megafon Ne maradj le semmiről! HÍREK SZURKOLÓI INFORMÁCIÓK SHOP
Akadémista-játékpercek

Akadémista-játékpercek

⏲ 2022-12-05

Merkantil Bank Liga, 19. forduló

DVTK–Haladás (Bokros Szilárd mind a 90 percet a pályán töltötte a hazaiaknál)

MTK–Gyirmót (Hársfalvi András 90 percet védett a vendégeknél, a gólt is szerző Csörgő Viktor is végig játszott) 

Csákvár–Győr (Auerbach Martin, Alaxai Áron, Körmendi Kevin és Magyar Zsolt 90-90, Baracskai Rolandot a 69-ben lecserélték, Tamás Nándor bő 40 percre, Kocsis Dominik bő 20 percre állt be, illetve Óvári Zsolt is annyit kapott a vendégeknél)

MTE–Soroksár (Papp Szilárd 90 perc, illetve Hudák Martin is)

Budafok–Tiszakécske (Gundel Takács Bence és a gólt szerző Sós Máté 90 percet játszott, Margitics Andor helyére Györgyi Arthur állt be a szünetben, Takács Ronald 10 percet kapott, illetve a gólt szerző Kiss Norbert és Farkas Norbert 90, Vachtler Csaba 77 perc)

Békéscsaba–Ajka (Fazekas Lóránt 63 perc, illetve Tar Zsolt is, Berzsenyi Kevin fél órára szállt be) 

Dorog–PMFC (Magyari Szilárdot a 75. percben cserélték be, őt a 89.-ben pedig Paudits Patrik váltotta, illetve Kocsis Bence 25 percre szállt be)

Szentlőrinc–Kazincbarcika (Szabó Máté 84, Rétyi Róbert 88 perc, Daróczi Zoltán 90)

Kozármisleny–Siófok (Major Gergő 90)

Szeged–Nyíregyháza (Gajdos Zsolt és Tóth Bence 90, illetve Farkas Bendegúz 90)

 

NB III, keleti csoport, 20. forduló

Karcag–Tiszafüred (Földi 15 perc)

BKV–DVTK II (Radics 90)

Jászberény–Vasas II (Hosszú 90)

BVSC–Békéscsaba (Tóth K. 90, Horváth R. 30, illetve Izing és Sipos G. 90 perc)

Eger–Kisvárda II (Fényes 90, Papp K. 90 perc)

Pénzügyőr–Tiszaújváros (Pusztai D. 84, illetve Jacsó D. 30)

 

Közép csoport:

Újpest II–Hódmezővásárhely (Schildkraut egy félidőt játszott)

Paks II–Dunaújváros (Papp M. 90, Galambbos Á. 10 perc)

Bánk–ESMTK (Zima 90, illetve Lipcsei Á. 90 perc)

Iváncsa–Szekszárd (Varga Á. 90., Vallejos 82 perc, illetve Kiszely 90, Lőrincz D. 20., Horog 25)

Monor–Honvéd II (Polák K. 55)

 

Nyugati csoport:

ETO II–III. KER (Csáki 90, Moharos 15, illetve Elek Bence 90)

PAFC II–Csorna (Pécsi, Babós, Makara, Vajda, Dusinszki 90-90, Kern, Szabó V. 60-60, Demeter, Jablonszki 30-30, Vizler 82, a gólt szerző Kapus 20, a gólt szerző Piscsur 25, Horbanov 10)  

Gyirmót II–Fehérvár II (Molnár Cs. 90)

Kelen–Budaörs (Rónaszéki, Pintér 90-90, Rétyi 45, illetve Tóth A. 90, Tóth B. 88)

Zsámbék–ZTE II (Kerék 90)

Nagykanizsa–Kaposvár (Mikler 90, Kocsis B. 85)

Veszprém–Balatonfüred (Dobsa 90)

Teskánd–Tatabánya (Molnár T. 90, Hajas 30)

Érd–Komárom (Schiller, Nagy Z. 90)

Mór–Bicske (Tar, Varga B. 90, illetve Lencsés 67)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Puskás Akadémia logó
TOVÁBBI HÍREK

Akadémista-játékpercek

Merkantil Bank Liga, 19. forduló

DVTK–Haladás (Bokros Szilárd mind a 90 percet a pályán töltötte a hazaiaknál)

MTK–Gyirmót (Hársfalvi András 90 percet védett a vendégeknél, a gólt is szerző Csörgő Viktor is végig játszott) 

Csákvár–Győr (Auerbach Martin, Alaxai Áron, Körmendi Kevin és Magyar Zsolt 90-90, Baracskai Rolandot a 69-ben lecserélték, Tamás Nándor bő 40 percre, Kocsis Dominik bő 20 percre állt be, illetve Óvári Zsolt is annyit kapott a vendégeknél)

MTE–Soroksár (Papp Szilárd 90 perc, illetve Hudák Martin is)

Budafok–Tiszakécske (Gundel Takács Bence és a gólt szerző Sós Máté 90 percet játszott, Margitics Andor helyére Györgyi Arthur állt be a szünetben, Takács Ronald 10 percet kapott, illetve a gólt szerző Kiss Norbert és Farkas Norbert 90, Vachtler Csaba 77 perc)

Békéscsaba–Ajka (Fazekas Lóránt 63 perc, illetve Tar Zsolt is, Berzsenyi Kevin fél órára szállt be) 

Dorog–PMFC (Magyari Szilárdot a 75. percben cserélték be, őt a 89.-ben pedig Paudits Patrik váltotta, illetve Kocsis Bence 25 percre szállt be)

Szentlőrinc–Kazincbarcika (Szabó Máté 84, Rétyi Róbert 88 perc, Daróczi Zoltán 90)

Kozármisleny–Siófok (Major Gergő 90)

Szeged–Nyíregyháza (Gajdos Zsolt és Tóth Bence 90, illetve Farkas Bendegúz 90)

 

NB III, keleti csoport, 20. forduló

Karcag–Tiszafüred (Földi 15 perc)

BKV–DVTK II (Radics 90)

Jászberény–Vasas II (Hosszú 90)

BVSC–Békéscsaba (Tóth K. 90, Horváth R. 30, illetve Izing és Sipos G. 90 perc)

Eger–Kisvárda II (Fényes 90, Papp K. 90 perc)

Pénzügyőr–Tiszaújváros (Pusztai D. 84, illetve Jacsó D. 30)

 

Közép csoport:

Újpest II–Hódmezővásárhely (Schildkraut egy félidőt játszott)

Paks II–Dunaújváros (Papp M. 90, Galambbos Á. 10 perc)

Bánk–ESMTK (Zima 90, illetve Lipcsei Á. 90 perc)

Iváncsa–Szekszárd (Varga Á. 90., Vallejos 82 perc, illetve Kiszely 90, Lőrincz D. 20., Horog 25)

Monor–Honvéd II (Polák K. 55)

 

Nyugati csoport:

ETO II–III. KER (Csáki 90, Moharos 15, illetve Elek Bence 90)

PAFC II–Csorna (Pécsi, Babós, Makara, Vajda, Dusinszki 90-90, Kern, Szabó V. 60-60, Demeter, Jablonszki 30-30, Vizler 82, a gólt szerző Kapus 20, a gólt szerző Piscsur 25, Horbanov 10)  

Gyirmót II–Fehérvár II (Molnár Cs. 90)

Kelen–Budaörs (Rónaszéki, Pintér 90-90, Rétyi 45, illetve Tóth A. 90, Tóth B. 88)

Zsámbék–ZTE II (Kerék 90)

Nagykanizsa–Kaposvár (Mikler 90, Kocsis B. 85)

Veszprém–Balatonfüred (Dobsa 90)

Teskánd–Tatabánya (Molnár T. 90, Hajas 30)

Érd–Komárom (Schiller, Nagy Z. 90)

Mór–Bicske (Tar, Varga B. 90, illetve Lencsés 67)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

More news

EGY SZÍV.

PUSKÁS AKADÉMIA MINDEN PLATFORMON

CSATLAKOZZ!

×

EGY SZÍV.

PUSKÁS VS Debrecen

VS

május 18. | 17:45 | Pancho Aréna

SZURKOLÓI INFORMÁCIÓK
X

Események

Legfrissebb eredmények

MTK Budapest – Puskás Akadémia FC (női NB I) – rájátszás (1.)  2–1
Puskás Akadémia U17–KRC Genk  1–0
Rangers FC–Puskás Akadémia U17  3-2
Puskás Akadémia U19 (leány) - Ferencvárosi TC  0–1
ETO FC Győr - Puskás Akadémia U17  1–2
ETO FC Győr - Puskás Akadémia U14  1–4
Puskás Akadémia U15 - Várda Labdarúgó Akadémia  1–0
Astra-HFC-Üllő - Puskás Akadémia FC (Női NB I)  0–3
Puskás Akadémia U19–DVSC  2–2
MTK Budapest–Puskás Akadémia Leány U19  2–4