megafon Ne maradj le semmiről! HÍREK SZURKOLÓI INFORMÁCIÓK SHOP

Puskás Akadémia U15 (leány)

Puskás Akadémia U15 (leány)

Kapusok

Czuczai  Daniella

Czuczai

Daniella

ADATLAP VESZEK EGY MEZT

Hátvédek

Berger Dorina

Berger

Dorina

ADATLAP VESZEK EGY MEZT
Cserkuti Anett

Cserkuti

Anett

ADATLAP VESZEK EGY MEZT
Horváth  Léna

Horváth

Léna

ADATLAP VESZEK EGY MEZT
Kézdy  Bianka

Kézdy

Bianka

ADATLAP VESZEK EGY MEZT
Rácz Villő Dóra

Rácz

Villő Dóra

ADATLAP VESZEK EGY MEZT

Középpályások

Hamvas Dorottya

Hamvas

Dorottya

ADATLAP VESZEK EGY MEZT
Kovács Liza

Kovács

Liza

ADATLAP VESZEK EGY MEZT
László  Nina Lorina

László

Nina Lorina

ADATLAP VESZEK EGY MEZT
Magyar Luca

Magyar

Luca

ADATLAP VESZEK EGY MEZT
Oleksza Korina

Oleksza

Korina

ADATLAP VESZEK EGY MEZT
Szabó  Panna

Szabó

Panna

ADATLAP VESZEK EGY MEZT
Szabó Kata

Szabó

Kata

ADATLAP VESZEK EGY MEZT
Vadász  Lara

Vadász

Lara

ADATLAP VESZEK EGY MEZT

Támadók

Érsek Eszter

Érsek

Eszter

ADATLAP VESZEK EGY MEZT
Kelemen Blanka

Kelemen

Blanka

ADATLAP VESZEK EGY MEZT
Kézdy  Blanka

Kézdy

Blanka

ADATLAP VESZEK EGY MEZT
Kurdi Petra

Kurdi

Petra

ADATLAP VESZEK EGY MEZT
Matus Jázmin

Matus

Jázmin

ADATLAP VESZEK EGY MEZT
Szukován  Szonja

Szukován

Szonja

ADATLAP VESZEK EGY MEZT
Török Luca

Török

Luca

ADATLAP VESZEK EGY MEZT

Vezetőedző

Szalkai Kitti

Szalkai Kitti

Stáb

Boér Renáta

Boér

Renáta

Erőnléti edző
Petrovics Panna

Petrovics

Panna

Gyógytornász
Morosics  Ilka

Morosics

Ilka

Gyógytornász
Derezsényi Dorina

Derezsényi

Dorina

Masszőr

Korábbi mérkőzések

Ellenfél Végeredmény Időpont Jellege Helyszín
MTK Budapest 2–2 (1–1) 2023-11-18 14:00 bajnoki MTK Utánpótlás Sportközpont
ETO FC Győr 3–3 (0–2) 2023-11-15 12:00 bajnoki ETO Stadion (Győr)
PMFC 0–5 (0–4) 2023-10-21 14:00 bajnoki Puskás Akadémia
Illés Akadémia-Viktória 5–0 (1–0) 2023-09-30 13:00 bajnoki Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
FTC-Telekom 5–4 (4–1) 2023-09-17 12:15 bajnoki Kocsis Sándor Sportközpont
DVTK 5–1 (5–0) 2023-09-09 14:00 bajnoki Puskás Akadémia
MTK Budapest 3–4 (1–2) 2023-09-02 10:00 bajnoki MTK Utánpótlás Sportközpont
ETO FC Győr 6–3 (5–0) 2023-08-25 13:00 bajnoki Puskás Akadémia
ST. Mihály FC 9–0 (3–0) 2023-06-03 13:00 bajnoki Puskás Akadémia
DVTK 1–3 (0–2) 2023-05-31 13:00 bajnoki DVTK Edzőközpont
ETO FC Győr 3–5 (1–2) 2023-05-26 13:00 bajnoki ETO Stadion (Győr)
DVTK 7–0 (5–0) 2023-05-17 14:00 bajnoki Puskás Akadémia
MTK Budapest 7–1 (6–1) 2023-05-14 10:00 bajnoki MTK Bp. Salgótarjáni utcai Sportkp.
Ferencvárosi TC 1–6 (0–2) 2023-05-08 17:00 bajnoki Puskás Akadémia
PMFC 2–3 (0–2) 2023-04-30 14:00 bajnoki PMFC Kovácstelep Sporttelep
ST. Mihály FC 2–4 (1–2) 2023-04-16 12:00 bajnoki KÉSZ Sport Aréna (Szeged)
ETO FC Győr 10–0 (9–0) 2023-04-01 11:00 bajnoki Puskás Akadémia
Illés Akadémia-Viktória 6–1 (4–0) 2023-03-18 14:30 bajnoki Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
MTK Budapest 1–1 (1–0) 2023-03-11 10:00 bajnoki Puskás Akadémia
Ferencvárosi TC 1–1 (0–0) 2023-03-05 12:30 bajnoki Kocsis Sándor Sportközpont (Bp.)
PMFC 3–0 (1–0) 2023-02-26 11:00 bajnoki Puskás Akadémia
MOL Fehérvár FC 3–2 (2–1) 2023-02-05 15:00 felkészülési Székesfehérvár
ST. Mihály FC 10–0 (4–0) 2022-12-03 14:00 bajnoki Puskás Akadémia
ETO FC Győr 0–5 (0–2) 2022-11-27 10:00 bajnoki ETO Stadion
Illés Akadémia-Viktória 1–1 (1–1) 2022-11-19 11:00 bajnoki Puskás Akadémia
Ferencvárosi TC 1–5 (0–3) 2022-11-06 10:00 bajnoki Puskás Akadémia
PMFC 5–2 (3–0) 2022-10-30 13:00 bajnoki PMFC Kovácstelep Sporttelep
DVTK 6–0 (3–0) 2022-10-15 13:00 bajnoki Puskás Akadémia
ST. Mihály FC 2–8 (1–5) 2022-10-02 12:00 bajnoki KÉSZ Sport Aréna (Szeged)
ETO FC Győr 6–1 (5–1) 2022-09-24 10:00 bajnoki Puskás Akadémia
Illés Akadémia Viktória 0–6 (0–4) 2022-09-17 12:30 bajnoki Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
MTK Budapest 0–5 (0–4) 2022-09-10 10:00 bajnoki Puskás Akadémia
Ferencvárosi TC 3–0 (2–0) 2022-09-03 13:30 bajnoki Kocsis Sándor Sportközpont
DVTK 0–3 (0–3) 2022-08-21 13:00 bajnoki DVTK Edzőközpont (Miskolc)
Myjava 1-0 (0-0) 2022-08-06 18:00 Felkészülési mérkőzés Szlovákia
MTK Budapest 0–7 (0–1) 2022-05-29 10:00 bajnoki Puskás Akadémia
PMFC 5–2 (3–0) 2022-05-23 17:00 bajnoki PMFC Kovácstelep Sporttelep (Pécs)
Ferencvárosi TC 3-4 (1-2) 2022-05-15 10:00 bajnoki Puskás Akadémia
PMFC 3–0 (2–0) 2022-05-01 13:00 bajnoki Puskás Akadémia
Ferencvárosi TC 2-0 (0-0) 2022-04-24 13:00 bajnoki Kocsis Sándor Sportközpont (Bp.)
DVTK 2-0 (0-0) 2022-04-13 14:00 bajnoki Puskás Akadémia
FC Hatvan 1–4 (1–2) 2022-04-03 11:30 bajnoki Hatvani Népkert Sporttelep
Illés Akadémia-Viktória 4–0 (2–0) 2022-03-27 13:00 bajnoki Puskás Akadémia
ETO FC Győr 0–2 (0–2) 2022-03-19 16:00 bajnoki ETO Stadion
ST. Mihály FC 0-10 (0-5) 2022-03-05 12:00 bajnoki KÉSZ Sport Aréna (Szeged)
PMFC-Labdarúgó Nonprofit KFT. 3–0 (1–0) 2022-02-26 13:00 bajnoki Puskás Akadémia
Topolya 8-0 (4-0) 2022-02-20 11:30 felkészülési Puskás Akadémia
Tatabánya 0-10 ((0-4,0-8)) 2022-02-12 14:00 felkészülési Tatabánya
Astra-Activtek HFC-Üllő 0-13 (0-6) 2021-11-27 15:00 bajnoki Goldball Park
MTK Hungária FC 5-1 (4-1) 2021-11-24 14:00 bajnoki Puskás Akadémia
Ferencvárosi TC 0-2 (0-1) 2021-11-21 10:00 bajnoki Puskás Akadémia
MTK Budapest 2-3 (0-1) 2021-11-14 13:00 bajnoki Tichy Lajos Sportcentrum
DVTK 0-3 (0-2) 2021-11-06 14:30 bajnoki DVTK Edzőközpont
FC Hatvan 3-0 (1-0) 2021-10-29 11:00 bajnoki Puskás Akadémia
Illés Akadémia-Viktoria 1-3 (0-1) 2021-10-16 11:00 bajnoki Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
ETO FC Győr 2-0 (0-0) 2021-10-01 18:00 bajnoki Puskás Akadémia
St. Mihály FC 16-0 (9-0) 2021-09-26 13:00 bajnoki Puskás Akadémia
PMFC 1-4 (1-4) 2021-09-17 11:00 bajnoki Bólyi SE
Astra-Activtek HFC-Üllő 15-0 (7-0) 2021-09-12 13:00 bajnoki Puskás Akadémia
Ferencvárosi TC 8-3 (1-3) 2021-09-04 10:00 bajnoki Kocsis Sándor Sportközpont
ETO FC Győr 0–5 (0–4) 2021-09-01 18:00 bajnoki Puskás Akadémia
Soproni SC 4-1 (3-1) 2018-09-13 14:00 bajnoki Felcsút
VFC USE 2-9 (0-0) 2018-09-29 14:00 bajnoki Veszprém
MOL Vidi FC 0-7 (0-3) 2018-10-14 16:00 bajnoki Székesfehérvár
ETO FC Győr 4-2 (3-0) 2018-10-20 14:00 bajnoki Felcsút
Balatonfüredi FC 0-2 (0-1) 2018-10-27 12:00 bajnoki Balatonfüred
Pápai ELC 4-5 (1-4) 2018-10-30 12:00 bajnoki Pápa
Haladás-Viktória 3-1 (0-1) 2018-11-04 11:00 bajnoki Felcsút
Kelen SC 9-1 (5-0) 2019-02-13 17:00 Felkészülési mérkőzés Felcsút
Dunaújváros 5-0 (-) 2019-02-17 10:00 Teremlabdarúgó-torna, körmérkőzések Rácalmás
MOL Vidi FC 2-1 (-) 2019-02-17 10:30 Teremlabdarúgó-torna, körmérkőzések Rácalmás
Vasas Kubala Akadémia 5-1 (-) 2019-02-17 11:00 Teremlabdarúgó-torna, körmérkőzések Rácalmás
MTK Budapest 2-0 (-) 2019-02-17 11:30 Teremlabdarúgó-torna, körmérkőzések Rácalmás
Pécsi Sportolda 0-0 (-) 2019-02-17 13:00 Teremlabdarúgó-torna, körmérkőzések Rácalmás
MTK Budapest 0-15 (0-10) 2019-02-23 13:30 Felkészülési mérkőzés Budapest
UFC USE 14-0 (10-0) 2019-03-30 13:00 bajnoki Felcsút
MOL Vidi FC 9-0 (6-0) 2019-04-13 15:00 bajnoki Felcsút
ETO FC Győr 1-10 (0-5) 2019-04-28 11:00 bajnoki Győr
Balatonfüredi FC 20-1 (17-0) 2019-05-02 17:00 bajnoki Felcsút
Haladás-Viktória 2-5 (1-1) 2019-05-11 11:45 bajnoki Szombathely
Pápai ELC 15-0 (8-0) 2019-05-25 14:00 bajnoki Felcsút
Astra-Alef HFC 1-13 (0-9) 2019-09-04 15:00 bajnoki Csepel
Kecskeméti LC KTE SI 0-6 (0-3) 2019-09-21 11:00 bajnoki Kecskemét
FTC 3-5 (2-1) 2019-10-04 16:00 bajnoki Puskás Akadémia
MTK Hungária FC 2-2 (0-2) 2019-10-13 10:00 bajnoki Puskás Akadémia
Kelen SC 0-4 (0-3) 2019-10-19 11:00 bajnoki Budapest
Astra-Alef HFC 2-0 (1-0) 2019-10-30 11:00 bajnoki Puskás Akadémia
FTC 6-2 (3-1) 2019-11-07 17:00 bajnoki Budapest
Kecskeméti LC KTE SI 1-1 (0-0) 2019-11-17 11:00 bajnoki Puskás Akadémia
ETO FC Győr 1-0 (1-0) 2020-08-30 10:30 bajnoki Győr
Kelen SC 2-3 (1-2) 2020-09-30 16:00 bajnoki Puskás Akadémia
Balatonfüredi FC 1-5 (1-3) 2020-10-06 17:00 bajnoki Balatonfüred
Haladás 0-0 (0-0) 2020-11-04
MOL Fehérvár FC 2-1 (1-1) 2020-11-29 Bajnoki
Pápai ELC 0-0 (0-0) 2020-12-09 Bajnoki Pápa, Perutz Stadion
Veszprémi Foci Centrum USE 0-2 (0-1) 2021-02-28 Bajnoki Veszprémi Foci Centrum
SC Sopron 3-4 (1-3) 2021-04-01 Bajnoki Puskás Akadémia
ZTE FC 0-1 (0-0) 2021-04-18 Bajnoki Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum
MOL Fehérvár FC 3-2 (2-1) 2021-04-25 Bajnoki Puskás Akadémia
ETO FC Győr 1-1 (0-1) 2021-04-28 Bajnoki Puskás Akadémia
Haladás-Viktória 0-3 (0-1) 2021-05-02 Bajnoki Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
Pápai ELC 0-2 (0-1) 2021-05-09 Bajnoki Puskás Akadémia
BSC 1924 Futball Kft 0-3 (0-2) 2021-05-15 Bajnoki Budaörsi Városi Stadion
Balatonfüredi FC 4-1 (3-0) 2021-05-23 Bajnoki Puskás Akadémia

Több mérkőzés megjelenítése.

Aktuális

Fényképgalériák

kameraLány U15: PFLA-DVTK

EGY SZÍV.

PUSKÁS AKADÉMIA MINDEN PLATFORMON

CSATLAKOZZ!

×

EGY SZÍV.

Debrecen VS PUSKÁS

VS

február 24. | 17:30 | Nagyerdei Stadion

SZURKOLÓI INFORMÁCIÓK
X

Események

Legfrissebb eredmények

Puskás Akadémia U15 – Topolyai SC (felkészülési mérkőzés)  4–1
Puskás Akadémia U14 – Topolyai SC (felkészülési mérkőzés)  0–1
Paksi FC – Puskás Akadémia U17 (félbeszakadt)  
Puskás Akadémia U16 – DAC (felkészülési mérkőzés)  1–2
Puskás Akadémia FC–MTK Budapest  6–1
Szentlőrinc – Puskás Akadémia FC II  2–2
Puskás Akadémia – St. Pölten U18  2–1
Puskás Akadémia – St. Pölten  0–6
ŽNK Olimpija Ljubljana – Puskás Akadémia FC  0–1
FK Austria Wien – Puskás Akadémia U15 leány (felkészülési mérkőzés)  5–4