megafon Ne maradj le semmiről! HÍREK SZURKOLÓI INFORMÁCIÓK SHOP

A FELCSÚTI UTÁNPÓTLÁS NEVELÉSÉÉRT ALAPÍTVÁNY

ALAPÍTÓJA
Orbán Viktor 
KURATÓRIUM
Mészáros Lőrinc elnök   
Harangozó László
Oláh János
FELÜGYELŐBIZOTTSÁG
Jakab János elnök
Mészáros János
Szabó Lajos
SZAKMAI TANÁCSADÓ TESTÜLET
Dr. Csabai József (Kanada) †
Tóth-Zele József (Spanyolország)
VEZETŐSÉG
Tulajdonosi tanácsadó Komjáti András
Klub-és akadémiaigazgató Tóth Balázs
Tájékoztatásért és megjelenésért felelős igazgató Istenes László
Gazdasági igazgató Hamar Attila Albertné
Műszaki igazgató Mészáros László
Oktatási és szociális részlegvezető, kollégiumigazgató Dr. Kiss Zoltán PhD
Jogi képviselő Dr. Vörös József
GAZDASÁGI OSZTÁLY
Gazdasági igazgató Hamar Attila Albertné
HR-asszisztens Mátyás Brigitta
Bér- és tb-ügyintéző Metzgerné Szabó Zsuzsanna
Könyvelők Forisek Beatrix
Balázs Szilvia
Veres Ágnes
Pénzügyi asszisztensek Bognár Tímea
Sempergerné Kasza Mónika
PAFC (NB I)
Komjáti András (tulajdonosi tanácsadó)
Tóth Balázs (klubigazgató)
Mészáros László (ügyvezető)
Bolla Krisztián (ügyvezető-helyettes)
Hornyák Zsolt (vezetőedző)
Pető Zoltán (technikai vezető)
Stanislav Macek (asszisztens edző)
Balajcza Szabolcs (kapusedző)
Egon Kunzmann (erőnléti edző)
Dr. Abkarovits Géza (az NB I-es orvosi stáb vezetője)
Sörös Kata (fizioterapeuta)
Purger Szilárd (rehabilitációs edző) 
Nagy Gábor (vezető-játékosmegfigyelő)
Herczeg Bence (játékosmegfigyelő)
Macsicza Dávid (videóelemző)
Hajnal Imre Zsolt (masszőr)
Hoffer Dávid (masszőr)
Kiss István (masszőr)
Héring Erzsébet (szertáros)
Weizengruber Istvánné (szertáros)
Puskás Akadémia stáb
Klub-és akadémiaigazgató Tóth Balázs
Szakmai vezető Horváth Péter
Képzési felelős Sándor György
Operatív vezető Székely Gábor
Nemzetközi kapcsolatokért felelős menedzser Vaskó Tamás
Utánpótlás-menedzser Csordás Szabolcs
Utánpótlás-irodavezető Szabó Zsuzsanna
KIT-menedzser  Balla Tihamér, Balla Noémi
Gyermek és amatőr csoport szakmai koordinátora Lacza Albert
NB III technikai vezető Gáspár Máté
Technikai vezetői asszisztens Papp Zsombor
Az akadémiai szekció utánpótláscsapatainak vezetőedzői Vanczák Vilmos (NB III)
Körtvélyesi István (U19)
Laczkó Zsolt (U17)
Arany Dávid (U16)
Kiss Márton (U15)
Lednitzky András (U14)
Akadémiai asszisztens edzők Szemerédy Koppány (NB III)
Kovács Gábor (U17)
Szabó Dániel (U16)
Békési Márk (U15)
Budai Gergely (U14)
Az akadémiai egyéni képzésért felelős edzők Kanta Szabolcs
Bognár Imre
Fodor Marcell
Fóris Róbert
Magasföldi József
Polonkai Attila
Sallai Tibor
Sipos Árpád
Kapusedzők Mitring István
Molnár Péter
Hegedüs Lajos
Női szekció Halászi Kinga (a női szakág vezetője, a női NB I vezetőedzője)
Mészáros Dalma (a női NB I asszisztens edzője)
Krascsenics Petra (leány U19, vezetőedző)
Paranai Enikő (leány U17, vezetőedző)
Szalkai Kitti (leány U15, vezetőedző)
Az orvosi csoport vezetője dr. Pelle Judit (gyermekgyógyász, iskolaegészségügyi- és sportszakorvos)
Orvosi csoport dr. Dani Barbara (fogorvos)
dr. Kovács Attila (kardiológus)
dr. Lejkó Dezső (ortopéd-traumatológus)
dr. Magyar Mátyás (sérülés ellátásért felelős traumatológus)
dr. Szelid Zsolt (kardiológus)
dr. Váradi Éva (radiológus)
dr. Zsidek Lajos (sérülés ellátásért felelős traumatológus)
Gebauer Krisztina (ápoló, orvosi asszisztens)
Kasziba Enikő (ápoló, orvosi asszisztens)
Krausz Teréz (ápoló, orvosi asszisztens)
Dr. Rozbora Balázs (sportorvos)
Erőnléti csoport

Farkas Dániel (NB III, erőnléti edző)
Pleván Ádám (U19, erőnléti edző)
Likár Marcell (U17, erőnléti edző)
Németh Tamás (U16, erőnléti edző)
Ország Péter (U15, U14 erőnléti edző)
Bajcsy Krisztina (női NB I, erőnléti edző)
Boér Renáta (leány U19, U17, és U15 erőnléti edző)

Rehabilitációs csoport Farkas Dániel (csoportvezető)
Saáry Andrea (gyógytornász)
Kazári Bence (rehabilitációs edző)
Kovács Roland (gyógytornász)
Petrovics Panna (gyógytornász)
Pordány Orsolya Hajnalka (gyógytornász)
Kasza Kitti (rehabilitációs edző)
Morosics Ilka (gyógytornász)
Vidics János (NB III, masszőr) †
Madarász Ádám (masszőr)
Sulyok Barnabás (masszőr)
Buzár Miklós (masszőr)
Macsi Lilla (a női csapatok masszőre)
Derzsényi Dorina (masszőr)
 
Videóelemző csoport Bacsa Anna (videóelemző)
Keszi Erik (videóelemző)
Tehetségkutatás Horváth János (tehetségkutató)
Kólya Zoltán (tehetségkutató)
Nagy László (tehetségkutató)
Sportolói személyiség- és mentálfejlesztő csoport Hamar Ildikó (csoportvezető)
Kovács Tamás (mentális fejlesztés)
Felcsút SE Szabó Norbert (óvodai program koordinátor)
Szabó Dániel (PAFC III, vezetőedző)
Szilágyi Tamás (U19, vezetőedző)
Pálfi Milán (U15, vezetőedző)
Móri Tamás (U13, vezetőedző)
Bognár Imre (U12, vezetőedző)
Sulyok Attila (U11, vezetőedző)
Vas Tibor (U10, vezetőedző)
Fenyvesi Szabolcs (U9, vezetőedző)
Szabó Norbert (U7, vezetőedző)
Technikai edzők Gálos Zoltán (U13–U12)
Kovács Zoltán (U13-U12)
Szilágyi Tamás (U19–U7)
Marton Henrik (kapusedző)
KOMMUNIKÁCIÓ és MARKETING
Tájékoztatásért és megjelenésért felelős igazgató Istenes László
Kommunikációs manager Mohácsi Klaudia
Kreatív manager Nagy Sándor
Marketing manager Berzlánovich Lívia
VIP manager Wollein Judit
Sajtófőnök Szabó Ferenc
Szerkesztő Horváth László
Erdmann Mátyás
Imrényi Dávid
Nagy Enikő
Operatőr-vágó Fekete Imre
Góczán András
Fotó Fórika Attila
Pesti Tamás
Közösségimédia-szerkesztő Tollár Dániel
Marketing koordinátor Sztik Valentina
Kiadványszerkesztő Lorentz Attila
Stúdió, hangosbemondás Ifj. Spindler József
Ajándékbolt Bessenyei-Holka Petra
Demjén Noémi
Idegenforgalmi referens Lajtai Dóra
Hegedűs Anna
KOLLÉGIUM
Igazgató Dr. Kiss Zoltán PhD
Igazgatóhelyettes Kecskés Péter
Nevelőtanárok Ásványi Balázs
Baboss Botond
Dudás József
Radnainé Enyedi Judit
Rivnyák Ferenc
Samuné Pásztor Mária
Sipos Árpád
Szabó Ferenc
Tavali Emil †
Csepeli Lászlóné
Daróczi Andrea
Pats Péterné
Komlós Lászlóné
Paranai Enikő
Mezőné Balázs Margit
SPORTLÉTESÍTMÉNY
Műszaki igazgató Mészáros László
Műszakiigazgató-helyettes Szabó Péter
Műszaki vezető Koncz József
Műszaki asszisztens Stricker Bernadett
Recepciós Trankerné Vörös Andrea
Takarítók vezetője Mészáros Lionella
Takarítók Heitler Sándorné (Orvosi épület)
Szerencsés Anita (Kollégium)
Szerencsés Zsuzsa (Kollégium)
Ács Adrienn (Letenyey)
Bakonyi Zoltánné (Letenyey)
Boros Istvánné (Letenyey)
Darabos Éva (Letenyey)
Gyulainé Fehér Ágnes (Letenyey)
Juhász Petra (Letenyey)
Vállajiné Fodor Zsanett (Letenyey)
Kalocsa Attiláné (Pancho Aréna)
Máté Zsanett (Pancho Aréna)
Szabó Aranka (Pancho Aréna)
Szalai Zsuzsanna (Pancho Aréna)
Szauer Bernadette (Pancho Aréna)
Kántorné Puncsák Tímea (Pancho)
Varga Katalin (Pancho)
Zsombok Imréné (PASK)
Berta Ildikó (PASK)
Fehér Dezsőné (PASK)
Németh Erika (PASK)
Schnepp Katalin (PASK)
Szabó Lászlóné (PASK)
Vörös Vivien (PASK)
Fodorné Csókás Annamária (PASK)
Bakonyi Zoltánné (Letenyey + lány kollégium)
Szertárosok (utánpótlás) Egressy Gyuláné
Papp Sándorné
Szendrei Lászlóné
Varga Andrea
Vígh Andrásné
Mosoda Bánszki Bella
Matus Edina
Nagy Zsoltné
Ódorné Lezsák Olga
Vezető pályakarbantartó Szöllősi Pál
Pályakarbantartók Bancsi Ferenc
Berkeszi Balázs
Bőcs István
Dánél László
Dobozi Zsolt
Erdész Imre
Jankács Gergely
Kovács Miklós
Mérten Tamás
Mohos Norbert
Németh Péter
Parti Tamás
Polgár Tibor
Resch Roland
Tóth Gábor
Turán Attila
Végh Richárd
Kertész Matusné Ángyás Beatrix
Vezető karbantartó Szám Ferenc
Karbantartók Litter László
Fazekas Sándor
Putnoki Gábor
id. Szöllősi Pál
Spindler József
Schilling Ferenc
Gépész karbantartók Dóra István
Kern András
Láng István
Autóbusz-vezetők Boros Balázs
Boros József
Ehmann György
Majnár Krisztián
Ódor Csaba
Stricker József
Tankó Zoltán
Varga Richárd
Rendezvénytechnikus Frank Richárd
Informatikus Kern Péter
ÉTTEREM
Vezető Balogh György
Séf Bodnár Gábor
Szakács Schubert Jánosné
Iványi Dávid
Szeitz János
Berki István
Kulcsár Xénia
Vendéglátós Schubert Judit
Konyhai kisegítő Flier Istvánné
Petrovits Ferencné
Schmidt Jánosné
Döme Erzsébet
Bencze Csabáné
Pál Tímea
Pataki Károlyné
Kincses Júlianna
PUSKÁS INTÉZET
Igazgató Balogh Balázs
Archívumkezelő Balogh Bence
ÖREGDIÁKKÖZPONT
Vezető Mácsodi Ferenc
Titkár Tavali Emil †
Munkatárs Kovács Tamás
László Noel
REALTANODA
Szakmai koordinátor Baboss Botond
PUSKÁS AKADÉMIA SPORT HOTEL, ALCSÚTI ARBORÉTUM
Vezető Czene Ferenc
Üzletvezető Körözsi Patrik
Üzletvezető helyettes Ferge Martin
Adminisztrátor Körözsiné Börcs Amanda
Chef Zouarir Moured
Chefhelyettes Rákosa Márk, Tamás Tibor
Szakácsok Szőke Viktor
Buknicz Tibor
Fazekas Evelin
Orosz László Márk
Pap Lajos
Gál Antal
Felszolgálók Mede Krisztián
Csizmadia Gábor
Horváth István
Matus Balázs
Mészáros Klaudia
Tulkovics Gabriella
Somogyi Dominika Dalma
Schilling Flávia
Fenyvesiné Fehér Ildikó
Kisegítők Jakab Zsuzsanna
Zouarir Samira
Magyar Diána
Bokor Renáta Valéria
Bogdán Irén Melinda
Takarító Köleséri Kitti Katalin
Kalcsóné Dorozel Ágnes
Karbantartók Börcs András
Molnár Tibor
Csercsák István
id. Szente József
id. Spindler József
Szentgyörgyi Gábor
Biztonsági őr Szalai Vince
Lovász Dobronyi László
Pénztáros Varga Mihály Balázsné, Czene Ágnes Rózsa
Futár Keindl Csaba
Sárkozi Vilmos
FELCSÚTI LETENYEY LAJOS GIMNÁZIUM, TECHNIKUM ÉS SZAKKÉPZŐ ISKOLA
Igazgató Bányai György
Általános igazgatóhelyettes Glaszhütterné Kiss Annamária
Szakmai igazgatóhelyettes Kocsonya Kálmán
Gyakorlati oktatásvezető Papp Csaba
Intézményi lelkész Mácsodi Ferenc
Iskolapszichológus Kocsis Erika
Könyvtáros Szecsődi Péter
Veresné Faddi Adrienn
Gazdasági referens Fülöp Eszter
Iskolatitkár Gebauer Katalin
Pedagógiai asszisztens, rendszergazda Szecsődi Zsolt
Portás
 
Litter Edit
Balogh Tibor
Sofőr Stricker József
Konyhai laboráns Szabóné Seres Bianka
Karbantartó Cserna Géza
Közismereti tanárok Aradi-Varga Katalin (biológia, kémia)
Ásványi Balázs (magyar nyelv és irodalom)
Baboss Botond (katolikus hittan)
Balázs Árpád (történelem, földrajz)
Balázs Boglárka (gyógypedagógia)
Becseiné Kárándi Ilona (matematika, kémia)
Cseh Kornél (katolikus hittan)
Cservenka Gábor (angol nyelv)
Csordásné Bárányos Márta (német nyelv)
Horváth Gabriella (matematika, fizika)
Horváth Péter (matematika)
Kazinczy-Jámbor Ágnes (német nyelv)
Kecskés Péter (ének-zene)
Kienholz Zsuzsa (német nyelv)
Kiss Zoltán (testnevelés)
Kocsis Erika (angol nyelv)
Luteránné Klinger Zsuzsanna (matematika, informatika)
Mazgon Máté (német nyelv)
Németh Éva (rajz)
Pekk Tamás (magyar nyelv és irodalom)
Pintér Barnabás (történelem, földrajz)
Pintér Katalin (angol nyelv)
Sipos Árpád (testnevelés)
Szabadhegy Judit (angol nyelv)
Szebik Károly (evangélikus hittan)
Tamáska Edit (matematika, informatika)
Veresné Faddi Adrienn (magyar nyelv és irodalom)
Zámbóné Tóth Emese (angol és német nyelv)
Szakmai tanárok Bodár-Petrik Márta (cukrász szakoktató)
Csiba Zoltán (agrármérnöktanár)
Csuta Zsolt (cukrász szakoktató)
Dankai László (szakács szakoktató)
Fóris Róbert (testnevelés fakultáció)
Gurabi-Horváth Katalin (agrármérnöktanár)
Herczegné Polácska Szilvia (cukrász szakoktató)
Huszti Erzsébet (agármérnöktanár)
Kulcsár Beáta (agrár szakoktató)
Kuti Ádám (sport szakoktató)
Papp Zoltán (vendéglátós szakoktató)
Petrik Márta (vendéglátós szakoktató)
Simondán Mihály (agrármérnöktanár)
Szmolkáné Bene Ibolya (vendéglátás szakoktató)
Varga Gergely (szakács szakoktató)
Venguszt Marcell (elsősegélynyújtás-oktatás)
Virágh Zoltán (felszolgáló szakoktató)
Zimmermann Imre (szakács szakoktató)
Zimmermann Miklós (pincér szakoktató)
ENDRESZ GYÖRGY ÁLTALÁNOS ISKOLA
Igazgató -
Igazgatóhelyettes Vörösné Székely Henriett (megbízott igazgató)
Oktatók Bohácsné Képíró Ilona (matematika)
Csordásné Bárányos Márta (német nyelv)
Éhmann Gáborné Havas Mária (magyar nyelv és irodalom)
Krúdyné Kaposvári Ágnes (biológia)
Györki Andrea (földrajz)
Matusek Péter (angol nyelv)
Lipták Andrea (angol nyelv)
Óvári Zsolt (történelem, testnevelés)
Pénzes Klára (matematika)
Sulyok Attila (testnevelés)
Szabó Ferencné (fizika)
Vörösné Székely Henriett (kémia, technika, informatika)

EGY SZÍV.

PUSKÁS AKADÉMIA MINDEN PLATFORMON

CSATLAKOZZ!

×

EGY SZÍV.

Debrecen VS PUSKÁS

VS

február 24. | 17:30 | Nagyerdei Stadion

SZURKOLÓI INFORMÁCIÓK
X

Események

Legfrissebb eredmények

Puskás Akadémia U15 – Topolyai SC (felkészülési mérkőzés)  4–1
Puskás Akadémia U14 – Topolyai SC (felkészülési mérkőzés)  0–1
Paksi FC – Puskás Akadémia U17 (félbeszakadt)  
Puskás Akadémia U16 – DAC (felkészülési mérkőzés)  1–2
Puskás Akadémia FC–MTK Budapest  6–1
Szentlőrinc – Puskás Akadémia FC II  2–2
Puskás Akadémia – St. Pölten U18  2–1
Puskás Akadémia – St. Pölten  0–6
ŽNK Olimpija Ljubljana – Puskás Akadémia FC  0–1
FK Austria Wien – Puskás Akadémia U15 leány (felkészülési mérkőzés)  5–4