megafon Ne maradj le semmiről! HÍREK SZURKOLÓI INFORMÁCIÓK SHOP

Puskás Akadémia U15 (leány)

Kapusok

Czuczai  Daniella

Czuczai

Daniella

ADATLAP VESZEK EGY MEZT

Hátvédek

Berger Dorina

Berger

Dorina

ADATLAP VESZEK EGY MEZT
Cserkuti Anett

Cserkuti

Anett

ADATLAP VESZEK EGY MEZT
Horváth  Léna

Horváth

Léna

ADATLAP VESZEK EGY MEZT
Kézdy  Bianka

Kézdy

Bianka

ADATLAP VESZEK EGY MEZT
Rácz Villő Dóra

Rácz

Villő Dóra

ADATLAP VESZEK EGY MEZT

Középpályások

Hamvas Dorottya

Hamvas

Dorottya

ADATLAP VESZEK EGY MEZT
Kovács Liza

Kovács

Liza

ADATLAP VESZEK EGY MEZT
László  Nina Lorina

László

Nina Lorina

ADATLAP VESZEK EGY MEZT
Magyar Luca

Magyar

Luca

ADATLAP VESZEK EGY MEZT
Oleksza Korina

Oleksza

Korina

ADATLAP VESZEK EGY MEZT
Szabó  Panna

Szabó

Panna

ADATLAP VESZEK EGY MEZT
Szabó Kata

Szabó

Kata

ADATLAP VESZEK EGY MEZT
Vadász  Lara

Vadász

Lara

ADATLAP VESZEK EGY MEZT

Támadók

Érsek Eszter

Érsek

Eszter

ADATLAP VESZEK EGY MEZT
Kézdy  Blanka

Kézdy

Blanka

ADATLAP VESZEK EGY MEZT
Kurdi Petra

Kurdi

Petra

ADATLAP VESZEK EGY MEZT
Matus Jázmin

Matus

Jázmin

ADATLAP VESZEK EGY MEZT
Szukován  Szonja

Szukován

Szonja

ADATLAP VESZEK EGY MEZT
Török Luca

Török

Luca

ADATLAP VESZEK EGY MEZT

Vezetőedző

Szalkai Kitti

Szalkai Kitti

Stáb

Petrovics Panna

Petrovics

Panna

Gyógytornász

Korábbi mérkőzések

Ellenfél Végeredmény Időpont Jellege Helyszín
ST. Mihály FC 9–0 (3–0) 2023-06-03 13:00 bajnoki Puskás Akadémia
DVTK 1–3 (0–2) 2023-05-31 13:00 bajnoki DVTK Edzőközpont
ETO FC Győr 3–5 (1–2) 2023-05-26 13:00 bajnoki ETO Stadion (Győr)
DVTK 7–0 (5–0) 2023-05-17 14:00 bajnoki Puskás Akadémia
MTK Budapest 7–1 (6–1) 2023-05-14 10:00 bajnoki MTK Bp. Salgótarjáni utcai Sportkp.
Ferencvárosi TC 1–6 (0–2) 2023-05-08 17:00 bajnoki Puskás Akadémia
PMFC 2–3 (0–2) 2023-04-30 14:00 bajnoki PMFC Kovácstelep Sporttelep
ST. Mihály FC 2–4 (1–2) 2023-04-16 12:00 bajnoki KÉSZ Sport Aréna (Szeged)
ETO FC Győr 10–0 (9–0) 2023-04-01 11:00 bajnoki Puskás Akadémia
Illés Akadémia-Viktória 6–1 (4–0) 2023-03-18 14:30 bajnoki Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
MTK Budapest 1–1 (1–0) 2023-03-11 10:00 bajnoki Puskás Akadémia
Ferencvárosi TC 1–1 (0–0) 2023-03-05 12:30 bajnoki Kocsis Sándor Sportközpont (Bp.)
PMFC 3–0 (1–0) 2023-02-26 11:00 bajnoki Puskás Akadémia
MOL Fehérvár FC 3–2 (2–1) 2023-02-05 15:00 felkészülési Székesfehérvár
ST. Mihály FC 10–0 (4–0) 2022-12-03 14:00 bajnoki Puskás Akadémia
ETO FC Győr 0–5 (0–2) 2022-11-27 10:00 bajnoki ETO Stadion
Illés Akadémia-Viktória 1–1 (1–1) 2022-11-19 11:00 bajnoki Puskás Akadémia
Ferencvárosi TC 1–5 (0–3) 2022-11-06 10:00 bajnoki Puskás Akadémia
DVTK 6–0 (3–0) 2022-10-15 13:00 bajnoki Puskás Akadémia
ST. Mihály FC 2–8 (1–5) 2022-10-02 12:00 bajnoki KÉSZ Sport Aréna (Szeged)
ETO FC Győr 6–1 (5–1) 2022-09-24 10:00 bajnoki Puskás Akadémia
Illés Akadémia Viktória 0–6 (0–4) 2022-09-17 12:30 bajnoki Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
MTK Budapest 0–5 (0–4) 2022-09-10 10:00 bajnoki Puskás Akadémia
Ferencvárosi TC 3–0 (2–0) 2022-09-03 13:30 bajnoki Kocsis Sándor Sportközpont
DVTK 0–3 (0–3) 2022-08-21 13:00 bajnoki DVTK Edzőközpont (Miskolc)
Myjava 1-0 (0-0) 2022-08-06 18:00 Felkészülési mérkőzés Szlovákia

Több mérkőzés megjelenítése.

Közelgő mérkőzések

Mérkőzés Időpont Helyszín
Illés Akadémia-Viktória - Puskás Akadémia U15 (leány) 2023-09-30 13:00 Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
ST. Mihály FC - Puskás Akadémia U15 (leány) 2023-09-30 13:00 Puskás Akadémia
Puskás Akadémia U15 (leány) - PMFC 2023-10-07 14:00 Puskás Akadémia
ETO FC Győr - Puskás Akadémia U15 (leány) 2023-10-15 11:00 ETO Stadion

Aktuális

Fényképgalériák

kameraLány U15: PFLA-DVTK

EGY SZÍV.

PUSKÁS AKADÉMIA MINDEN PLATFORMON

CSATLAKOZZ!

×

EGY SZÍV.

ZTE VS PUSKÁS

VS

szeptember 29. | 20:00 | ZTE Aréna

SZURKOLÓI INFORMÁCIÓK
X

Események

Legfrissebb eredmények

Kelen SC - Puskás Akadémia FC II  1–0
Ferencvárosi TC - Puskás Akadémia U19  1–1
Puskás Akadémia U17 - MTK Budapest  4–0
Vasas Kubala Akadémia - Puskás Akadémia U14  1–4
Puskás Akadémia U15 - Szeged-Csanád Grosics Akadémia  6–1
Puskás Akadémia U16 - Illés Akadémia-Haladás  2–1
Paksi FC - Puskás Akadémia U19  1–4
FTC-Telekom - Puskás Akadémia U17 (leány)  4–0
FTC-Telekom - Puskás Akadémia U15 (leány)  5–4
Puskás Akadémia U19 - Illés Akadémia-Haladás  3–1