megafon Ne maradj le semmiről! HÍREK SHOP
Heti mérleg

Heti mérleg

Öregdiákjaink játékpercei a legutóbbi bajnoki fordulókból. Kölcsönjátékosaink repítették győzelemre a Nyíregyházát a Győr elleni rangadón. Csapatnyi Puskás-akadémista a Csákvár–Budafokon. Győztes gól Major Gergőtől és Kiprich Dávidtól.

Öregdiák

#hetimerleg

⏲ 2023-08-22

Németország:

Hoffenheim–Freiburg (Sallai Roland gólt szerzett a vendégeknél, majd a 84. percben lecserélték)

Ciprus:

Aris–AEK Larnaca (Gyurcsó Ádám végigjátszotta a mérkőzést)

Azerbajdzsán:

Sabah Baku–Neftci Baku (Tamás Márk végigjátszotta a mérkőzést)

Szlovák 2. liga:

Révkomárom–Eperjes (Ganbold Ganbayart a hosszabbításban lecserélték)

Romániai 2. liga:

Corvinul Hunedoara–FK Csíkszereda (Makrai Gábor 74, Magyar Szilárd 25 percet játszott)

 

OTP Bank Liga:

Puskás–Fehérvár (Gruber Zsombor 13 percet játszott, Corbu Mariust Komáromi György váltotta a 65. percben, Szolnoki Roland végig játszott, illetve a vendégeknél Tóth Balázs és Spandler Csaba is végig pályán volt)

ZTE–DVTK (Mim Gergely 59, Tajti Mátyás 67 percet futballozott)

MTK–KTE (Belényesi Csaba végig, azaz 90 percet játszott)

Paks–Újpest (Fehér Csanád a 43. percben állt be)

 

Merkantil Bank Liga NB II:

Nyíregyháza–ETO FC Győr (Alaxai Áron az 58. percben állt be, majd gólt szerzett, a 90 percet játszó Farkas Bendegúz gólja pedig három pontot ért)

BVSC–Szeged-Grosics A. (Tóth Keve a hajrában állt be, illetve Óvári Zsolt 90, Tóth Bence 45, Gajdos Zsolt 30 percet játszott)

Gyirmót–MTE (Hársfalvi András és Csörgő Viktor 90, Jevhen Kicsun 25, Takács Ronald 67 percet játszott, illetve Szabó Bence és Papp Szilárd végig játszott)

Kozármisleny–Soroksár (Sipos Zoltán 20 percre szállt be)

Csákvár–Budafok (Pécsi Ármin, Mészáros Dávid, Gruber Zsombor 90, Tamás Nándor 45, Babós Levente 10 perc, László Noelt Baracsai Roland váltotta a 75-ben, illetve Gundel-Takács Bence és Lorentz Márton 90, Elek Bence 25, Kocsis Bence 65 perc)

Ajka–PMFC (Sejben Viktor 90, illetve Szabó Máté 35, Hudák Martin 69)

Vasas–Kazincbarcika (Deutsch László 90, Bakti Balázs 10, illetve Papp Milán 90, Kotula Máté 80 perc) 

Tiszakécske–Haladás (Kocsis Dominik 45, illetve Csonka Bonifác 56 perc)

Siófok–Bp. Honvéd (Dénes Csanád 58, a győztes gólt szerző Major Geri 90 percet játszott)

 

NB III:

Újpest II–Sényő (Hámori T. 90, illetve Erdei A. 20)

DVSC II–Eger (Jacsó D. 73)

Karcag–Putnok (Kovács D. 23 perc, illetve Arday D. 90, Lőrincz A. 87+gól)

Bp. Honvéd II–Szolnok (Polák K. 90)

Füzesgyarmat–BKV Előre (Kerák L. 90+gól)

Monor–Békéscsaba (Szin F. 90, illetve Fazekas L. 90)

Cegléd–Körösladány (Oldal T. 90)

Hódmezővásárhely–Vasas II (Sipos G. 69)

Csorna–Budaörs (Berekali M. 30, Fényes Sz. és Tányéros Á. 90)

Komárom–III. KER (Tímári N. és Nagy Z. 90, illetve Papp M. 90)

Kelen–ETO A. (Godányi D. 30, illetve Csáki A. és Mitring Zs. 90, Moharos L. 35)

Tatabánya–Balatonfüred (Kiprich D. győztes gólt szerzett és végig játszott, illetve Erdélyi Á. 90)

Dorog–Puskás II (Tóth L. 45, illetve Auerbach M., K. Janyickij, Ominger G., Posztobányi P, Vajda R., B. Makara 90-90, Demeter 8 perc)

Bicske–Gyirmót II (Dankó M. 45)

Bonyhád–Fehérvár II (Lőrincz D. 90, illetve Molnár Cs. 82)

Szekszárd–Iváncsa (Kiszely D. 90, illetve Farkas N. 15, Vallejos D. 30)

Nagykanizsa–Mohács (Szabó P. 90, illetve Horog Á. 35)

Dunaföldvár–Kaposvár (Pusztai D. 90)

Gárdony–Érd (Tóth T., J. Pekowski 90, Lencsés B., Szabó B. 90-90, Balogh B. 6 perc) 

Puskás Akadémia logó
TOVÁBBI HÍREK

Heti mérleg

Öregdiákjaink játékpercei a legutóbbi bajnoki fordulókból. Kölcsönjátékosaink repítették győzelemre a Nyíregyházát a Győr elleni rangadón. Csapatnyi Puskás-akadémista a Csákvár–Budafokon. Győztes gól Major Gergőtől és Kiprich Dávidtól.

Németország:

Hoffenheim–Freiburg (Sallai Roland gólt szerzett a vendégeknél, majd a 84. percben lecserélték)

Ciprus:

Aris–AEK Larnaca (Gyurcsó Ádám végigjátszotta a mérkőzést)

Azerbajdzsán:

Sabah Baku–Neftci Baku (Tamás Márk végigjátszotta a mérkőzést)

Szlovák 2. liga:

Révkomárom–Eperjes (Ganbold Ganbayart a hosszabbításban lecserélték)

Romániai 2. liga:

Corvinul Hunedoara–FK Csíkszereda (Makrai Gábor 74, Magyar Szilárd 25 percet játszott)

 

OTP Bank Liga:

Puskás–Fehérvár (Gruber Zsombor 13 percet játszott, Corbu Mariust Komáromi György váltotta a 65. percben, Szolnoki Roland végig játszott, illetve a vendégeknél Tóth Balázs és Spandler Csaba is végig pályán volt)

ZTE–DVTK (Mim Gergely 59, Tajti Mátyás 67 percet futballozott)

MTK–KTE (Belényesi Csaba végig, azaz 90 percet játszott)

Paks–Újpest (Fehér Csanád a 43. percben állt be)

 

Merkantil Bank Liga NB II:

Nyíregyháza–ETO FC Győr (Alaxai Áron az 58. percben állt be, majd gólt szerzett, a 90 percet játszó Farkas Bendegúz gólja pedig három pontot ért)

BVSC–Szeged-Grosics A. (Tóth Keve a hajrában állt be, illetve Óvári Zsolt 90, Tóth Bence 45, Gajdos Zsolt 30 percet játszott)

Gyirmót–MTE (Hársfalvi András és Csörgő Viktor 90, Jevhen Kicsun 25, Takács Ronald 67 percet játszott, illetve Szabó Bence és Papp Szilárd végig játszott)

Kozármisleny–Soroksár (Sipos Zoltán 20 percre szállt be)

Csákvár–Budafok (Pécsi Ármin, Mészáros Dávid, Gruber Zsombor 90, Tamás Nándor 45, Babós Levente 10 perc, László Noelt Baracsai Roland váltotta a 75-ben, illetve Gundel-Takács Bence és Lorentz Márton 90, Elek Bence 25, Kocsis Bence 65 perc)

Ajka–PMFC (Sejben Viktor 90, illetve Szabó Máté 35, Hudák Martin 69)

Vasas–Kazincbarcika (Deutsch László 90, Bakti Balázs 10, illetve Papp Milán 90, Kotula Máté 80 perc) 

Tiszakécske–Haladás (Kocsis Dominik 45, illetve Csonka Bonifác 56 perc)

Siófok–Bp. Honvéd (Dénes Csanád 58, a győztes gólt szerző Major Geri 90 percet játszott)

 

NB III:

Újpest II–Sényő (Hámori T. 90, illetve Erdei A. 20)

DVSC II–Eger (Jacsó D. 73)

Karcag–Putnok (Kovács D. 23 perc, illetve Arday D. 90, Lőrincz A. 87+gól)

Bp. Honvéd II–Szolnok (Polák K. 90)

Füzesgyarmat–BKV Előre (Kerák L. 90+gól)

Monor–Békéscsaba (Szin F. 90, illetve Fazekas L. 90)

Cegléd–Körösladány (Oldal T. 90)

Hódmezővásárhely–Vasas II (Sipos G. 69)

Csorna–Budaörs (Berekali M. 30, Fényes Sz. és Tányéros Á. 90)

Komárom–III. KER (Tímári N. és Nagy Z. 90, illetve Papp M. 90)

Kelen–ETO A. (Godányi D. 30, illetve Csáki A. és Mitring Zs. 90, Moharos L. 35)

Tatabánya–Balatonfüred (Kiprich D. győztes gólt szerzett és végig játszott, illetve Erdélyi Á. 90)

Dorog–Puskás II (Tóth L. 45, illetve Auerbach M., K. Janyickij, Ominger G., Posztobányi P, Vajda R., B. Makara 90-90, Demeter 8 perc)

Bicske–Gyirmót II (Dankó M. 45)

Bonyhád–Fehérvár II (Lőrincz D. 90, illetve Molnár Cs. 82)

Szekszárd–Iváncsa (Kiszely D. 90, illetve Farkas N. 15, Vallejos D. 30)

Nagykanizsa–Mohács (Szabó P. 90, illetve Horog Á. 35)

Dunaföldvár–Kaposvár (Pusztai D. 90)

Gárdony–Érd (Tóth T., J. Pekowski 90, Lencsés B., Szabó B. 90-90, Balogh B. 6 perc) 

More news

EGY SZÍV.

PUSKÁS AKADÉMIA MINDEN PLATFORMON

CSATLAKOZZ!

×

EGY SZÍV.

X

Események

Legfrissebb eredmények

Puskás Akadémia–Illés Akadémia-Viktoria (Leány U17)  0–1
Puskás Akadémia–Illés Akadémia–Viktória (leány U15)  1–5
Puskás Akadémia U16 - DVSC  2–3
Fehérvár FC - Puskás Akadémia U16  2-4
Balatonfüredi FC - Puskás Akadémia FC II  0-2
Ferencvárosi TC - Puskás Akadémia U14  0-2
Puskás Akadémia U15 - Honvéd MFA  1–1
ETO FC Győr - Puskás Akadémia U19  1–1
Puskás Akadémia U17–Nyíregyháza Spartacus  9–0
Puskás Akadémia U16 - DVTK  6–0