megafon Ne maradj le semmiről! HÍREK SZURKOLÓI INFORMÁCIÓK SHOP

Puskás Akadémia U17 (leány)

Puskás Akadémia U17 (leány)

Kapusok

Kispetik Alexandra

Kispetik

Alexandra

ADATLAP VESZEK EGY MEZT
Orosz  Gabriella

Orosz

Gabriella

ADATLAP VESZEK EGY MEZT

Hátvédek

Bereczki  Róza

Bereczki

Róza

ADATLAP VESZEK EGY MEZT
Czuczai  Mercédesz

Czuczai

Mercédesz

ADATLAP VESZEK EGY MEZT
Herczeg Kitti

Herczeg

Kitti

ADATLAP VESZEK EGY MEZT
Nagy  Bíborka Amina

Nagy

Bíborka Amina

ADATLAP VESZEK EGY MEZT
Németh Laura

Németh

Laura

ADATLAP VESZEK EGY MEZT
Sági Panna

Sági

Panna

ADATLAP VESZEK EGY MEZT
Szakács Zsófia

Szakács

Zsófia

ADATLAP VESZEK EGY MEZT
Török Otília

Török

Otília

ADATLAP VESZEK EGY MEZT

Középpályások

Elek Korina

Elek

Korina

ADATLAP VESZEK EGY MEZT
Krasznai Lili

Krasznai

Lili

ADATLAP VESZEK EGY MEZT
Kuprák Viktória

Kuprák

Viktória

ADATLAP VESZEK EGY MEZT
Vadász  Lara

Vadász

Lara

ADATLAP VESZEK EGY MEZT

Támadók

Bak Natália

Bak

Natália

ADATLAP VESZEK EGY MEZT
Berencsi Bernadett

Berencsi

Bernadett

ADATLAP VESZEK EGY MEZT
Chugyik Bíborka

Chugyik

Bíborka

ADATLAP VESZEK EGY MEZT
Kisnémet Erika

Kisnémet

Erika

ADATLAP VESZEK EGY MEZT

Vezetőedző

Paranai Enikő

Paranai Enikő

Stáb

Boér Renáta

Boér

Renáta

Erőnléti edző
Morosics  Ilka

Morosics

Ilka

Gyógytornász
Derezsényi Dorina

Derezsényi

Dorina

Masszőr

Korábbi mérkőzések

Ellenfél Végeredmény Időpont Jellege Helyszín
MTK Budapest 1–1 (0–1) 2023-11-18 14:00 bajnoki MTK Utánpótlás Sportközpont
ETO FC Győr 0–3 (0–1) 2023-11-15 10:00 bajnoki ETO Stadion (Győr)
PMFC 9–0 (5–0) 2023-10-21 14:00 bajnoki Puskás Akadémia
Illés Akadémia-Viktória 1–4 (1–1) 2023-09-30 13:00 bajnoki Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
FTC-Telekom 4–0 (1–0) 2023-09-17 10:00 bajnoki Kocsis Sándor Sportközpont
DVTK 2–0 (0–0) 2023-09-09 14:00 bajnoki Puskás Akadémia
MTK Budapest 2–8 (0–4) 2023-09-02 10:00 bajnoki MTK Utánpótlás Sportközpont
ETO FC Győr 6–1 (2–1) 2023-08-25 13:00 bajnoki Puskás Akadémia
ST. Mihály FC 2–3 (1–1) 2023-06-03 13:00 bajnoki Puskás Akadémia
DVTK 3–4 (1–1) 2023-05-31 13:00 bajnoki DVTK Edzőközpont
ETO FC Győr 0–3 (0–1) 2023-05-26 13:00 bajnoki ETO Stadion (Győr)
Illés Akadémia-Viktória 12–1 (8–1) 2023-05-21 13:00 bajnoki Puskás Akadémia
DVTK 6–1 (3–0) 2023-05-17 14:00 bajnoki Puskás Akadémia
MTK Budapest 4–5 (1–2) 2023-05-14 10:00 bajnoki MTK Bp. Salgótarjáni utcai Sportkp.
Ferencvárosi TC 2–0 (0–0) 2023-05-08 15:00 bajnoki Puskás Akadémia
PMFC 0–1 (0–1) 2023-04-30 12:00 bajnoki PMFC Kovácstelep Sporttelep
ST. Mihály FC 0–1 (0–1) 2023-04-16 14:00 bajnoki KÉSZ Sport Aréna (Szeged)
ETO FC Győr 6–0 (1–0) 2023-04-01 11:00 bajnoki Puskás Akadémia
Illés Akadémia-Viktória 2–2 (2–1) 2023-03-18 14:30 bajnoki Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
MTK Budapest 5–0 (4–0) 2023-03-11 10:00 bajnoki Puskás Akadémia
Ferencvárosi TC 2–1 (0–1) 2023-03-05 10:00 bajnoki Kocsis Sándor Sportközpont (Bp.)
PMFC 4–2 (2–0) 2023-02-26 11:00 bajnoki Puskás Akadémia
MOL Fehérvár FC 0–17 (0–7) 2023-02-05 13:00 felkészülési Székesfehérvár
ETO FC Győr 9-2 (5-0) 2023-02-01 15:00 felkészülési Puskás Akadémia
ST. Mihály FC 6–0 (3–0) 2022-12-03 14:00 bajnoki Puskás Akadémia
ETO FC Győr 2–1 (1–1) 2022-11-27 12:00 bajnoki ETO Stadion
Illés Akadémia Viktória 6–0 (3–0) 2022-11-19 11:00 bajnoki Puskás Akadémia
MTK Budapest 2–8 (0–4) 2022-11-12 13:00 bajnoki Tichy Lajos Sportcentrum (Bp.)
Ferencvárosi TC 3–1 (2–1) 2022-11-06 10:00 bajnoki Puskás Akadémia
PMFC 2–4 (1–4) 2022-10-30 11:00 bajnoki PMFC Kovácstelep Sporttelep
DVTK 5–0 (4–0) 2022-10-15 13:00 bajnoki Puskás Akadémia
Illés Akadémia-Viktória 1–2 (0–1) 2022-10-07 16:00 egyéb Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
ST. Mihály FC 0–6 (0–4) 2022-10-02 14:00 bajnoki KÉSZ Sport Aréna (Szeged)
ETO FC Győr 5–0 (4-0) 2022-09-24 10:00 bajnoki Puskás Akadémia
MTK Budapest 1–2 (1–0) 2022-09-10 10:00 bajnoki Puskás Akadémia
Ferencvárosi TC 3–4 (0–1) 2022-09-04 13:30 bajnoki Kocsis Sándor Sportközpont
DVTK 0–7 (0–3) 2022-08-21 13:00 bajnoki DVTK Edzőközpont (Miskolc)
MTK Budapest 2–1 (0–1) 2022-05-28 10:00 bajnoki Puskás Akadémia
Ferencvárosi TC 3-2 (2-0) 2022-05-15 10:00 bajnoki Puskás Akadémia
Ferencvárosi TC 0-0 (0-0) 2022-04-24 15:00 bajnoki Kocsis Sándor Sportközpont (Bp.)
DVTK 4-0 (2-0) 2022-04-13 14:00 bajnoki Puskás Akadémia
FC Hatvan 0–6 (0–2) 2022-04-03 13:30 bajnoki Hatvani Népkert Sporttelep
Illés Akadémia-Viktória 2–3 (2–1) 2022-03-27 13:00 bajnoki Puskás Akadémia
ETO FC Győr 2–3 (1–2) 2022-03-19 16:00 bajnoki ETO Stadion (Győr)
PMFC-Labdarúgó Nonprofit KFT. 1–0 (0–0) 2022-02-26 13:00 bajnoki Puskás Akadémia
Astra-Activtek HFC-Üllő 0-18 (0-8) 2021-11-27 13:00 bajnoki Goldball Park
Ferencvárosi TC 4-1 (2-0) 2021-11-21 10:00 bajnoki Puskás Akadémia
MTK Budapest 0-1 (0-0) 2021-11-13 11:00 bajnoki Tichy Lajos Sportcentrum
DVTK 0-6 (0-3) 2021-11-06 14:30 bajnoki DVTK Edzőközpont
Illés Akadémia-Viktoria 1-2 (1-2) 2021-10-22 11:00 bajnoki Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
ETO FC Győr 1-3 (1-3) 2021-10-01 18:00 bajnoki Puskás Akadémia
St. Mihály FC 4-0 (3-0) 2021-09-24 18:00 bajnoki Puskás Akadémia
PMFC 2–4 (1–4) 2021-09-17 13:00 bajnoki Bólyi SE
Astra-Activtek HFC-Üllő 19-0 (9-0) 2021-09-12 13:00 bajnoki Puskás Akadémia
Ferencvárosi TC 5-3 (2-2) 2021-09-04 10:00 bajnoki Kocsis Sándor Sportközpont
MTK Budapest 7-2 (4-1) 2021-08-28 10:00 bajnoki Puskás Akadémia
Pápa 5-0 (1-0) 2013-10-05 11:00 bajnoki mérkőzés Pápa
Videoton FC 1-0 (0-0) 2016-09-18 10:00 bajnoki Dunaújváros
Csákvári TK 2-0 (0-0) 2016-09-18 10:30 bajnoki Dunaújváros
Dunaújváros 1-0 (0-0) 2016-09-18 11:00 bajnoki Dunaújváros
Videoton FC 1-0 (0-0) 2016-09-25 14:00 bajnoki Csákvár
Csákvári TK 2-0 (0-0) 2016-09-25 14:30 bajnoki Csákvár
Dunaújváros 1-0 (0-0) 2016-09-25 15:00 bajnoki Csákvár
Videoton FC 1-1 (1-1) 2016-10-01 10:00 bajnoki Székesfehérvár
Csákvári TK 2-0 (0-0) 2016-10-01 10:30 bajnoki Székesfehérvár
Dunaújváros 2-0 (2-0) 2016-10-01 11:00 bajnoki Székesfehérvár
Csákvári TK 2-1 (0-0) 2016-10-30 10:00 bajnoki Felcsút
Dunaújvárás PASE 1-0 (0-0) 2016-10-30 10:30 bajnoki Felcsút
Videoton FC 0-0 (0-0) 2016-10-30 9:30 bajnoki Felcsút
Videoton FC 2-0 (2-0) 2016-11-16 17:00 bajnoki Csákvár
Csákvári TK 2-0 (1-0) 2016-11-16 17:30 bajnoki Csákvár
Dunaújváros PASE 1-0 (0-0) 2016-11-16 18:00 bajnoki Csákvár
Csákvár 0-5 () 2017-03-19 10:00 bajnoki Balatonfüred
KISE 0-5 () 2017-03-19 11:00 bajnoki Balatonfüred
Balatonfüred 0-1 () 2017-03-19 12:00 bajnoki Balatonfüred
Csákvár 6-0 () 2017-03-26 11:00 bajnoki Balatonfüred
KISE 2-0 () 2017-03-26 11:30 bajnoki Balatonfüred
Balatonfüred 0-4 () 2017-03-26 12:00 bajnoki Balatonfüred
Csákvár 3-0 () 2017-04-23 12:00 bajnoki
KISE 2-0 () 2017-04-23 12:30 bajnoki
Balatonfüred 1-2 () 2017-04-23 13:00 bajnoki
Videoton FC 10-4 (5-3) 2017-08-17 17:00 Felkészülési mérkőzés Felcsút
MTE 1904 0-15 (0-9) 2017-09-01 17:00 bajnoki Mosonmagyaróvár
Csornai SE 14-0 (9-0) 2017-09-10 12:00 bajnoki Felcsút
Ziccer NLSE 0-18 (0-10) 2017-09-17 13:00 bajnoki Nagykanizsa
Veszprém FC 20-0 (11-0) 2017-09-29 17:00 bajnoki Felcsút
ZTE FC 2-2 (2-2) 2017-10-07 13:00 bajnoki Zalaegerszeg
Csákvár 34-0 (18-0) 2017-10-13 17:00 bajnoki Felcsút
FC Ajka 0-11 (0-7) 2017-10-28 10:00 bajnoki Ajka
Érdi VSE 22-0 (12-0) 2017-11-03 17:00 bajnoki Felcsút
MTE 1904 12-0 (3-0) 2018-03-09 17:00 bajnoki Felcsút
Csornai SE 1-3 (0-0) 2018-03-29 12:00 bajnoki Csorna
Veszprém FC 1-6 (1-3) 2018-04-07 10:00 bajnoki Veszprém
ZTE FC 1-0 (0-0) 2018-04-14 14:00 bajnoki Felcsút
Csákvár 0-29 (0-14) 2018-04-20 16:00 bajnoki Csákvár
Ziccer NLSE 12-1 (6-0) 2018-04-25 14:00 bajnoki Felcsút
FC Ajka 14-1 (8-0) 2018-04-27 17:00 bajnoki Felcsút
Érdi VSE 0-22 (0-9) 2018-05-16 18:00 bajnoki Érd
Szeged 2011 KFT. 0-1 (0-1) 2018-05-26 10:00 Országos döntő első mérkőzés (rájátszás) Budapest
Tolna-Mözs 1-2 (1-2) 2018-05-26 12:00 Országos döntő második mérkőzés (rájátszás) Budapest
ZTE FC 0-1 (0-1) 2018-05-26 13:00 Országos döntő a 3. helyért Budapest
Kelen SC 1-2 (1-0) 2018-08-23 16:00 Felkészülési mérkőzés Felcsút
Újpest FC 7-0 (3-0) 2018-08-30 10:00 bajnoki Felcsút
DLA-DEAC 1-5 (0-3) 2018-09-08 13:00 bajnoki Debrecen
Airnergy FC-BMTE 3-2 (1-1) 2018-09-14 17:00 bajnoki Felcsút
Mercedes-KLC 12-2 (4-0) 2018-10-10 14:00 bajnoki Felcsút
Nyíregyháza Spartacus FC 1-1 (0-1) 2018-10-27 14:00 bajnoki Nyíregyháza
DVTK 0-4 (0-4) 2018-11-17 17:00 bajnoki Miskolc
Kőbányáért FNLA 31-0 (13-0) 2018-12-01 10:00 bajnoki Felcsút
Újpest FC 0-20 (0-13) 2019-03-03 10:00 bajnoki Budapest
Airnergy FC-BMTE 3-3 (0-3) 2019-03-17 10:00 bajnoki Budapest
Vasas Kubala Akadémia 9-1 (3-1) 2019-03-28 17:00 bajnoki Felcsút
Mercedes-KLC 0-14 (0-8) 2019-04-14 12:00 bajnoki Kecskemét
Nyíregyháza Spartacus FC 9-2 (1-1) 2019-05-04 13:00 bajnoki Felcsút
DVTK 23-0 (9-0) 2019-05-26 13:00 bajnoki Felcsút
MLE-Sportolda 9-0 (3-0) 2019-09-14 12:00 bajnoki Felcsút
MOL Fehérvár FC 0-12 (0-7) 2019-10-02 13:00 bajnoki Székesfehérvár
Békéscsaba 1912 Előre 21-0 (13-0) 2019-10-12 13:00 bajnoki Puskás Akadémia
FTC 4-1 (2-1) 2019-10-25 16:00 bajnoki Puskás Akadémia
DVSC-DLA 2-5 (1-3) 2019-11-02 14:00 bajnoki Debrecen
FC Hatvan 4-2 (1-1) 2019-11-09 12:00 bajnoki Puskás Akadémia
Szent Mihály FC 0-3 (0-1) 2019-11-16 13:00 bajnoki Szeged
Haladás-Viktória 10-0 (5-0) 2019-11-23 11:00 bajnoki Puskás Akadémia
MTK Hungária FC 7-0 (2-0) 2020-03-07 13:00 bajnoki Puskás Akadémia
ETO FC Győr 13-0 (4-0) 2020-08-22 11:00 bajnoki Puskás Akadémia
FC Hatvan 7-0 (3-0) 2020-09-27 13:00 bajnoki Puskás Akadémia
Kelen SC 1-14 (0-9) 2020-10-03 14:00 bajnoki Budapest
Kész-St. Mihály FC 2-5 (1-4) 2021-02-21 Bajnoki KÉSZ Sport Aréna
ETO FC Győr 2-6 (0-2) 2021-02-26 Bajnokii ETO Stadion
Ferencvárosi TC 2-1 (1-0) 2021-03-07 Bajnoki Puskás Akadémia
FC Hatvan 1-5 (0-1) 2021-03-20 Bajnoki Hatvani Népkert Sporttelep
Fehérvár FC 11-0 (6-0) 2021-05-02 Bajnoki Puskás Akadémia
PMFC-Sportolda 0-4 (0-3) 2021-05-05 Bajnoki Bólyi SE Sporttelep

Több mérkőzés megjelenítése.

Aktuális

Fényképgalériák

kameraLU17: Puskás–Illés

EGY SZÍV.

PUSKÁS AKADÉMIA MINDEN PLATFORMON

CSATLAKOZZ!

×

EGY SZÍV.

Debrecen VS PUSKÁS

VS

február 24. | 17:30 | Nagyerdei Stadion

SZURKOLÓI INFORMÁCIÓK
X

Események

Legfrissebb eredmények

Puskás Akadémia U15 – Topolyai SC (felkészülési mérkőzés)  4–1
Puskás Akadémia U14 – Topolyai SC (felkészülési mérkőzés)  0–1
Paksi FC – Puskás Akadémia U17 (félbeszakadt)  
Puskás Akadémia U16 – DAC (felkészülési mérkőzés)  1–2
Puskás Akadémia FC–MTK Budapest  6–1
Szentlőrinc – Puskás Akadémia FC II  2–2
Puskás Akadémia – St. Pölten U18  2–1
Puskás Akadémia – St. Pölten  0–6
ŽNK Olimpija Ljubljana – Puskás Akadémia FC  0–1
FK Austria Wien – Puskás Akadémia U15 leány (felkészülési mérkőzés)  5–4