megafon Ne maradj le semmiről! HÍREK SZURKOLÓI INFORMÁCIÓK SHOP
Heti mérleg

Heti mérleg

Volt és jelenlegi akadémistáink játékpercei a hazai ligákban az elmúlt hétről.

⏲ 2022-08-22

NB I.:

PAFC – Kecskemét (Tóth B., Komáromi és Corbu végigjátszotta a meccset, Bakti és Skribek a 74. percben állt be, illetve a vendégeknél Belényesi is végig pályán volt)

ZTE – Kisvárda (Tajti Mátyás gólt szerzett és végig pályán volt)

Vasas – Honvéd (Géresi a 72. percben szállt be, illetve Zsótér végig játszott)

Mezőkövesd – DVSC (hétfő)

Paks – FTC és Fehérvár – Újpest (elhalasztva)

 

NB II.:

4. forduló:

Csákvár – Tiszakécske (Auerbach, Alaxai, Mészáros D. Gazdag V., Gruber, László N. 90-90, a gólt szerző Magyar Zsolt 58, Tamás N. és Baracskai 30-30, illetve Kiprich végig játszott, Vachtlert pedig Kiss N. váltotta)

Haladás – Szeged (Sipos Z. 90, illetve a gólszerző Gajdos is 90, és Tóth Bence is 90 percet kapott)

Nyíregyháza – Soroksár (Farkas B. 63, illetve Hudák 88 perc)

Mosonmagyaróvár – Kazincbarcika (Papp Szilárd egy félidőt kapott)

Dorog – Szentlőrinc (Magyari fél órára állt be Paudits helyére, Tóth Barnabás 90 percet kapott, illetve Daróczi 90, Szabó Máté 45 percet játszott)

ETO – Siófok (Csonka és Papp M. végig pályán volt, Óvári a végén állt be, illetve Dénes fél órára szállt be)

DVTK – Ajka (Szőke helyére a 84. percben Radics állt be, illetve Berzsenyi és Tar is 90-et kapott)

Kozármisleny – PMFC (Takács Zsolt egy órát volt pályán)

Budafok – Gyirmót (Gundel-Takács és Vaszicsku 90, illetve Hársfalvi és Csörgő is 90)

Békéscsaba – MTK (Fazekas 90, Sipos G. 30 percet kapott)

 

5. forduló:

Gyirmót – Mosonmagyaróvár (Hársfalvi és Csörgő is végig játszott, Nahirnij pedig bő egy félidőt)

Tiszakécske – Nyíregyháza (Kiprich 90, Farkas N. és Kiss N. 20, Vachtler 10 percet játszott, illetve Farkas B. 80-at)

Soroksár – ETO (Hudák, illetve a vendégeknék Csonka és Papp M. végig pályán volt, Óvári pedig egy félidőt kapott)

Szentlőrinc – Békéscsaba (Daróczit épp Szabó M. váltotta a 65. percben, illetve Fazekes Lóránt végig pályán volt)

MTK – Budafok (Gundel-Takács és Vaszicsku végig játszott, Sós és Nándori az 56-ban állt be)

Ajka – Csákvár (Tar 90 percet játszott, Berzsenyi a végén szállt be, illetve Auerbach, Mészáros, Gazdag és László 90-90 percet kaptak, Grubert a 72-ben Kocsis D. váltotta, Magyar Zsoltot a szünetben hozták le, Baracskait a 61-ben, Tamás N. pedig 10 percre szállt be)

Siófok – Haladás (Major a hajrában szállt be, illetve Sipos Z. egy félidőt futballozott)

Szeged – Dorog (Tóth Bence végig pályán volt, Gajdost a 91-ben hozták le, illetve Tóth Barnabás végig játszott, Paudits a 60-ban állt be)

PMFC – DVTK (Majer 90, Takács 90, Makrai 84, illetve Szőke 71)

 

NB III:

Keleti csoport, 4. forduló:

Tiszaújváros – Hatvan (Kundrák 90, illetve Tarnóczi is)

Pénzügyőr – Békéscsaba II (Pusztai végig pályán volt, gólt is szerzett)

Eger – Füzesgyarmat (Papp K. 90-et kapott, Rébék az 54-ben állt be)

BVSC – Vasas II (Hosszú 90)

Körösladány – Tiszafüred (Földit a 79-ben hozták le)

Jászberény – Sényő (Erdei fél órára szállt be)

 

Közép csoport, 4. forduló:

FTC II – Honvéd II (Godányi Dominik végig játszott)

Monor – Hódmezővásárhely (Schildkraut 60 percet játszott)

PEAC – Dabas (Tóth Attilát és Sárközit is az 57-ben hozták le)

Cegléd – Szekszárd (Horog gólt lőtt, a 86-ban lecserélték, Kiszelyt a 69-ben hozták le, Lőrinczet az 56-ban cserélték be)

Újpest II – ESMTK (Hámorit a 78. percben kiállították, illetve Lipcsei 90-et játszott)

Balassagyarmat – Makó (Tányéros 90, illetve Sziklási is végig pályán volt, Lévait a 71-ben lehozták)

Iváncsa – Bánk (Varga Á. végig védett, Vallejos az 54-ben állt be, illetve Zima is végig védett, Haffner a szünetben állt be)

 

Nyugati csoport, 4. forduló:

Kelen SC – PAFC II (Pintér és Rétyi 90, Tímári 81 percet kapott, illetve Pécsi, Babós, Vajda végig fent volt, Makara is, Majort Dusinszki, váltotta a szünetben, Kicsunt Kapus váltotta a 60-ban, a végén Bakti helyett Ventura érkezett, Demeter 30, Piscsur 15 percet kapott)

Fehérvár II – ETO AKadémia (Berekali és Molnár 90, illetve Csáki Armand 20 percre állt be)

Mór – Tatabánya (Tar 55, Barga B. 68 percet volt pályán)

Érd – Kaposvár (Mikler végig védett, Kocsis B. a 64-ben állt be, majd kiállították)

Veszprém – Budaörs (Lőrincz A. az 58-ban szállt be, illetve Tóth A. végig, Tóth B. a 65. percig volt pályán)

Nagykanizsa – Csorna (Szabó PAtrikot a 75-ben cserélték le) 

Zsámbék – III. Ker (Kerék gólt szerzett, majd a 79-ben lehozták, illetve Elek Bence is gólt szerzett, majd őt is lecserélték, Tóth L. 20 percre szállt be)

Bicske – Komárom (LEncsés és Pekowski is a hajrában állt be, illetve Schillert a végén kiállították, Vinczét a szünetben lecserélték, Nagy Zalán végig fent volt)

 

Keleti csoport, 5. forduló:

DVSC II – Eger (Rébék 15 perce szállt be)

Vasas II – Hajdúszoboszló (Hosszú 90)

Békéscsaba II – Tiszaújváros (Kundrákot a végén lecserélték)

Sényő – Körösladány (Erdeii a 65-ben lehozták)

Tiszafüred – DEAC (Földi a hajrában állt be)

Füzesgyarmat – Pénzügyőr (Pusztai 90)

Hatvan – Kisvárda II (Tarnóczi 90)

 

Közép csoport, 5. forduló:

KTE II – MTK II (Biben 90)

Honvéd II – Dunaújváros (Papp Máté 90)

ESMTK – Cegléd (Lipcsei 90)

Szekszárd – PEAC (Horog 72, Kiszely 60, Lőrincz D. 30, illetve Tóth A. 60)

Hódmezővásárhely – PAks II (Schildkraut 20)

Majos – FTC II (Godányi 90)

Bánk – Balassagyarmat (Wittner 90, Haffner 5, illetve Tányéros 90 perc)

Szolnok – Iváncsa (Varga Á végig védett, Vallejost lehozták a 60-ban)

 

Nyugati csoport, 5. forduló:

PAFC II – Zsámbék (Pécsi, Bakti, Babós, Vajda 90, Demetert Dusinszki váltotta a 60-ban, Majort meg Kapus, később Makarát Korodi, Kicsunt meg Ventura, és Piscsur is bejött 15 percre, illetve Kerék 60-at kapott az ellenfélnél)

ETO Akadémia – Kelen (Csáki 90, illetve Pintér 90, Tímári 85, Rétyi és Rónaszéki 15 percet kapott)

Csorna – Veszprém (Lőrincz A. 30 perc)

III. KEr – Nagykanizsa (ELek megint gólt szerzett és 90 percet kapott, Tóth L. a végére jött be, iiletve Szabó Patrik 90)

Teskánd - Budaörs (Tóth A. 90, Tóth B. gólt szerzett, majd lecserélték a végén jött be)

Balatonfüred – Mór (Tar 60, Varga 90 percet kapott)

Tatabánya – Bicske (Lencsés 45)

Komárom – Fehérvár (Nagy Z. 90., illetve Berekali és Molnár Cs. 90)

Kaposvár – Gyirmót II (Mikler végigvédte a meccset)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Puskás Akadémia logó
TOVÁBBI HÍREK

Heti mérleg

Volt és jelenlegi akadémistáink játékpercei a hazai ligákban az elmúlt hétről.

NB I.:

PAFC – Kecskemét (Tóth B., Komáromi és Corbu végigjátszotta a meccset, Bakti és Skribek a 74. percben állt be, illetve a vendégeknél Belényesi is végig pályán volt)

ZTE – Kisvárda (Tajti Mátyás gólt szerzett és végig pályán volt)

Vasas – Honvéd (Géresi a 72. percben szállt be, illetve Zsótér végig játszott)

Mezőkövesd – DVSC (hétfő)

Paks – FTC és Fehérvár – Újpest (elhalasztva)

 

NB II.:

4. forduló:

Csákvár – Tiszakécske (Auerbach, Alaxai, Mészáros D. Gazdag V., Gruber, László N. 90-90, a gólt szerző Magyar Zsolt 58, Tamás N. és Baracskai 30-30, illetve Kiprich végig játszott, Vachtlert pedig Kiss N. váltotta)

Haladás – Szeged (Sipos Z. 90, illetve a gólszerző Gajdos is 90, és Tóth Bence is 90 percet kapott)

Nyíregyháza – Soroksár (Farkas B. 63, illetve Hudák 88 perc)

Mosonmagyaróvár – Kazincbarcika (Papp Szilárd egy félidőt kapott)

Dorog – Szentlőrinc (Magyari fél órára állt be Paudits helyére, Tóth Barnabás 90 percet kapott, illetve Daróczi 90, Szabó Máté 45 percet játszott)

ETO – Siófok (Csonka és Papp M. végig pályán volt, Óvári a végén állt be, illetve Dénes fél órára szállt be)

DVTK – Ajka (Szőke helyére a 84. percben Radics állt be, illetve Berzsenyi és Tar is 90-et kapott)

Kozármisleny – PMFC (Takács Zsolt egy órát volt pályán)

Budafok – Gyirmót (Gundel-Takács és Vaszicsku 90, illetve Hársfalvi és Csörgő is 90)

Békéscsaba – MTK (Fazekas 90, Sipos G. 30 percet kapott)

 

5. forduló:

Gyirmót – Mosonmagyaróvár (Hársfalvi és Csörgő is végig játszott, Nahirnij pedig bő egy félidőt)

Tiszakécske – Nyíregyháza (Kiprich 90, Farkas N. és Kiss N. 20, Vachtler 10 percet játszott, illetve Farkas B. 80-at)

Soroksár – ETO (Hudák, illetve a vendégeknék Csonka és Papp M. végig pályán volt, Óvári pedig egy félidőt kapott)

Szentlőrinc – Békéscsaba (Daróczit épp Szabó M. váltotta a 65. percben, illetve Fazekes Lóránt végig pályán volt)

MTK – Budafok (Gundel-Takács és Vaszicsku végig játszott, Sós és Nándori az 56-ban állt be)

Ajka – Csákvár (Tar 90 percet játszott, Berzsenyi a végén szállt be, illetve Auerbach, Mészáros, Gazdag és László 90-90 percet kaptak, Grubert a 72-ben Kocsis D. váltotta, Magyar Zsoltot a szünetben hozták le, Baracskait a 61-ben, Tamás N. pedig 10 percre szállt be)

Siófok – Haladás (Major a hajrában szállt be, illetve Sipos Z. egy félidőt futballozott)

Szeged – Dorog (Tóth Bence végig pályán volt, Gajdost a 91-ben hozták le, illetve Tóth Barnabás végig játszott, Paudits a 60-ban állt be)

PMFC – DVTK (Majer 90, Takács 90, Makrai 84, illetve Szőke 71)

 

NB III:

Keleti csoport, 4. forduló:

Tiszaújváros – Hatvan (Kundrák 90, illetve Tarnóczi is)

Pénzügyőr – Békéscsaba II (Pusztai végig pályán volt, gólt is szerzett)

Eger – Füzesgyarmat (Papp K. 90-et kapott, Rébék az 54-ben állt be)

BVSC – Vasas II (Hosszú 90)

Körösladány – Tiszafüred (Földit a 79-ben hozták le)

Jászberény – Sényő (Erdei fél órára szállt be)

 

Közép csoport, 4. forduló:

FTC II – Honvéd II (Godányi Dominik végig játszott)

Monor – Hódmezővásárhely (Schildkraut 60 percet játszott)

PEAC – Dabas (Tóth Attilát és Sárközit is az 57-ben hozták le)

Cegléd – Szekszárd (Horog gólt lőtt, a 86-ban lecserélték, Kiszelyt a 69-ben hozták le, Lőrinczet az 56-ban cserélték be)

Újpest II – ESMTK (Hámorit a 78. percben kiállították, illetve Lipcsei 90-et játszott)

Balassagyarmat – Makó (Tányéros 90, illetve Sziklási is végig pályán volt, Lévait a 71-ben lehozták)

Iváncsa – Bánk (Varga Á. végig védett, Vallejos az 54-ben állt be, illetve Zima is végig védett, Haffner a szünetben állt be)

 

Nyugati csoport, 4. forduló:

Kelen SC – PAFC II (Pintér és Rétyi 90, Tímári 81 percet kapott, illetve Pécsi, Babós, Vajda végig fent volt, Makara is, Majort Dusinszki, váltotta a szünetben, Kicsunt Kapus váltotta a 60-ban, a végén Bakti helyett Ventura érkezett, Demeter 30, Piscsur 15 percet kapott)

Fehérvár II – ETO AKadémia (Berekali és Molnár 90, illetve Csáki Armand 20 percre állt be)

Mór – Tatabánya (Tar 55, Barga B. 68 percet volt pályán)

Érd – Kaposvár (Mikler végig védett, Kocsis B. a 64-ben állt be, majd kiállították)

Veszprém – Budaörs (Lőrincz A. az 58-ban szállt be, illetve Tóth A. végig, Tóth B. a 65. percig volt pályán)

Nagykanizsa – Csorna (Szabó PAtrikot a 75-ben cserélték le) 

Zsámbék – III. Ker (Kerék gólt szerzett, majd a 79-ben lehozták, illetve Elek Bence is gólt szerzett, majd őt is lecserélték, Tóth L. 20 percre szállt be)

Bicske – Komárom (LEncsés és Pekowski is a hajrában állt be, illetve Schillert a végén kiállították, Vinczét a szünetben lecserélték, Nagy Zalán végig fent volt)

 

Keleti csoport, 5. forduló:

DVSC II – Eger (Rébék 15 perce szállt be)

Vasas II – Hajdúszoboszló (Hosszú 90)

Békéscsaba II – Tiszaújváros (Kundrákot a végén lecserélték)

Sényő – Körösladány (Erdeii a 65-ben lehozták)

Tiszafüred – DEAC (Földi a hajrában állt be)

Füzesgyarmat – Pénzügyőr (Pusztai 90)

Hatvan – Kisvárda II (Tarnóczi 90)

 

Közép csoport, 5. forduló:

KTE II – MTK II (Biben 90)

Honvéd II – Dunaújváros (Papp Máté 90)

ESMTK – Cegléd (Lipcsei 90)

Szekszárd – PEAC (Horog 72, Kiszely 60, Lőrincz D. 30, illetve Tóth A. 60)

Hódmezővásárhely – PAks II (Schildkraut 20)

Majos – FTC II (Godányi 90)

Bánk – Balassagyarmat (Wittner 90, Haffner 5, illetve Tányéros 90 perc)

Szolnok – Iváncsa (Varga Á végig védett, Vallejost lehozták a 60-ban)

 

Nyugati csoport, 5. forduló:

PAFC II – Zsámbék (Pécsi, Bakti, Babós, Vajda 90, Demetert Dusinszki váltotta a 60-ban, Majort meg Kapus, később Makarát Korodi, Kicsunt meg Ventura, és Piscsur is bejött 15 percre, illetve Kerék 60-at kapott az ellenfélnél)

ETO Akadémia – Kelen (Csáki 90, illetve Pintér 90, Tímári 85, Rétyi és Rónaszéki 15 percet kapott)

Csorna – Veszprém (Lőrincz A. 30 perc)

III. KEr – Nagykanizsa (ELek megint gólt szerzett és 90 percet kapott, Tóth L. a végére jött be, iiletve Szabó Patrik 90)

Teskánd - Budaörs (Tóth A. 90, Tóth B. gólt szerzett, majd lecserélték a végén jött be)

Balatonfüred – Mór (Tar 60, Varga 90 percet kapott)

Tatabánya – Bicske (Lencsés 45)

Komárom – Fehérvár (Nagy Z. 90., illetve Berekali és Molnár Cs. 90)

Kaposvár – Gyirmót II (Mikler végigvédte a meccset)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

More news

EGY SZÍV.

PUSKÁS AKADÉMIA MINDEN PLATFORMON

CSATLAKOZZ!

×

EGY SZÍV.

PUSKÁS VS Debrecen

VS

május 18. | 17:45 | Pancho Aréna

SZURKOLÓI INFORMÁCIÓK
X

Események

Legfrissebb eredmények

MTK Budapest – Puskás Akadémia FC (női NB I) – rájátszás (1.)  2–1
Puskás Akadémia U17–KRC Genk  1–0
Rangers FC–Puskás Akadémia U17  3-2
Puskás Akadémia U19 (leány) - Ferencvárosi TC  0–1
ETO FC Győr - Puskás Akadémia U17  1–2
ETO FC Győr - Puskás Akadémia U14  1–4
Puskás Akadémia U15 - Várda Labdarúgó Akadémia  1–0
Astra-HFC-Üllő - Puskás Akadémia FC (Női NB I)  0–3
Puskás Akadémia U19–DVSC  2–2
MTK Budapest–Puskás Akadémia Leány U19  2–4