megafon Ne maradj le semmiről! HÍREK SZURKOLÓI INFORMÁCIÓK SHOP
Komáromi ismét az U21-es válogatottban

Komáromi ismét az U21-es válogatottban

Gera Zoltán szövetségi kapitány kijelölte a 2002. január 1-je után született játékosokból álló válogatottat, mely a következő Eb-selejtezőkön képviselheti hazánkat. 

⏲ 2022-09-15

A mieink két nemzetközi mérkőzést játszanak az első edzőtáborozás során: szeptember 23-án 17.30-tól Szombathelyen a bolgárok ellen, majd szeptember 27-én 20 órától a Bozsik Arénában a litvánok ellen lép pályára a csapat.

Az U21-es válogatott kerete:

Kapusok:

Hegyi Krisztián (West Ham United)

Molnár Zsombor  (Dorog)

Senkó Zsombor (Juventus)

 

Védők: 

Balogh Botond (Parma)

Szabó Alex (Bp. Honvéd)

Csinger Márk (ETO FC Győr) 

Iyinbor Patrik (Vasas)

Debreceni Ákos (BFC Siófok)

 

Középpályások:

Kállai Kevin (Mezőkövesd)

Kovács Mátyás  (MTK Budapest)

Kata Mihály (MTK Budapest)

Bocskay Bertalan (Bp. Honvéd)

Lehoczky Roland (MTK Budapest)

Bényei Ágoston (DVTK)

Kovács Barnabás (ZTE FC)

Komáromi György (Puskás Akadémia)

Benczenleitner Barna (ETO FC Győr)

 

Támadók:

Németh Dániel (ZTE FC)

Kocsis Dominik (Bp. Honvéd)

Tóth Milán (Sturm Graz)

Németh András (Genk)

Horváth Krisztofer (DVSC)

Katona Bálint (KTE)

 

 

Puskás Akadémia logó
TOVÁBBI HÍREK

Komáromi ismét az U21-es válogatottban

Gera Zoltán szövetségi kapitány kijelölte a 2002. január 1-je után született játékosokból álló válogatottat, mely a következő Eb-selejtezőkön képviselheti hazánkat. 

A mieink két nemzetközi mérkőzést játszanak az első edzőtáborozás során: szeptember 23-án 17.30-tól Szombathelyen a bolgárok ellen, majd szeptember 27-én 20 órától a Bozsik Arénában a litvánok ellen lép pályára a csapat.

Az U21-es válogatott kerete:

Kapusok:

Hegyi Krisztián (West Ham United)

Molnár Zsombor  (Dorog)

Senkó Zsombor (Juventus)

 

Védők: 

Balogh Botond (Parma)

Szabó Alex (Bp. Honvéd)

Csinger Márk (ETO FC Győr) 

Iyinbor Patrik (Vasas)

Debreceni Ákos (BFC Siófok)

 

Középpályások:

Kállai Kevin (Mezőkövesd)

Kovács Mátyás  (MTK Budapest)

Kata Mihály (MTK Budapest)

Bocskay Bertalan (Bp. Honvéd)

Lehoczky Roland (MTK Budapest)

Bényei Ágoston (DVTK)

Kovács Barnabás (ZTE FC)

Komáromi György (Puskás Akadémia)

Benczenleitner Barna (ETO FC Győr)

 

Támadók:

Németh Dániel (ZTE FC)

Kocsis Dominik (Bp. Honvéd)

Tóth Milán (Sturm Graz)

Németh András (Genk)

Horváth Krisztofer (DVSC)

Katona Bálint (KTE)

 

 

More news

EGY SZÍV.

PUSKÁS AKADÉMIA MINDEN PLATFORMON

CSATLAKOZZ!

×

EGY SZÍV.

DIÓSGYŐR VS PUSKÁS

VS

március 2. | 18:45 | DVTK STADION

SZURKOLÓI INFORMÁCIÓK
X

Események

Legfrissebb eredmények

Puskás Akadémia U16–Várda Labdarúgó Akadémia  2–2
Puskás Akadémia FC II–Bajsa  7–1
Puskás Akadémia U15 – Topolyai SC (felkészülési mérkőzés)  4–1
Puskás Akadémia U14 – Topolyai SC (felkészülési mérkőzés)  0–1
Paksi FC – Puskás Akadémia U17 (félbeszakadt)  
Puskás Akadémia U16 – DAC (felkészülési mérkőzés)  1–2
DVSC - Puskás Akadémia FC  1–0
Puskás Akadémia FC–MTK Budapest  6–1
Szentlőrinc – Puskás Akadémia FC II  2–2
Puskás Akadémia – St. Pölten U18  2–1