90 perc, 1 gól (Fehérvár)
Tóth Bence, 90 perc (Fehérvár)

Pápai Perutz FC – Gárdony-Agárdi Gyógyfürdő (34. forduló)
Nagy Zalán, 90 perc (Pápa)
Hajnal Gergely, 61 perc, 1 gól (Pápa)
Tóth Tibor, 90 perc (Gárdony)
Koronczi Bence, 64 perc (Gárdony)
Balogh Balázs, 45 perc (Gárdony)
Bika Zalán, 26 perc (Gárdony)

Tarr Andráshida – Bicskei TC (34. forduló)
Lencsés Bálint, 76 perc (Bicske)
Pekowski Michal Jan, 76 perc (Bicske)

Kaposvári Rákóczi FC – VLS Veszprém (34. forduló)
Dobsa Gergő, 90 perc (Veszprém)
Kovács Dániel, 90 perc, 2 gól (Veszprém)

SC Sopron – Credobus Mosonmagyaróvár (34. forduló)
Dani Zoltán, 63 perc (Sopron)

Ferencvárosi TC II – Balassagyarmati VSE (34. forduló)
Vida Kristóf, 45 perc (FTC)

Budapest Honvéd-MFA II – Makó FC (34. forduló)
Sziklási Gergely, 30 perc (Makó)

ESMTK – Gerjeni SK (34. forduló)
Dankó Márton, 10 perc (ESMTK)
Lőrinc Dániel, 90 perc (Gerjen)

Hódmezővásárhelyi FC – Rákosmente FC (34. forduló)
Huszár Gergő, 90 perc (Hódmezővásárhely)
Lovász Bence, 28 perc (Rákosmente)

B Build Mohács – Iváncsa KSE (34. forduló)
Varga Ádám, 90 perc (Iváncsa)

Ceglédi VSE – Dabas-Gyón FC (34. forduló)
Kocsis Barnabás, 90 perc (Cegléd)
Pusztai Dániel, 90 perc (Dabas)

FC Dabas – VÁC FC (34. forduló)
Lévai Norbert, 79 perc, 1 gól (Dabas)

Szekszárdi UFC – Monor (34. forduló)
Horog Ádám, 90 perc (Szekszárd)

DVTK II – Füzesgyarmati SK (34. forduló)
Sós Máté, 27 perc, 1 gól (DVTK)

Eger SE – Kolorcity Kazincbarcika SC (34. forduló)
Keményffy Máté, 72 perc (Kazincbarcika)
Schildkraut Krisztián, 65 perc (Kazincbarcika)

Termálfürdő FC Tiszaújváros – Aqua-General Hajduszoboszló (34. forduló)
Molnár Máté, 90 perc (Tiszaújváros)

Puskás Akadémia FC II – Tarr Andráshida SC (35. forduló)
Pécsi Ármin, 90 perc (Puskás Akadémia FC II)
Gazdag Vajk, 90 perc, 1 gól (Puskás Akadémia FC II)
Kocsis Dominik, 90 perc, 2 gól (Puskás Akadémia FC II)
Krpic Miljan, 90 perc (Puskás Akadémia FC II)
Nahirnij Artem, 90 perc (Puskás Akadémia FC II)
Farkas Bendegúz, 85 perc (Puskás Akadémia FC II)
Kiss Norbert, 56 perc (Puskás Akadémia FC II)
Bakti Balázs, 45 perc (Puskás Akadémia FC II)
Janyickij Kirilo, 45 perc (Puskás Akadémia FC II)
Kicsun Jevgenyij, 34 perc (Puskás Akadémia FC II)
Szin Ferenc, 34 perc (Puskás Akadémia FC II)
Vajda Roland, 5 perc (Puskás Akadémia FC II)

ZTE FC II – Balatonfüredi FC (35. forduló)
Papp László, 90 perc (ZTE)

Gyirmót FC Győr II – SC Sopron (35. forduló)
Dani Zoltán, 1 perc (Sopron)

VLS Veszprém – BVSC-Zugló (35. forduló)
Dobsa Gergő, 90 perc (Veszprém)
Kovács Dániel, 90 perc, 1 gól (Veszprém)

Komárom VSE – MOL Fehérvár FC II (35. forduló)
Vincze Viktor, 73 perc (Komárom)
Berekali Márk, 90 perc (Fehérvár)
Dénes Csanád, 90 perc (Fehérvár)
Tóth Attila, 90 perc (Fehérvár)
Rónaszéki Botond, 80 perc (Fehérvár)
Tóth Bence, 10 perc (Fehérvár)

Érdi VSE – FC Nagykanizsa (35. forduló)
Szabó Patrik, 90 perc (Nagykanizsa)

Gárdony-Agárdi Gyógyfürdő – Tatabányai SC (35. forduló)
Koronczi Bence, 90 perc (Gárdony)
Balogh Balázs, 63 perc (Gárdony)
Tóth Tibor, 45 perc (Gárdony)
Bika Zalán, 27 perc (Gárdony)

Credobus Mosonmagyaróvár – Pápai Perutz FC (35. forduló)
Hajnal Gergely, 52 perc (Pápa)
Nagy Zalán, 29 perc (Pápa)

Kelen SC – ETO Akadémia (35. forduló)
Kertai Dániel, 90 perc (Kelen)
Pintér Bence, 90 perc, 1 gól (Kelen)
Rétyi Tamás, 78 perc (Kelen)
Erdei András, 67 perc (Kelen)
Tímári Norman, 45 perc (Kelen)

Bicskei TC – Kaposvári Rákóczi FC (35. forduló)
Lencsés Bálint, 90 perc (Bicske)
Pekowski Michal Jan, 90 perc (Bicske)

Paksi FC II – FC Dabas (35. forduló)
Lévai Norbert, 45 perc, 1 gól (Dabas)

Monor – Gerjeni SK (35. forduló)
Lőrinc Dániel, 27 perc (Gerjen)

Balassagyarmati VSE – ESMTK (35. forduló)
Dankó Márton, 26 perc (ESMTK)

Makó FC – Ferencvárosi TC II (35. forduló)
Sziklási Gergely, 60 perc (Makó)
Godányi Dominik, 77 perc (FTC)
Vida Kristóf, 5 perc (FTC)

Dabas-Gyón FC – Dunaújváros (35. forduló)
Pusztai Dániel, 90 perc (Dabas)

Iváncsa KSE – Ceglédi VSE (35. forduló)
Varga Ádám, 90 perc (Iváncsa)
Mikler Dániel, 90 perc (Cegléd)
Kocsis Barnabás, 90 perc (Cegléd)

MTK Budapest II – B Build Mohács (35. forduló)
Vég Bence, 90 perc (Mohács)

Szekszárdi UFC – Hódmezővásárhelyi FC (35. forduló)
Horog Ádám, 32 perc (Szekszárd)
Huszár Gergő, 90 perc (Hódmezővásárhely)

DVTK II – Törökszentmiklósi FC-Veteriner (35. forduló)
Sós Máté, 27 perc (DVTK)

Békéscsaba 1912 Előre II – Eger SE (35. forduló)
Rébék Richárd, 90 perc (Eger)

Kolorcity Kazincbarcika SC – Termálfürdő FC Tiszaújváros (35. forduló)
Schildkraut Krisztián, 70 perc (Kazincbarcika)
Keményffy Máté, 45 perc (Kazincbarcika)
Molnár Máté, 70 perc (Tiszaújváros)

More news

EGY SZÍV.

PUSKÁS AKADÉMIA MINDEN PLATFORMON

CSATLAKOZZ!

×

EGY SZÍV.

PUSKÁS VS Debrecen

VS

május 18. | 17:45 | Pancho Aréna

SZURKOLÓI INFORMÁCIÓK
X

Események

Legfrissebb eredmények

MTK Budapest – Puskás Akadémia FC (női NB I) – rájátszás (1.)  2–1
Puskás Akadémia U17–KRC Genk  1–0
Rangers FC–Puskás Akadémia U17  3-2
Puskás Akadémia U19 (leány) - Ferencvárosi TC  0–1
ETO FC Győr - Puskás Akadémia U17  1–2
ETO FC Győr - Puskás Akadémia U14  1–4
Puskás Akadémia U15 - Várda Labdarúgó Akadémia  1–0
Astra-HFC-Üllő - Puskás Akadémia FC (Női NB I)  0–3
Puskás Akadémia U19–DVSC  2–2
MTK Budapest–Puskás Akadémia Leány U19  2–4