megafon Ne maradj le semmiről! HÍREK SZURKOLÓI INFORMÁCIÓK SHOP

Puskás Akadémia FC (Női NB I)

Puskás Akadémia FC (Női NB I)
MEGÚJULT A TIPPMIXPRO

Kapusok

Dannback Emilia

Dannback

Emilia

2005. 09. 01.

12

ADATLAP VESZEK EGY MEZT
Pongrácz  Ágnes

Pongrácz

Ágnes

2005. 08. 21.

22

ADATLAP VESZEK EGY MEZT

Hátvédek

Bokor  Adrienn

Bokor

Adrienn

1997. 03. 30.

5

ADATLAP VESZEK EGY MEZT
Helmeczi  Petra

Helmeczi

Petra

2005. 06. 07.

18

ADATLAP VESZEK EGY MEZT
Kovács Aida

Kovács

Aida

2005. 11. 13.

15

ADATLAP VESZEK EGY MEZT
Palakovics Laura

Palakovics

Laura

2002. 04. 16.

4

ADATLAP VESZEK EGY MEZT
Szemán-Tóth Barbara

Szemán-Tóth

Barbara

1993. 02. 11.

8

ADATLAP VESZEK EGY MEZT
Szűcs Flóra

Szűcs

Flóra

2004. 08. 30.

2

ADATLAP VESZEK EGY MEZT
Tuza Petra

Tuza

Petra

2005. 03. 18.

23

ADATLAP VESZEK EGY MEZT

Középpályások

Brekovszki Julianna

Brekovszki

Julianna

ADATLAP VESZEK EGY MEZT
Harmat  Sára

Harmat

Sára

2006. 06. 14.

6

ADATLAP VESZEK EGY MEZT
Kiss  Patrícia

Kiss

Patrícia

1998. 09. 05.

16

ADATLAP VESZEK EGY MEZT
Laine Iida

Laine

Iida

24

ADATLAP VESZEK EGY MEZT
Mayer Zsófia

Mayer

Zsófia

2005. 01. 05.

21

ADATLAP VESZEK EGY MEZT
Nagy Lili

Nagy

Lili

2005. 09. 26.

20

ADATLAP VESZEK EGY MEZT
Pécsi Dóra

Pécsi

Dóra

2002. 03. 16.

7

ADATLAP VESZEK EGY MEZT
Sinka Napsugár

Sinka

Napsugár

2006. 09. 13.

17

ADATLAP VESZEK EGY MEZT
Szarvas Sára

Szarvas

Sára

2007. 01. 19.

14

ADATLAP VESZEK EGY MEZT
Tamók Rebeka

Tamók

Rebeka

2002. 04. 20.

10

ADATLAP VESZEK EGY MEZT

Támadók

Grönberg Minea

Grönberg

Minea

2005. 08. 26.

19

ADATLAP VESZEK EGY MEZT
Nagy Nikolett

Nagy

Nikolett

ADATLAP VESZEK EGY MEZT
Staier Sydney

Staier

Sydney

1999. 03. 20.

9

ADATLAP VESZEK EGY MEZT
Surautsava Melana

Surautsava

Melana

13

ADATLAP VESZEK EGY MEZT
Tóth  Zsóka

Tóth

Zsóka

2005. 05. 04.

11

ADATLAP VESZEK EGY MEZT
Zán-Fábián Panna

Zán-Fábián

Panna

2003. 05. 06.

3

ADATLAP VESZEK EGY MEZT

Vezetőedző

Halászi Kinga

Halászi Kinga

Stáb

Mészáros  Dalma

Mészáros

Dalma

Asszisztens edző
Bajcsy Krisztina

Bajcsy

Krisztina

Erőnléti edző
Bacsa Anna

Bacsa

Anna

Videóelemző
Mitring  István

Mitring

István

Kapusedző
Kasza Kitti

Kasza

Kitti

Gyógytornász
Macsi Lilla

Macsi

Lilla

Masszőr

Tabella

Helyezés Csapat Mérkőzés Győzelem Döntetlen Vereség Lőtt gól Kapott gól Gólkülönbség Pont
1 FTC-TELEKOM 12 11 1 0 55 1 54 34
2 ETO FC GYŐR 12 10 1 1 50 5 45 31
3 MTK BUDAPEST 12 10 0 2 31 11 20 30
4 PUSKÁS AKADÉMIA FC 12 9 0 3 30 12 18 27
5 DVTK 12 4 4 4 21 28 -7 16
6 HALADÁS VIKTÓRIA 12 4 3 5 19 23 -4 15
7 ASTRA HFC-ÜLLŐ 12 3 3 6 10 16 -6 12
8 SZEKSZÁRDI WFC 12 3 3 6 15 31 -16 12
9 SOROKSÁR SC 12 3 1 8 11 31 -20 10
10 KÉSZ-ST. MIHÁLY-SZEGED 12 2 2 8 13 29 -16 8
11 FEHÉRVÁR FC 12 1 2 9 8 38 -30 5
12 BUDAÖRS 12 1 2 9 6 44 -38 5
Az adatokat az MLSZ Adatbank biztosítja.

Korábbi mérkőzések

Ellenfél Végeredmény Időpont Jellege Helyszín
Szekszárdi WFC 3–1 (2–0) 2023-11-25 13:30 bajnoki Puskás Akadémia
Astra HFC-Üllő 3–0 (1–0) 2023-11-19 13:00 bajnoki Puskás Akadémia
ETO FC Győr 0–1 (0–1) 2023-11-15 15:00 bajnoki ETO Stadion
Budaörs 5–0 (2–0) 2023-11-04 11:00 bajnoki Puskás Akadémia
FTC-Telekom 3–0 (2–0) 2023-10-21 14:00 bajnoki Kocsis Sándor Sportközpont
MTK Budapest 0–1 (0–0) 2023-10-14 15:30 bajnoki Pancho Aréna
Haladás Viktória 1–3 (0–3) 2023-10-06 16:00 bajnoki Szombathelyi Haladás Sportkomplexum
Fehérvár FC 0–3 (0–0) 2023-09-10 16:00 bajnoki Székesfehérvári Sóstói Stadion
Soroksár SC 6–2 (4–1) 2023-09-02 16:00 bajnoki Puskás Akadémia
KÉSZ. ST. Mihály-Szeged 1–0 (0–0) 2023-08-26 16:00 bajnoki Puskás Akadémia
MTK Budapest 1–2 (0–1) 2023-05-31 17:00 bajnoki Puskás Akadémia
MTK Budapest 1–1 (0–0) 2023-05-27 16:00 bajnoki Sándor Károly Labdarúgó Akadémia
Astra-Activtek HFC-Üllő 0–0 (0–0) 2023-05-21 17:00 bajnoki Puskás Akadémia
DVTK 1–4 (1–2) 2023-05-13 16:00 bajnoki DVTK Edzőközpont (Miskolc)
Ferencvárosi TC 4–0 (2–0) 2023-05-07 13:00 bajnoki Kocsis Sándor Sportközpont (Bp.)
ETO FC Győr 0–0 (0–0) 2023-04-29 15:00 bajnoki Puskás Akadémia
ETO FC Győr 4–1 (1–1) 2023-04-26 20:00 Magyar Kupa Új Hidegkuti Nándor Stadion
Kelen SC 0–1 (0–1) 2023-04-22 17:00 bajnoki Kelen SC Sporttelep
MOL Fehérvár FC 5–0 (3–0) 2023-04-15 14:00 bajnoki Puskás Akadémia
Szekszárdi WFC 0–3 (0–1) 2023-04-01 14:00 bajnoki Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
Haladás Viktória 1–0 (1–0) 2023-03-26 15:45 bajnoki Puskás Akadémia
Újpest FC 2–5 (0–2) 2023-03-19 15:00 bajnoki Újpest Labdarúgó Sportcentruma
KÉSZ-ST. Mihály-Szeged 4–3 (2–1) 2023-03-11 14:30 bajnoki Szent Gellért Fórum (Szeged)
Kelen SC 0–3 (0–1) 2023-03-04 14:00 Magyar Kupa Kelen SC Sporttelep
First Vienna FC 1894 1–2 (0–1) 2023-02-11 13:00 felkészülési Bécs
Austria Wien 1–1 (0–0) 2023-02-04 12:00 felkészülési Puskás Akadémia
U17-es női labdarúgó-válogatott 1-2 (1-2) 2023-02-01 11:00 felkészülési Telki
MTK Budapest 1–0 (0–0) 2022-11-26 13:00 bajnoki BKV Előre Sporttelep
Astra-Activtek HFC-Üllő 2–3 (1–1) 2022-11-20 13:00 bajnoki Üllő Városi Sporttelep
DVTK 2–1 (1–0) 2022-11-05 12:30 bajnoki Puskás Akadémia
MOL Fehérvár FC 0–7 (0–4) 2022-09-24 11:00 bajnoki MOL Aréna Sóstó
Szekszárdi WFC 3–1 (2–0) 2022-09-17 16:00 bajnoki Puskás Akadémia
Haladás Viktória 3–3 (1–2) 2022-09-09 17:00 bajnoki Szombathelyi Haladás Sportkomplexum
Újpest FC 5–0 (0–0) 2022-08-27 16:00 bajnoki Puskás Akadémia
Hajduk Split 1-0 (0-0) 2022-08-06 15:00 Felkészülési mérkőzés Nagykanizsa
Austria Wien 2-2 (0-0) 2022-07-30 16:00 felkészülési Bécs
ETO FC Győr 6-0 (3-0) 2022-05-14 16:00 bajnoki ETO Stadion (Győr)
MTK Hungária FC 2–2 (0–0) 2022-05-07 16:30 bajnoki BKV Előre Sporttelep
Soroksár SC 2–1 (0–0) 2022-05-01 16:00 bajnoki Puskás Akadémia
Ferencvárosi TC 6–0 (2–0) 2022-04-23 14:00 bajnoki Kocsis Sándor Sportközpont (Bp.)
DVTK 2–2 (0–0) 2022-04-16 14:00 bajnoki Puskás Akadémia
Haladás Viktória 0–0 (0–0) 2022-03-26 15:00 bajnoki Szombathelyi Haladás Sportkomplexum
ETO FC Győr 2-2 (1-0) 2022-03-20 13:00 bajnoki Puskás Akadémia
Spartak Myava 1-0 (0-0) 2022-02-18 12:00 Felkészülési mérkőzés Puskás Akadémia
Érsekújvár 6-0 (4-0) 2022-02-13 14:00 Felkészülési mérkőzés Puskás Akadémia
MTK Budapest 0-1 (0-0) 2021-11-20 14:00 bajnoki Puskás Akadémia, Puskás pálya
Soroksár SC 0-5 (0-3) 2021-11-14 13:00 bajnoki Szamosi Mihály Sporttelep
Ferencvárosi TC 0-1 (0-0) 2021-11-06 14:00 bajnoki Puskás Akadémia, Puskás pálya
DVTK 0-2 (0-1) 2021-10-30 14:00 bajnoki DVTK Edzőközpont
Astra-Activtek HFC-Üllő 2-3 (2-2) 2021-10-17 15:00 bajnoki Puskás Akadémia, Puskás pálya
Soroksár SC 2-2 (5- (1-1) 2021-10-08 13:00 Magyar Kupa Szamosi Mihály Sporttelep
ETO FC Győr 0-0 (0-0) 2021-09-25 15:00 bajnoki ETO Stadion
MTK Budapest 2-2 (1-1) 2021-09-11 16:00 bajnoki BKV Előre Sporttelep
Soroksár SC 1-1 (0-0) 2021-09-04 14:30 bajnoki Puskás Akadémia, Puskás pálya
Ferencvárosi TC 6-0 (2-0) 2021-08-28 14:00 bajnoki Kocsis Sándor Sportközpont
DVTK 1-3 (1-2) 2021-08-21 16:00 bajnoki Puskás Akadémia, Puskás pálya
Astra-HFC 2-1 (1-0) 2021-08-15 17:30 bajnoki Üllő, városi sportelep
Vasas 0-11 (0-4) 2020-07-31 17:00 Felkészülési mérkőzés Budapest
ST. Mihály Szeged-Fitsport 1-6 (0-3) 2020-07-22 18:00 Felkészülési mérkőzés Puskás Akadémia
Kelen SC 11-2 (1-2) 2020-08-05 18:00 Felkészülési mérkőzés Puskás Akadémia
Újpest FC 2-2 (b: (2-1) 2020-08-16 17:00 Magyar Kupa Budapest
Magyar Labdarúgó Egylet 10-9 (0-0) 2020-08-22 17:00 Magyar Kupa Puskás Akadémia
SC Sopron 13-1 (6-0) 2020-08-30 13:00 bajnoki Puskás Akadémia
Fehérvár FC 1-4 (0-2) 2020-09-05 16:00 bajnoki Székesfehérvár
Csepel Utánpótlás SE 7-0 (2-0) 2020-09-13 16:00 bajnoki Puskás Akadémia
ZTE FC 6-0 (3-0) 2020-09-27 16:00 bajnoki Puskás Akadémia
Balatonfüredi FC 0-17 (0-8) 2020-10-04 14:00 bajnoki Balatonfüred
Kazincbarcikai SC FC 0-9 (0-5) 2020-10-11 14:00 Magyar Kupa Kazincbarcika
METIS 4-0 (1-0) 2020-10-31 bajnoki
FC Ajka 10-0 (5-0) 2020-11-08 13.00 Bajnoki
Pápai ELC 0-9 (0-5) 2020-12-11 Bajnoki Pápa, Perutz Stadion
Kész-St. Mihály FC 2-1 (1-1) 2021-01-29 Felkészülés
ETO FC Győr 1-0 (0-0) 2021-02-06 Felkészülés Puskás Akadémia
Nimród SE 0-9 (0-3) 2021-02-09 Bajnoki Budapest, Kelen SC Sporttelep
SC Sopron 0-13 (0-7) 2021-02-13 Bajnoki Soproni Vasutas Sporttelep
Fehérvár FC 5-1 (2-0) 2021-02-20 Bajnoki Puskás Akadémia
Csepel SE 0-4 (0-4) 2021-02-27 Bajnoki Hollandi Úti Sporttelep
Magyar Labdarúgó Egylet 0-1 (0-1) 2021-03-24 Bajnoki Mohács
ZTE FC 0-5 (0-2) 2021-04-03 Bajnoki Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum
Vikino Mester - Metis 0-7 (0-5) 2021-04-17 Bajnoki Goldball Park
FC Ajka 0-16 (0-7) 2021-04-24 Bajnoki Ajkai Városi Sportcentrum
Soroksár SC 2-2 (2-0) 2021-05-22 Bajnoki Kocsis Sándor Sportközpont
Soroksár SC 3-4 (2-3) 2021-05-26 Bajnoki Pancho Aréna
Kész-St. Mihály FC 2-1 (0-1) 2021-05-30 Bajnoki Puskás Akadémia

Több mérkőzés megjelenítése.

Közelgő mérkőzések

Mérkőzés Időpont Helyszín
KÉSZ-ST. Mihály-Szeged - Puskás Akadémia FC (Női NB I) 2024-03-02 14:00 Szent Gellért Fórum
Soroksár SC - Puskás Akadémia FC (Női NB I) 2024-03-09 14:00 Szamosi Mihály Sporttelep
Puskás Akadémia FC (Női NB I) - Fehérvár FC 2024-03-16 14:00 Puskás Akadémia
Soroksár SC - Puskás Akadémia FC (Női NB I) 2024-03-20 13:00 Szamosi Mihály Sporttelep

Videók

lejátszóPuskás Akadémia FC – MTK 0–1

⏲ 2023-10-14

lejátszóKupacsatára készülve

⏲ 2023-09-27

lejátszóNői NB I: jön a rájátszás!

⏲ 2023-05-25

Aktuális

Fényképgalériák

kameraNői NB I: Puskás–Szekszárd

kameraNői NBI: Puskás-Astra

kameraNői NB I: Puskás–Budaörs

EGY SZÍV.

PUSKÁS AKADÉMIA MINDEN PLATFORMON

CSATLAKOZZ!

×

EGY SZÍV.

DIÓSGYŐR VS PUSKÁS

VS

március 2. | 18:45 | DVTK STADION

SZURKOLÓI INFORMÁCIÓK
X

Események

Legfrissebb eredmények

Puskás Akadémia U16–Várda Labdarúgó Akadémia  2–2
Puskás Akadémia FC II–Bajsa  7–1
Puskás Akadémia U15 – Topolyai SC (felkészülési mérkőzés)  4–1
Puskás Akadémia U14 – Topolyai SC (felkészülési mérkőzés)  0–1
Paksi FC – Puskás Akadémia U17 (félbeszakadt)  
Puskás Akadémia U16 – DAC (felkészülési mérkőzés)  1–2
DVSC - Puskás Akadémia FC  1–0
Puskás Akadémia FC–MTK Budapest  6–1
Szentlőrinc – Puskás Akadémia FC II  2–2
Puskás Akadémia – St. Pölten U18  2–1