megafon Ne maradj le semmiről! HÍREK SZURKOLÓI INFORMÁCIÓK SHOP
Heti mérleg

Heti mérleg

Akadémistáink játékpercei a hétvégéről. Ezúttal csak az NB III-ból. 

⏲ 2022-09-26

DVTK II – Tiszaújváros (Radicsot a 91. percben lecserélték, illetve Kundrák végig pályán volt a vendégeknél)

Vasas II – Kisvárda II (Hosszú mind a 90 percet pályán töltötte)

DVSC II – Hatvan (Tarnóczi 90)

Sényő – Eger (Fényes és Papp K. is végig játszott)

Tiszafüred – Pénzügyőr (Földi 64 percet kapott, illetve Pusztai 90)

Füzesgyarmat – Békéscsaba II (Izing, Sipos G., és Fazekas is 90)

BKV Előre – BVSC (Tóth K. és Horváth R. is 15)

Makó – Paks II (Lévai N. 90)

ESMTK – MTK (Lipcsei 90, illetve Biben 65)

Szekszárd – FTC II (Horog 57, Kiszely 78, Lőrincz 72, illetve Godányi 90)

Dabas – Dunaújváros (Galambos 90, Papp Máté is, gólt is szerzett, Vörös negyedórára szállt be)

Hódmezővásárhely – Honvéd II (Schildkraut 24 percre állt be)

Iváncsa – PEAC (Varga Á 90, Vallejos 20, illetve Tóth A. fél órára állt be)

Bánk – Monor (Zima 90, Haffner a 44-ben állt be)

ZTE II – Fehérvár II (Molnár Cs. és Berekali is 90)

PAFC II – Érd (Perczel, Demeter (2 gól), Major, Kern, Makara és Vajda 90, Kicsunt Barkóczi váltotta a 86-ban, Dusinszkit a 88. percben lecserélték)

ETO II – Nagykanizsa (Mitring 20, illetve Szabó P. 90)

III. KER – Gyirmót II (Elek duplázott, a hajrában lecserélték, illetve Nahirnij 90)

Csorna – Mór (Tar 90, Varga B 81)

Budaörs – Bicske (Tóth A. és Vida K. 90, Tóth B. 20, illetve Lencsést épp Pekowski váltotta a 61-ben)

Kaposvár – Komárom (Mikler és Kocsis B. 90, illetve Schiller 90, Nagy Z 90+gól, Vincze V a végén állt be)

Balatonfüred – Tatabánya (Molnár T.a végén lehozták, Hajas pedig negyed órára állt be) 

Zsámbék – Veszprém (Dobsa 90)

Teskánd – Kelen (Pintér, Rétyi és Tímári 90, Rónaszéki a hajrában állt be)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Puskás Akadémia logó
TOVÁBBI HÍREK

Heti mérleg

Akadémistáink játékpercei a hétvégéről. Ezúttal csak az NB III-ból. 

DVTK II – Tiszaújváros (Radicsot a 91. percben lecserélték, illetve Kundrák végig pályán volt a vendégeknél)

Vasas II – Kisvárda II (Hosszú mind a 90 percet pályán töltötte)

DVSC II – Hatvan (Tarnóczi 90)

Sényő – Eger (Fényes és Papp K. is végig játszott)

Tiszafüred – Pénzügyőr (Földi 64 percet kapott, illetve Pusztai 90)

Füzesgyarmat – Békéscsaba II (Izing, Sipos G., és Fazekas is 90)

BKV Előre – BVSC (Tóth K. és Horváth R. is 15)

Makó – Paks II (Lévai N. 90)

ESMTK – MTK (Lipcsei 90, illetve Biben 65)

Szekszárd – FTC II (Horog 57, Kiszely 78, Lőrincz 72, illetve Godányi 90)

Dabas – Dunaújváros (Galambos 90, Papp Máté is, gólt is szerzett, Vörös negyedórára szállt be)

Hódmezővásárhely – Honvéd II (Schildkraut 24 percre állt be)

Iváncsa – PEAC (Varga Á 90, Vallejos 20, illetve Tóth A. fél órára állt be)

Bánk – Monor (Zima 90, Haffner a 44-ben állt be)

ZTE II – Fehérvár II (Molnár Cs. és Berekali is 90)

PAFC II – Érd (Perczel, Demeter (2 gól), Major, Kern, Makara és Vajda 90, Kicsunt Barkóczi váltotta a 86-ban, Dusinszkit a 88. percben lecserélték)

ETO II – Nagykanizsa (Mitring 20, illetve Szabó P. 90)

III. KER – Gyirmót II (Elek duplázott, a hajrában lecserélték, illetve Nahirnij 90)

Csorna – Mór (Tar 90, Varga B 81)

Budaörs – Bicske (Tóth A. és Vida K. 90, Tóth B. 20, illetve Lencsést épp Pekowski váltotta a 61-ben)

Kaposvár – Komárom (Mikler és Kocsis B. 90, illetve Schiller 90, Nagy Z 90+gól, Vincze V a végén állt be)

Balatonfüred – Tatabánya (Molnár T.a végén lehozták, Hajas pedig negyed órára állt be) 

Zsámbék – Veszprém (Dobsa 90)

Teskánd – Kelen (Pintér, Rétyi és Tímári 90, Rónaszéki a hajrában állt be)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

More news

EGY SZÍV.

PUSKÁS AKADÉMIA MINDEN PLATFORMON

CSATLAKOZZ!

×

EGY SZÍV.

PUSKÁS VS Debrecen

VS

május 18. | 17:45 | Pancho Aréna

SZURKOLÓI INFORMÁCIÓK
X

Események

Legfrissebb eredmények

MTK Budapest – Puskás Akadémia FC (női NB I) – rájátszás (1.)  2–1
Puskás Akadémia U17–KRC Genk  1–0
Rangers FC–Puskás Akadémia U17  3-2
Puskás Akadémia U19 (leány) - Ferencvárosi TC  0–1
ETO FC Győr - Puskás Akadémia U17  1–2
ETO FC Győr - Puskás Akadémia U14  1–4
Puskás Akadémia U15 - Várda Labdarúgó Akadémia  1–0
Astra-HFC-Üllő - Puskás Akadémia FC (Női NB I)  0–3
Puskás Akadémia U19–DVSC  2–2
MTK Budapest–Puskás Akadémia Leány U19  2–4