megafon Ne maradj le semmiről! HÍREK SHOP
Gruber és Dannback a legjobbak között

Gruber és Dannback a legjobbak között

Gruber Zsombort a második legjobb huszonegy éven aluli játékosnak választották, Emilia Dannbackot a harmadik legjobb kapus lett a Hivatásos Labdarúgók Szervezete szavazásán.

Első csapat, Női futball

⏲ 2023-05-29

A Hivatásos Labdarúgók Szervezete harmincharmadszor kérdezte meg a játékosok véleményét a bajnokság legjobbjairól. Idén hat kategóriában adhatták le szavazataikat az első és a másodosztályban szereplő futballisták, valamint a szezon csapatát is megválasztották. A szavazásban a férfiaknál Puskás Akadémia FC-játékos is érdekelt volt, Gruber Zsombort második legjobbként hozták ki a huszonegy éven aluli játékosok között.

Idén két kategóriában a női labdarúgók is voksolhattak az idény legjobbjairól, és itt is helyet kapott a legjobbak közt egy PAFC-futballista: a legjobb kapus kategóriában finn légiósunk, Emilia Dannback végzett a harmadik helyen.



A HLSZ SZAVAZÁSÁNAK VÉGEREDMÉNYE


A LEGJOBB KAPUS
1. Dibusz Dénes (Ferencváros)
2. Varga Bence (Kecskemét)
3. Demjén Patrik (Zalaegerszeg)

A LEGJOBB MEZŐNYJÁTÉKOS
1. Varga Barnabás (Paks)
2. Szuhodovszki Soma (Kecskemét)
3. Dzsudzsák Balázs (Debrecen)

A LEGJOBB KÜLFÖLDÖN JÁTSZÓ JÁTÉKOS
1. Szoboszlai Dominik (RB Leipzig)
2. Kerkez Milos (AZ Alkmaar)
3. Willi Orbán (RB Leipzig)

A LEGJOBB NB II-ES JÁTÉKOS
1. Lukács Dániel (Diósgyőr)
2. Beke Péter (Budafoki MTE)
3. Németh Krisztián (MTK Budapest)

A LEGJOBB 21 ÉVEN ALULI JÁTÉKOS
1. Katona Bálint (Kecskemét)
2. Gruber Zsombor (Puskás Akadémia FC)
3. Kocsis Dominik (Budapest Honvéd)

A LEGJOBB EDZŐ 
1. Szabó István (Kecskemét)
2. Bognár György (Paks)
3. Szrdjan Blagojevics (Debrecen)

AZ IDÉNY ÁLOMCSAPATA
Dibusz Dénes (Ferencváros) – Botka Endre (Ferencváros), Samy Mmaee (Ferencváros), Belényesi Csaba (Kecskemét), Pászka Lóránd (Ferencváros) – Banó-Szabó Bence (Kecskemét), Dzsudzsák Balázs (DVSC), Szuhodovszki Soma (Kecskemét) – Adama Traoré (Ferencváros), Varga Barnabás (Paks), Csoboth Kevin (Újpest)

A LEGJOBB NŐI KAPUS
1. Bíró Barbara (Ferencváros)
2. Schildkraut Fruzsina (Haladás Viktória)
3. Emilia Dannback (Puskás Akadémia FC)

A LEGJOBB NŐI MEZŐNYJÁTÉKOS
1. Gődér Brigitta (Haladás Viktória)
2. Tiffany Cameron (ETO FC Győr)
3. Szabó Viktória (Ferencváros)

Puskás Akadémia logó
TOVÁBBI HÍREK

Gruber és Dannback a legjobbak között

Gruber Zsombort a második legjobb huszonegy éven aluli játékosnak választották, Emilia Dannbackot a harmadik legjobb kapus lett a Hivatásos Labdarúgók Szervezete szavazásán.

A Hivatásos Labdarúgók Szervezete harmincharmadszor kérdezte meg a játékosok véleményét a bajnokság legjobbjairól. Idén hat kategóriában adhatták le szavazataikat az első és a másodosztályban szereplő futballisták, valamint a szezon csapatát is megválasztották. A szavazásban a férfiaknál Puskás Akadémia FC-játékos is érdekelt volt, Gruber Zsombort második legjobbként hozták ki a huszonegy éven aluli játékosok között.

Idén két kategóriában a női labdarúgók is voksolhattak az idény legjobbjairól, és itt is helyet kapott a legjobbak közt egy PAFC-futballista: a legjobb kapus kategóriában finn légiósunk, Emilia Dannback végzett a harmadik helyen.



A HLSZ SZAVAZÁSÁNAK VÉGEREDMÉNYE


A LEGJOBB KAPUS
1. Dibusz Dénes (Ferencváros)
2. Varga Bence (Kecskemét)
3. Demjén Patrik (Zalaegerszeg)

A LEGJOBB MEZŐNYJÁTÉKOS
1. Varga Barnabás (Paks)
2. Szuhodovszki Soma (Kecskemét)
3. Dzsudzsák Balázs (Debrecen)

A LEGJOBB KÜLFÖLDÖN JÁTSZÓ JÁTÉKOS
1. Szoboszlai Dominik (RB Leipzig)
2. Kerkez Milos (AZ Alkmaar)
3. Willi Orbán (RB Leipzig)

A LEGJOBB NB II-ES JÁTÉKOS
1. Lukács Dániel (Diósgyőr)
2. Beke Péter (Budafoki MTE)
3. Németh Krisztián (MTK Budapest)

A LEGJOBB 21 ÉVEN ALULI JÁTÉKOS
1. Katona Bálint (Kecskemét)
2. Gruber Zsombor (Puskás Akadémia FC)
3. Kocsis Dominik (Budapest Honvéd)

A LEGJOBB EDZŐ 
1. Szabó István (Kecskemét)
2. Bognár György (Paks)
3. Szrdjan Blagojevics (Debrecen)

AZ IDÉNY ÁLOMCSAPATA
Dibusz Dénes (Ferencváros) – Botka Endre (Ferencváros), Samy Mmaee (Ferencváros), Belényesi Csaba (Kecskemét), Pászka Lóránd (Ferencváros) – Banó-Szabó Bence (Kecskemét), Dzsudzsák Balázs (DVSC), Szuhodovszki Soma (Kecskemét) – Adama Traoré (Ferencváros), Varga Barnabás (Paks), Csoboth Kevin (Újpest)

A LEGJOBB NŐI KAPUS
1. Bíró Barbara (Ferencváros)
2. Schildkraut Fruzsina (Haladás Viktória)
3. Emilia Dannback (Puskás Akadémia FC)

A LEGJOBB NŐI MEZŐNYJÁTÉKOS
1. Gődér Brigitta (Haladás Viktória)
2. Tiffany Cameron (ETO FC Győr)
3. Szabó Viktória (Ferencváros)

More news

EGY SZÍV.

PUSKÁS AKADÉMIA MINDEN PLATFORMON

CSATLAKOZZ!

×

EGY SZÍV.

X

Események

Legfrissebb eredmények

Puskás Akadémia FC II – BFC Siófok (felk. mérk.)  0–0
Puskás Akadémia FC II – Gárdony–Agárdi Gyógyfürdő (felk. mérk.)  4–0
Puskás Akadémia FC II–Iváncsa KSE (felk. mérk.)  1–1
Puskás Akadémia FC II–FC Dabas (felk. mérk.)  2–0
Puskás Akadémia–Illés Akadémia-Viktoria (Leány U17)  0–1
Puskás Akadémia–Illés Akadémia–Viktória (leány U15)  1–5
Puskás Akadémia U16 - DVSC  2–3
Fehérvár FC - Puskás Akadémia U16  2-4
Balatonfüredi FC - Puskás Akadémia FC II  0-2
Ferencvárosi TC - Puskás Akadémia U14  0-2