megafon Ne maradj le semmiről! HÍREK SZURKOLÓI INFORMÁCIÓK SHOP

Puskás Akadémia U14

Puskás Akadémia U14

Kapusok

Berényi  Zalán

Berényi

Zalán

ADATLAP VESZEK EGY MEZT
Bohon Zalán

Bohon

Zalán

ADATLAP VESZEK EGY MEZT

Hátvédek

Berze Attila

Berze

Attila

ADATLAP VESZEK EGY MEZT
Csákvári Márton

Csákvári

Márton

ADATLAP VESZEK EGY MEZT
Horváth  Áron

Horváth

Áron

ADATLAP VESZEK EGY MEZT
Kerepeczky  Kristóf

Kerepeczky

Kristóf

ADATLAP VESZEK EGY MEZT
Mészáros Magor

Mészáros

Magor

ADATLAP VESZEK EGY MEZT
Mészáros Barnabás

Mészáros

Barnabás

ADATLAP VESZEK EGY MEZT

Középpályások

Erdei Márk

Erdei Márk

ADATLAP VESZEK EGY MEZT
Erdős Erik

Erdős

Erik

ADATLAP VESZEK EGY MEZT
Gulyás Hunor

Gulyás

Hunor

ADATLAP VESZEK EGY MEZT
Kovács Ádám

Kovács

Ádám

ADATLAP VESZEK EGY MEZT
Varga  Levente

Varga

Levente

ADATLAP VESZEK EGY MEZT

Támadók

Erdei Kristóf

Erdei

Kristóf

ADATLAP VESZEK EGY MEZT
Házi Marcell

Házi

Marcell

ADATLAP VESZEK EGY MEZT
Jancsó Vazul

Jancsó

Vazul

ADATLAP VESZEK EGY MEZT
Kihári Kende

Kihári

Kende

ADATLAP VESZEK EGY MEZT
Mester Milán

Mester

Milán

ADATLAP VESZEK EGY MEZT
Tóth-Ludvai Dávid

Tóth-Ludvai

Dávid

ADATLAP VESZEK EGY MEZT

Vezetőedző

Lednitzky András

Lednitzky András

Stáb

Budai Gergely

Budai

Gergely

Asszisztens edző
Ország Péter

Ország

Péter

Erőnléti edző
Petrovics Panna

Petrovics

Panna

Gyógytornász
Pordány Orsolya

Pordány

Orsolya

Gyógytornász

Korábbi mérkőzések

Ellenfél Végeredmény Időpont Jellege Helyszín
Honvéd-MFA () 2023-11-29 16:00 bajnoki Honvéd MFA Utánpótlás Központ
Vasas Kubala Akadémia 6–1 (2–0) 2023-11-22 14:00 bajnoki Puskás Akadémia
MTK Budapest 2–4 (0–2) 2023-11-18 11:00 bajnoki MTK Budapest - Sándor Károly LA
Várda Labdarúgó Akadémia 1–4 (1–3) 2023-11-11 14:00 bajnoki Kisvárdai Várkerti Stadion
DVTK 1–0 (1–0) 2023-11-04 13:00 bajnoki DVTK Edzőközpont
Ferencvárosi TC 3–3 (2–2) 2023-10-28 10:00 bajnoki FTC-MVM Népligeti Sportközpont
DVSC 5–0 (3–0) 2023-10-21 13:00 bajnoki Puskás Akadémia
ETO FC Győr 2–0 (1–0) 2023-10-14 10:00 bajnoki ETO Stadion
Illés Akadémia-Haladás 3–1 (1–0) 2023-10-07 12:00 bajnoki Puskás Akadémia
Vasas Kubala Akadémia 1–4 (0–1) 2023-09-23 10:00 bajnoki Vasas Sporttelep
MTK Budapest 1–3 (1–1) 2023-09-16 10:00 bajnoki Puskás Akadémia
DVTK 3–1 (1–0) 2023-09-02 13:00 bajnoki Puskás Akadémia
ETO FC Győr 0–1 (0–0) 2023-05-27 12:00 bajnoki Puskás Akadémia
DVSC 0–2 (0–1) 2023-05-24 14:00 bajnoki Puskás Akadémia
Illés Akadémia-Haladás 0–1 (0–0) 2023-05-20 13:15 bajnoki Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
Budapest Honvéd-MFA 4–1 (2–0) 2023-05-06 10:00 bajnoki Honvéd MFA Utánpótlás Központ
Ferencvárosi TC 3–2 (1–1) 2023-04-29 10:00 bajnoki Ferencvárosi TC Népligeti Sportcentrum
DVTK 2–4 (2–2) 2023-04-15 13:00 bajnoki DVTK Edzőközpont (Miskolc)
ETO FC Győr 1–0 (0–0) 2023-04-12 16:00 bajnoki ETO Stadion
MTK Budapest 1–1 (1–1) 2023-04-06 10:00 bajnoki Puskás Akadémia
Vasas Kubala Akadémia 1–0 (0–0) 2023-04-01 10:00 bajnoki Vasas Sporttelep (Bp.)
Illés Akadémia-Haladás 1–0 (0–0) 2023-03-18 12:00 bajnoki Puskás Akadémia
Várda Labdarúgó Akadémia 2–3 (1–3) 2023-03-11 14:00 bajnoki Kisvárda Labdarúgó és Kézilabda Akadémia
Budapest Honvéd-MFA 1–1 (0–1) 2023-03-04 12:00 bajnoki Puskás Akadémia
DAC 1904 2–1 (1–1) 2023-02-18 11:00 felkészülési Puskás Akadémia
NK Osijek 1–1 (1–1) 2023-02-11 14:30 felkészülési Puskás Akadémia
Maribor 4–2 (1–2) 2023-02-04 16:00 felkészülési Maribor
Munkács 3–2 (3–0) 2023-01-28 13:00 Felkészülési mérkőzés Puskás Akadémia
DVTK 2–1 (0–1) 2022-11-26 13:00 bajnoki Puskás Akadémia
Várda Labdarúgó Akadémia 3–2 (1–0) 2022-11-23 14:00 bajnoki Puskás Akadémia
MTK Budapest 3–0 (1–0) 2022-11-19 10:30 bajnoki Ikarus BSE Sporttelep (Bp.)
Vasas Kubala Akadémia 4–2 (4–0) 2022-11-12 10:00 bajnoki Puskás Akadémia
ETO FC Győr 3–0 (1–0) 2022-11-05 12:00 bajnoki Puskás Akadémia
Illés Akadémia-Haladás 0–6 (0–3) 2022-10-29 11:30 bajnoki Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
Budapest Honvéd-MFA 1–1 (1–0) 2022-10-08 12:00 bajnoki Honvéd MFA Utánpótlás Központ
DVSC 4–2 (2–2) 2022-09-24 13:00 bajnoki Puskás Akadémia
DVTK 1–2 (1–0) 2022-09-17 11:00 bajnoki DVTK Edzőközpont (Miskolc)
MTK Budapest 1–0 (1–0) 2022-09-10 10:00 bajnoki Puskás Akadémia
Vasas Kubala Akadémia 1–3 (0–1) 2022-09-03 10:00 bajnoki Vasas Sporttelep (Bp.)
Banik Ostrava 3-1 (1-1) 2022-08-06 10:00 Felkészülési mérkőzés Puskás Akadémia
DVTK 3–5 (1–1) 2022-05-28 00:00 bajnoki Miskolc
Ferencvárosi TC 2–2 (2–1) 2022-05-21 10:00 bajnoki Puskás Akadémia
Budapest Honvéd-MFA 3-1 (1-0) 2022-05-14 11:00 bajnoki Puskás Akadémia
ETO FC Győr 2–0 (2–0) 2022-05-07 10:00 bajnoki ETO Stadion
DVSC 1-1 (0-0) 2022-04-30 10:00 bajnoki Puskás Akadémia
MTK Budapest 0–3 () 2022-04-23 10:00 bajnoki Lantos Mihály Sportközpont (Bp.)
Vasas Kubala Akadémia 1–0 (0–0) 2022-04-15 14:00 bajnoki Puskás Akadémia
Illés Akadémia-Haladás 4–3 (1–2) 2022-04-09 12:00 bajnoki Szombathelyi Haladás Stadion
Várda Labdarúgó Akadémia 2–1 (0–1) 2022-04-01 10:00 bajnoki Puskás Akadémia
DVTK 6–0 (3–0) 2022-03-26 13:00 bajnoki Puskás Akadémia
Ferencvárosi TC 1–1 (1–1) 2022-03-19 10:00 bajnoki FTC-MVM Népligeti Sportközpont
Budapest Honvéd-MFA 5–0 (2–0) 2022-03-12 10:00 bajnoki Honvéd MFA Utánpótlás Központ
ETO FC Győr 3-2 (0-1) 2022-03-05 10:00 bajnoki Puskás Akadémia
Topolya 1–3 (1–1) 2022-02-19 14:00 Felkészülési mérkőzés Puskás Akadémia
DAC 2-4 (0-2) 2022-02-09 14:00 Felkészülési mérkőzés Dunaszerdahely
DVSC 0-2 (0-0) 2021-12-04 14:00 bajnoki Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
MTK Budapest 5-1 (3-1) 2021-11-27 10:00 bajnoki Puskás Akadémia
Várda Labdarúgó Akadémia 1-2 (0-1) 2021-11-24 10:00 bajnoki Puskás Akadémia
Vasas Kubala Akadémia 0-1 (0-1) 2021-11-20 12:00 bajnoki Vasas Sporttelep
Illés Akadémia-Haladás 0-2 (0-0) 2021-11-13 11:00 bajnoki Puskás Akadémia
Várda Labdarúgó Akadémia 2-0 (2-0) 2021-11-06 14:00 bajnoki Kisvárda Várkerti Sporttelep
DVTK 1-0 (0-0) 2021-10-30 13:00 bajnoki DVTK Edzőközpont
FTC 3-0 (2-0) 2021-10-16 10:00 bajnoki Puskás Akadémia
Budapest Honvéd-MFA 1-2 (0-0) 2021-10-09 10:00 bajnoki Puskás Akadémia
ETO FC Győr 0-0 (0-0) 2021-10-02 10:00 bajnoki ETO Stadion
MTK Budapest 5-2 (3-1) 2021-09-18 10:00 bajnoki Lantos Mihály Sportközpont
Vasas Kubala Akadémia 1-3 (1-2) 2021-09-11 10:00 bajnoki Puskás Akadémia
Illés Akadémia-Haladás 1-2 (1-1) 2021-09-03 11:00 bajnoki Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
Videoton 4-1 (0-0) 2014-08-01 15:00 felkészülési mérkőzés Felcsút
Kecskemét 3-6 (3-3) 2014-08-05 10:00 felkészülési mérkőzés Kecskemét
Gyöngyös (2000-2001) 1-1 (0-0) 2014-08-07 11:00 felkészülési mérkőzés Felcsút
Budapest Honvéd 5-4 (4-3) 2014-08-13 10:00 felkészülési mérkőzés Csákvár
NK Osijek 2-1 (2-0) 2014-09-17 13:00 Nemzetközi felkészülési mérkőzés Eszék
Vojvodina 5-0 (1-0) 2014-11-12 14:30 Nemzetközi felkészülési mérkőzés Újvidék
MTK () 2015-03-12 15:30 Felkészülési mérkőzés Felcsút
Energie Cottbus (német) 0-2 (0-1) 2015-03-27 16:30 Nemzetközi felkészülési mérkőzés Székesfehérvár
ISK Régen 0-0 (0-0) 2016-06-12 Székelyudvarhelyért Kupa Agyagfalva
Torda 0-5 () 2016-06-11 Székelyudvarhelyért Kupa Agyagfalva
ISK Medgyes 0-3 () 2016-06-11 Agyagfalva
FK Csíkszereda 0-2 () 2016-06-11 Székelyudvarhelyért Kupa Agyagfalva
Székelyudvarhely 0-5 () 2016-06-10 Székelyudvarhelyért Kupa Agyagfalva
Coltea Brasso 0-2 () 2016-06-10 Székelyudvarhelyért Kupa Agyagfalva
Bozsik Akadémia Nyíregyháza 1-8 (1-2) 2016-06-04 13:00 U14 I. osztály, bajnoki mérkőzés Nyíregyháza
PMFC 4-2 (1-2) 2016-05-28 12:00 U14 I. osztály, bajnoki mérkőzés Felcsút
Főnix 1-3 (0-0) 2016-05-21 14:00 U14 I. osztály, bajnoki mérkőzés Agárd
Ferencvárosi TC 3-2 (1-2) 2016-05-18 15:00 U14 I. osztály, bajnoki mérkőzés Felcsút
Békéscsaba 0-0 (0-0) 2016-04-30 13:00 U14 I. osztály, bajnoki mérkőzés Békéscsaba
Győri ETO 4-0 (1-0) 2016-04-27 14:00 U14 I. osztály, bajnoki mérkőzés Felcsút
Budapest Honvéd 6-4 (4-1) 2016-04-23 10:00 U14 I. osztály, bajnoki mérkőzés Felcsút
Diósgyőr 1-3 (0-1) 2016-04-16 13:00 U14 I. osztály, bajnoki mérkőzés Miskolc
MTK Budapest 4-0 (1-0) 2016-04-09 12:00 U14 I. osztály, bajnoki mérkőzés Felcsút
Illés Akadémia 0-6 (0-1) 2016-03-30 U14 I. osztály, bajnoki mérkőzés Szombathely
Rapid Wien 3-2 (2-0) 2015-07-31 18:00 Nemzetközi felkészülési mérkőzés Felcsút
Újpest 4-0 (2-0) 2016-03-25 14:00 U14 I. osztály, bajnoki mérkőzés Felcsút
Debrecen 1-7 (1-3) 2016-03-19 13:00 U14 I. osztály, bajnoki mérkőzés Debrecen
Kecskemét 12-0 (5-0) 2016-03-12 10:00 U14 I. osztály, bajnoki mérkőzés Felcsút
Vasas 5-1 (2-1) 2015-08-05 10:00 Felkészülési mérkőzés Felcsút
Testvériség 8-1 (5-0) 2015-08-08 10:00 Felkészülési mérkőzés Felcsút
Vasas 1-7 (1-4) 2016-03-05 13:30 U14 I. osztály, bajnoki mérkőzés Budapest
Tabán 15-0 (6-0) 2015-08-14 09:00 Felkészülési mérkőzés Felcsút
Videoton 0-11 (0-6) 2015-08-22 12:00 U14 I. osztály nyugat, bajnoki mérkőzés Székesfehérvár
Videoton 6-0 (1-0) 2016-02-27 09:30 U14 I. osztály, bajnoki mérkőzés Felcsút
Vojvodina 2-0 (1-0) 2016-02-20 11:45 Nemzetközi felkészülési mérkőzés Felcsút
Szekszárd 4-1 (1-1) 2016-02-19 15:30 Felkészülési mérkőzés
Rapid Wien 0-6 (0-3) 2016-02-10 17:30 Nemzetközi felkészülési mérkőzés Bécs
Esztergom (2000-02) 4-0 (1-0) 2016-02-06 10:00 Felkészülési mérkőzés Felcsút
Bozsik Akadémia Nyíregyháza 4-2 (2-0) 2015-11-28 13:00 U14 I. osztály, bajnoki mérkőzés Felcsút
Pécs 0-3 (0-2) 2015-11-21 14:00 U14 I. osztály, bajnoki mérkőzés Pécs
Szabó B. 1-0 (1-0) 2015-11-18 15:00 Nemzetközi felkészülési mérkőzés Felcsút
Főnix-Gold FC 0-0 (0-0) 2015-11-14 12:00 U14 I. osztály, bajnoki mérkőzés Felcsút
Ferencvárosi TC 0-4 (0-3) 2015-11-07 12:00 U14 I. osztály, bajnoki mérkőzés Budapest
Békéscsaba 10-0 (5-0) 2015-10-24 13:00 U14 I. osztály, bajnoki mérkőzés Felcsút
Budapest Honvéd 0-1 (0-1) 2015-10-17 12:00 U14 I. osztály, bajnoki mérkőzés Budapest
Diósgyőr 6-1 (1-1) 2015-10-10 15:00 U14 I. osztály, bajnoki mérkőzés Felcsút
MTK Budapest 3-2 (2-0) 2015-10-03 12:00 U14 I. osztály, bajnoki mérkőzés Budapest
Illés Akadémia 6-0 (3-0) 2015-09-26 11:00 U14 I. osztály, bajnoki mérkőzés Felcsút
Újpest 0-5 (0-1) 2015-09-19 10:00 U14 I. osztály, bajnoki mérkőzés Budapest
Vasas 3-0 (1-0) 2015-09-16 16:30 U14 I. osztály, bajnoki mérkőzés Felcsút
Kecskemét 0-4 (0-3) 2015-09-05 13:00 U14 I. osztály, bajnoki mérkőzés Kecskemét
Debrecen 3-0 (3-0 ) 2015-09-12 15:00 U14 I. osztály, bajnoki mérkőzés Felcsút
MTK 1-0 (1-0) 2016-08-27 10:00 bajnoki Budapest
Újpest 3-1 (1-1) 2016-09-03 12:00 bajnoki Felcsút
PMFC 4-4 (1-0) 2016-09-10 14:00 bajnoki Pécs
Illés Akadémia 1-2 (0-1) 2016-09-17 11:00 bajnoki Felcsút
Vasas Kubala Akadémia 3-3 (0-0) 2016-09-24 12:00 bajnoki Budapest
FTC 0-2 (0-1) 2016-10-01 10:00 bajnoki Felcsút
Bozsik Akadémia 1-0 (1-0) 2016-10-08 15:00 bajnoki Nyíregyháza
Mercedes-Kecskeméti LA 5-0 (2-0) 2016-10-14 12:00 bajnoki Felcsút
DVTK 3-1 (3-0) 2016-10-22 12:00 bajnoki Miskolc
L-IT-SZEAC 8-2 (6-0) 2016-10-29 12:00 bajnoki Felcsút
ETO FC Győr 0-4 (0-2) 2016-11-05 12:00 bajnoki Győr
Budapest Honvéd 0-2 (0-2) 2016-11-12 12:00 bajnoki Budapest
DVSC-DLA 2-3 (0-1) 2016-11-19 13:00 bajnoki Felcsút
Kaposvári Rákóczi BFLA 0-1 (0-1) 2016-11-26 13:00 bajnoki Kaposvár
Videoton FC 3-0 (2-0) 2016-12-03 10:30 bajnoki Felcsút
Inter Bratislava 8-2 (2-1) 2017-01-21 15:00 Nemzetközi felkészülési mérkőzés Felcsút
Magyar női labdarúgó-válogatott 3-1 (1-1) 2017-02-07 14:00 Felkészülési mérkőzés Felcsút
NK Osijek 2-1 (2-0) 2017-02-11 14:00 Nemzetközi felkészülési mérkőzés Felcsút
St. Pölten 3-3 (3-2) 2017-02-14 17:00 Nemzetközi felkészülési mérkőzés
Rapid Wien 2-0 (2-0) 2017-02-22 18:30 Nemzetközi felkészülési mérkőzés Ausztria
Lendva 21-0 (10-0) 2017-02-23 14:00 Felkészülési mérkőzés Felcsút
MTK 2-2 (1-1) 2017-02-25 12:00 bajnoki Felcsút
UTE 1-3 (1-2) 2017-03-04 13:00 bajnoki Budapest
Pécsi MFC 2-1 (0-0) 2017-03-11 bajnoki Felcsút
Illés Akadémia-Haladás 0-1 (0-1) 2017-03-18 13:00 bajnoki Szombathely
FTC 1-0 (1-0) 2017-04-01 12:00 bajnoki Budapest
Vasas Kubala Akadémia 1-3 (0-2) 2017-04-05 12:00 bajnoki Felcsút
Bozsik Akadémia Nyíregyháza 1-1 (0-0) 2017-04-08 13:00 bajnoki Felcsút
Mercedes-Kecskeméti LA 0-1 (0-1) 2017-04-14 12:00 bajnoki Kecskemét
DVTK 1-0 (1-0) 2017-04-22 13.45 bajnoki Felcsút
L-IT-SZEAC 0-2 (0-0) 2017-04-29 14:00 bajnoki Mórahalom
ETO FC Győr 3-2 (1-2) 2017-05-06 12:00 bajnoki Felcsút
Bp. Honvéd 6-0 (6-0) 2017-05-13 12:00 bajnoki Felcsút
DVSC-DLA 2-0 (1-0) 2017-05-19 14:00 bajnoki Debrecen
Kaposvári Rákóczi BFLA 4-1 (0-1) 2017-05-27 12:00 bajnoki Felcsút
Videoton FC 0-2 (0-0) 2017-06-03 10:00 bajnoki Székesfehérvár
Spartak Trnava 4-1 (2-0) 2017-07-26 14:00 Nemzetközi felkészülési mérkőzés Felcsút
Bohemians Praha 1905 0-5 (0-3) 2017-08-01 12:00 Nemzetközi felkészülési mérkőzés Prága
SK Slavia Praha 3-0 (1-0) 2017-08-03 12:00 Nemzetközi felkészülési mérkőzés Prága
Rapid Wien 6-2 (3-2) 2017-08-08 16:00 Nemzetközi felkészülési mérkőzés Felcsút
FK Partizan 0-3 (0-3) 2017-08-15 11:30 TSC-kupa Topolya
TSC LC 2-1 (1-1) 2017-08-15 12:30 TSC-kupa Topolya
FTC 1-0 (0-0) 2017-08-15 16:00 TSC-kupa (az 5. helyért) Topolya
DVTK 1-3 (1-3) 2017-08-26 12:00 bajnoki Miskolc
UTE 3-0 (1-0) 2017-09-02 12:00 bajnoki Felcsút
FTC 2-3 (1-2) 2017-09-09 10:00 bajnoki Budapest
Illés Akadémia-Haladás 3-0 (1-0) 2017-09-16 12:00 bajnoki Felcsút
DVSC-DLA 2-6 (1-1) 2017-09-30 13:00 bajnoki Felcsút
Budapest Honvéd 0-2 (0-2) 2017-10-04 12:00 bajnoki Budapest
Spartacus 1928 1-0 (1-0) 2017-10-07 15:00 bajnoki Nyíregyháza
Vasas Kubala Akadémia 1-2 (1-1) 2017-10-14 12:00 bajnoki Budapest
Grosics Akadémia FK 3-0 (3-0) 2017-10-21 12:30 bajnoki Felcsút
ETO FC Győr 0-3 (0-2) 2017-10-28 10:00 bajnoki Győr
Kaposvári Rákóczi BFLA 8-0 (4-0) 2017-11-04 12:00 bajnoki Felcsút
Siófoki Bányász SE 9-0 (6-0) 2017-11-11 11:00 bajnoki Felcsút
MTK Budapest 4-0 (2-0) 2017-11-18 12:00 bajnoki Felcsút
Videoton FC 2-1 (0-1) 2017-11-25 10:00 bajnoki Székesfehérvár
PMFC 7-0 (5-0) 2017-12-02 12:00 bajnoki Felcsút
DVTK 4-0 (3-0) 2018-02-24 13.00 bajnoki Felcsút
UTE 1-6 (1-1) 2018-03-03 12:00 bajnoki Budapest
FTC 2-0 (0-0) 2018-03-10 12.00 bajnoki Felcsút
Illés Akadémia-Haladás 3-4 (0-2) 2018-03-14 17:00 bajnoki Szombathely
Honvéd-MFA 2-0 (1-0) 2018-03-24 10:00 bajnoki Felcsút
FC Köln 1-0 (1-0) 2018-03-31 11:00 Nike-kupa, Berlin Berlin
St. Gallen 1-1 (1-0) 2018-03-31 13:45 Nike-kupa, Berlin Berlin
Herta Berlin 1-2 (1-1) 2018-04-01 9:30 Nike-kupa, Berlin Berlin
FC Augsburg 0-0 () 2018-04-01 11:30 Nike-kupa, Berlin Berlin
Eintracht Frankfurt 1-1 (1-1) 2018-04-01 13:30 Nike-kupa, Berlin, elődöntő Berlin
TSG 1899 Hoffenheim 1-1 (0-1) 2018-04-01 15:30 Nike-kupa, Berlin, döntő Berlin
Nyíregyháza Spartacus 2-0 (1-0) 2018-04-07 13:00 bajnoki Felcsút
Vasas Kubala Akadémia 1-0 (0-0) 2018-04-14 12:00 bajnoki Felcsút
DVSC-DLA 1-2 (1-1) 2018-04-18 13:00 bajnoki Debrecen
Grosics Akadémia FK 1-6 (1-2) 2018-04-21 14:00 bajnoki Gyula
ETO FC Győr 6-2 (3-1) 2018-04-28 12:00 bajnoki Felcsút
Kaposvári Rákóczi BFLA 0-2 (0-0) 2018-05-05 14:00 bajnoki Kaposvár
MTK Budapest 1-6 (0-2) 2018-05-09 16:30 bajnoki Budapest
Siófoki Bányász SE 0-11 (0-7) 2018-05-12 14:00 bajnoki Siófok
Videoton FC 1-1 (0-0) 2018-05-26 10:00 bajnoki Felcsút
PMFC 1-6 (1-1) 2018-06-02 14:00 bajnoki Pécs
Malaga FC 3-2 (2-1) 2018-06-10 16:00 Slavia-kupa döntő Prága
Karpatia Lvov 2-2 (1-1) 2018-06-10 14:30 Slavia-kupa elődöntő Prága
Csehország 2-1 (1-0) 2018-06-08 16:00 Slavia-kupa Prága
Beijing Guoan FC 3-0 (1-0) 2018-06-08 18:00 Slavia-kupa Prága
Lech Poznan 1-1 (0-1) 2018-06-09 10:00 Slavia-kupa Prága
Malaga FC 1-1 (1-0) 2018-06-09 14:00 Slavia-kupa Prága
HNK Hajduk Split 1-0 (1-0) 2018-06-09 16:00 Slavia-kupa Prága
Topolya 2-0 (0-0) 2018-07-27 15:00 Felkészülési mérkőzés Felcsút
SK Slavia Praha 0-4 (0-1) 2018-08-03 10:00 Nemzetközi felkészülési mérkőzés Felcsút
NK Osijek 1-1 (1-0) 2018-08-10 15:00 Felkészülési mérkőzés Felcsút
DVTK 1-8 (0-5) 2018-08-25 12:00 bajnoki Diósgyőr
ETO FC Győr 9-1 (2-1) 2018-09-01 10:00 bajnoki Felcsút
DVSC-DLA 1-1 (0-1) 2018-09-08 13:00 bajnoki Debrecen
FTC 1-1 (0-1) 2018-09-15 12:00 bajnoki Felcsút
Budapest Honvéd-MFA 2-1 (0-0) 2018-09-21 15:00 bajnoki Budapest
FK TSC 0-2 (0-1) 2018-09-26 10:00 TSC-kupa Topolya
FK Csíkszereda 1-0 (1-0) 2018-09-26 12:00 TSC-kupa Topolya
FC DAC 1904 0-0 (0-0) 2018-09-26 17:00 TSC-kupa Topolya
NK Osijek 2-0 (1-0) 2018-09-27 16:00 TSC-kupa (Döntő) Topolya
Illés Akadémia-Haladás 4-0 (1-0) 2018-09-29 11:00 bajnoki Felcsút
Nyíregyháza Spartacus 0-0 (0-0) 2018-10-06 14:00 bajnoki Nyíregyháza
Vasas Kubala Akadémia 0-2 (0-1) 2018-10-12 14:00 bajnoki Budapest
UTE 2-0 (1-0) 2018-10-27 12:00 bajnoki Budapest
MOL Vidi FC 6-0 (2-0) 2018-11-03 12:00 bajnoki Felcsút
Kaposvári Rákóczi BFLA 1-6 (0-2) 2018-11-10 12:00 bajnoki Kaposvár
PMFC 4-0 (1-0) 2018-11-14 14:00 bajnoki Felcsút
KTE Labdarúgó Akadémia 5-0 (2-0) 2018-11-17 13:00 bajnoki Felcsút
MTK Budapest 0-0 (0-0) 2018-11-24 12:00 bajnoki Budapest
Békéscsaba Labdarúgó Akadémia 4-0 (1-0) 2018-12-01 13:00 bajnoki Felcsút
FC DAC 3-1 (1-1) 2019-01-25 16:00 Felkészülési mérkőzés Felcsút
DVTK 2-0 (0-0) 2019-02-23 13:00 bajnoki Felcsút
ETO FC Győr 0-5 (0-1) 2019-03-02 12:00 bajnoki Felcsút
DVSC-DLA 4-1 (1-0) 2019-03-09 13:00 bajnoki Felcsút
Honvéd-MFA 2-3 (1-0) 2019-03-23 10:00 bajnoki Felcsút
ETO FC Győr 2-0 (1-0) 2019-03-31 11:00 Nike-kupa,országos döntő, csoportmérkőzés Budapest
Vasas Kubala Akadémia 2-0 (0-0) 2019-03-31 13:00 Nike Premier-kupaNike-kupa,országos döntő, csoportmérkőzés Budapest
Honvéd-MFA 0-2 (0-1) 2019-03-31 15:00 Nike-kupa,országos döntő, csoportmérkőzés Budapest
Nyíregyháza Spartacus 6-0 (2-0) 2019-04-06 13:00 bajnoki Felcsút
Illés Akadémia-Haladás 3-1 (2-0) 2019-04-10 13:00 bajnoki Szombathely
Vasas Kubala Akadémia 3-1 (1-0) 2019-04-13 13:00 bajnoki Felcsút
PMFC 2-5 (1-2) 2019-04-18 14:00 bajnoki Pécs
UTE 2-1 (1-0) 2019-04-27 12:00 bajnoki Felcsút
MOL Vidi FC 0-5 (0-1) 2019-05-04 10:00 bajnoki Székesfehérvár
FTC 0-2 (0-2) 2019-05-08 16:00 bajnoki Budapest
Kaposvári Rákóczi BFLA 4-0 (3-0) 2019-05-11 12:00 bajnoki Felcsút
KTE Labdarúgó Akadémia 0-2 (0-0) 2019-05-18 11:00 bajnoki Felcsút
MTK Budapest 2-1 (0-1) 2019-05-25 12:00 bajnoki Felcsút
Békéscsaba Labdarúgó Akadémia 1-1 (0-1) 2019-06-01 11:00 bajnoki Békéscsaba
NK Osijek 2-2 (2-1) 2019-08-03 13:00 Felkészülési mérkőzés Felcsút
FK TSC 9-1 () 2019-08-10 15:00 Felkészülési mérkőzés Felcsút
ETO FC Győr 0-10 (0-7) 2019-08-24 12:00 bajnoki Győr
MTK Budapest 2-1 (1-1) 2019-08-30 12:00 bajnoki Felcsút
PMFC 11-1 (6-0) 2019-09-07 13:00 bajnoki Felcsút
FTC 2-4 (0-3) 2019-09-14 12:00 bajnoki Budapest
Budapest Honvéd-MFA 2-1 (2-0) 2019-09-21 12:00 bajnoki Puskás Akadémia
Vasas Kubala Akadémia 1-1 (1-1) 2019-09-28 9:30 bajnoki Budapest
Illés Akadémia-Haladás 5-3 (3-3) 2019-10-05 12:00 bajnoki Puskás Akadémia
Franciaország 0-1 (-) 2019-10-10 10:00 Danone Kupa Világdöntő, csoportmérkőzés: Barcelona
Tunézia 2-1 (-) 2019-10-10 11:30 Danone Kupa Világdöntő, csoportmérkőzés: Barcelona
Kanada 3-2 (-) 2019-10-10 14:00 Danone Kupa Világdöntő, csoportmérkőzés: Barcelona
Anglia 2-0 (-) 2019-10-10 15:00 Danone Kupa Világdöntő, csoportmérkőzés: Barcelona
Spanyolország B.: 2-3 (-) 2019-10-11 15:00 Danone Kupa Világdöntő nyolcaddöntő Barcelona
Bulgária 1-0 (-) 2019-10-11 16:00 Danone Kupa Világdöntő, elődöntő: Barcelona
Brazília 3-0 (-) 2019-10-12 17:00 Danone Kupa Világdöntő, döntő Barcelona
Várda Labdarúgó Akadémia 2-1 (0-0) 2019-10-19 14:00 bajnoki Puskás Akadémia
DVTK 0-7 (0-4) 2019-11-02 13:00 bajnoki Diósgyőr
KTE Labdarúgó Akadémia 0-9 (0-7) 2019-11-06 13:00 bajnoki Kecskemét
UTE 0-4 (0-3) 2019-11-09 12:00 bajnoki Budapest
Nyíregyháza Spartacus FC 8-0 (1-0) 2019-11-16 13:00 bajnoki Puskás Akadémia
MOL Fehérvár FC 0-4 (0-1) 2019-11-23 10:00 bajnoki Székesfehérvár
DVSC-DLA 5-1 (3-1) 2019-11-30 14:00 bajnoki Puskás Akadémia
St. Pölten 1-5 (1-1) 2020-01-31 15:00 Nemzetközi felkészülési mérkőzés Ausztria
NK Osijek 1-3 (0-2) 2020-02-08 12:00 Felkészülési mérkőzés Puskás Akadémia
ETO FC Győr 3-0 (0-0) 2020-02-22 11:00 bajnoki Puskás Akadémia
MTK Budapest 2-2 (1-1) 2020-02-29 12:00 bajnoki Budapest
PMFC 0-10 (0-5) 2020-03-07 13:00 bajnoki Puskás Akadémia
FTC 3-0 (3-0) 2020-03-14 12:00 bajnoki Puskás Akadémia
Admira Wacker 3-0 (2-0) 2020-07-31 11:30 Nemzetközi felkészülési mérkőzés Puskás Akadémia
SK Slovan Bratislava 5-0 (2-0) 2020-08-08 10:00 Nemzetközi felkészülési mérkőzés Puskás Akadémia
Illés Akadémia-Haladás 0-7 (0-4) 2020-08-29 13:00 bajnoki Szombathely
DVTK 4-1 (2-1) 2020-09-05 10:00 bajnoki Puskás Akadémia
KTE LA 3-0 (1-0) 2020-09-19 12:00 bajnoki Puskás Akadémia
Nyíregyháza Spartacus FC 4-1 (0-1) 2020-10-03 13:00 bajnoki Puskás Akadémia
Vasas Kubala Akadémia 1-5 (1-1) 2020-10-10 10:00 bajnoki Budapest
MTK 3-2 (3-1) 2020-10-17
UTE 0-3 (0-3) 2020-10-21
FTC 1-2 (0-1) 2020-10-31 bajnoki
Budapest Honvéd 2-3 (2-0) 2020-12-12 Bajnoki Honvéd MFA Utánpótlás Központ
Mosonmagyaróvár 4-2 () 2021-01-30 Felkészülés Puskás Akadémia
PMFC 1-2 (1-1) 2021-02-17 Bajnoki PMFC Stadion
Illés Akadémia-Haladás 5-1 (5-1) 2021-02-20 Bajnoki Puskás Akadémia
Paksi FC 5-0 (3-0) 2021-03-06 Bajnoki Puskás Akadémia
KTE LA 1-1 (0-1) 2021-03-13 Bajnoki Kecskeméti Széktói Stadion
DVSC 1-3 (0-3) 2021-03-10 Bajnoki Puskás Akadémia
ETO FC Győr 1-2 (1-1) 2021-03-17 Bajnoki Puskás Akadémia
Nyíregyháza Spartacus FC 0-4 (0-1) 2021-03-27 Bajnoki Nyíregyháza Örökösföld Sporttelep
Vasas Kubala Akadémia 0-1 (0-1) 2021-04-03 Bajnoki Puskás Akadémia
MTK Budapest 1-2 (1-0) 2021-04-10 Bajnoki Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
DVTK 2-2 (1-0) 2021-04-14 Bajnoki DVTK Edzőközpont
UTE 4-3 (1-3) 2021-04-17 Bajnoki Puskás Akadémia
Ferencvárosi TC 4-1 (2-0) 2021-04-24 Bajnoki Ferencvárosi TC Népligeti Sportcentrum
MOL Fehérvár FC 3-1 (2-0) 2021-05-01 Bajnoki Puskás Akadémia
Budapest Honvéd-MFA 0-3 (0-3) 2021-05-08 Bajnoki Puskás Akadémia
Várda Labdarúgó Akadémia 3-1 (1-0) 2021-05-12 Bajnoki Puskás Akadémia
DVSC-DLA 3-0 (1-0) 2021-05-15 Bajnoki Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
ETO FC Győr 0-1 (0-1) 2021-05-29 Bajnoki ETO Stadion

Több mérkőzés megjelenítése.

Közelgő mérkőzések

Mérkőzés Időpont Helyszín
Illés Akadémia-Haladás - Puskás Akadémia U14 2024-03-20 16:00 Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
Puskás Akadémia U14 - Ferencvárosi TC 2024-03-23 10:00 Puskás Akadémia
Puskás Akadémia U14 - DVTK 2024-03-28 13:00 Puskás Akadémia

Videók

lejátszóU15-ös és U14-es csapatunk felosztotta a Slovan elleni meccset (1–1)

⏲ 2024-02-03

lejátszóPuskás U14 – MTK U14 1–3

⏲ 2023-09-16

lejátszóU14: MTK meccs előtt

⏲ 2023-09-14

Aktuális

Fényképgalériák

kameraU14: Pukás-Vasas

kameraU14 bajnoki: Pukás-MTK

kameraU14: Puskás–MTK

EGY SZÍV.

PUSKÁS AKADÉMIA MINDEN PLATFORMON

CSATLAKOZZ!

×

EGY SZÍV.

DIÓSGYŐR VS PUSKÁS

VS

március 2. | 18:45 | DVTK STADION

SZURKOLÓI INFORMÁCIÓK
X

Események

Legfrissebb eredmények

Puskás Akadémia U16–Várda Labdarúgó Akadémia  2–2
Puskás Akadémia FC II–Bajsa  7–1
Puskás Akadémia U15 – Topolyai SC (felkészülési mérkőzés)  4–1
Puskás Akadémia U14 – Topolyai SC (felkészülési mérkőzés)  0–1
Paksi FC – Puskás Akadémia U17 (félbeszakadt)  
Puskás Akadémia U16 – DAC (felkészülési mérkőzés)  1–2
DVSC - Puskás Akadémia FC  1–0
Puskás Akadémia FC–MTK Budapest  6–1
Szentlőrinc – Puskás Akadémia FC II  2–2
Puskás Akadémia – St. Pölten U18  2–1