megafon Ne maradj le semmiről! HÍREK SZURKOLÓI INFORMÁCIÓK SHOP

Puskás Akadémia U15

Puskás Akadémia U15

Kapusok

Almási Kristóf

Almási

Kristóf

ADATLAP VESZEK EGY MEZT
Balogh Barnabás

Balogh

Barnabás

ADATLAP VESZEK EGY MEZT

Hátvédek

Bankó Márton

Bankó

Márton

ADATLAP VESZEK EGY MEZT
Beder Barnabás

Beder

Barnabás

ADATLAP VESZEK EGY MEZT
Finta Botond

Finta

Botond

ADATLAP VESZEK EGY MEZT
Németh-Hám  Viktor

Németh-Hám

Viktor

ADATLAP VESZEK EGY MEZT
Nica Patrik

Nica

Patrik

ADATLAP VESZEK EGY MEZT
Papp  Kálmán

Papp

Kálmán

ADATLAP VESZEK EGY MEZT
Serbin Anton

Serbin

Anton

ADATLAP VESZEK EGY MEZT

Középpályások

Erdei Zsombor

Erdei

Zsombor

ADATLAP VESZEK EGY MEZT
Moldován Máté

Moldován

Máté

ADATLAP VESZEK EGY MEZT
Ölbei  Barnabás

Ölbei

Barnabás

ADATLAP VESZEK EGY MEZT
Somfalvi Barna

Somfalvi

Barna

ADATLAP VESZEK EGY MEZT
Somogyi  Tamás

Somogyi

Tamás

ADATLAP VESZEK EGY MEZT

Támadók

Görög Vincent

Görög

Vincent

ADATLAP VESZEK EGY MEZT
Grisnik Zsombor

Grisnik

Zsombor

ADATLAP VESZEK EGY MEZT
Hódi Máté

Hódi

Máté

ADATLAP VESZEK EGY MEZT
Horváth Valentin

Horváth

Valentin

ADATLAP VESZEK EGY MEZT
Pálmai  Csanád

Pálmai

Csanád

ADATLAP VESZEK EGY MEZT
Schneider Ákos István

Schneider

Ákos István

ADATLAP VESZEK EGY MEZT
Sebestyén  Márk

Sebestyén

Márk

ADATLAP VESZEK EGY MEZT

Vezetőedző

Kiss Márton György

Kiss  Márton György

Stáb

Békési  Márk

Békési

Márk

Asszisztens edző
Ország Péter

Ország

Péter

Erőnléti edző
Pordány Orsolya

Pordány

Orsolya

Gyógytornász

Korábbi mérkőzések

Ellenfél Végeredmény Időpont Jellege Helyszín
Honvéd-MFA 0–1 (0–1) 2023-11-18 11:00 bajnoki Honvéd MFA Utánpótlás Központ
Illés Akadémia-Haladás 1–2 (1–0) 2023-11-14 13:00 bajnoki Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
DVTK 2–1 (0–0) 2023-11-11 13:00 bajnoki Puskás Akadémia
MTK Budapest 3–3 (2–1) 2023-10-14 10:00 bajnoki Puskás Akadémia
ZTE FC 0–1 (0–1) 2023-10-07 11:00 bajnoki Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum
ETO FC Győr 1–0 (1–0) 2023-09-30 10:00 bajnoki ETO Stadion
Szeged-Csanád Grosics Akadémia 6–1 (3–0) 2023-09-22 16:00 bajnoki Puskás Akadémia
DVSC 0–1 (0–0) 2023-09-09 13:00 bajnoki Puskás Akadémia
Vasas Kubala Akadémia 2–1 (2–0) 2023-09-02 11:00 bajnoki Vasas Sporttelep
PMFC 4–1 (2–0) 2023-05-24 15:00 bajnoki Puskás Akadémia
DVSC 1–2 (0–1) 2023-05-13 13:00 bajnoki Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőkp.
Ferencvárosi TC 1–3 (1–2) 2023-05-06 10:00 bajnoki Puskás Akadémia
Vasas Kubala Akadémia 0–1 (0–0) 2023-04-29 10:00 bajnoki Vasas Sporttelep (Bp.)
Budapest Honvéd-MFA 0–0 (0–0) 2023-04-22 10:00 bajnoki Puskás Akadémia
Várda Labdarúgó Akadémia 1–0 (0–0) 2023-04-19 14:00 bajnoki Puskás Akadémia
ETO FC Győr 2–0 (2–0) 2023-04-15 12:00 bajnoki Puskás Akadémia
Illés Akadémia-Haladás 0–2 (0–0) 2023-03-25 11:00 bajnoki Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
MTK Budapest 2–1 (0–1) 2023-03-18 10:00 bajnoki Puskás Akadémia
UTE 1–0 (0–0) 2023-03-11 11:00 bajnoki UTE Labdarúgó Akadémia
Topolya 3–0 (3–0) 2023-02-25 09:00 felkészülési Puskás Akadémia
NK Osijek 0–0 (0–0) 2023-02-11 12:30 felkészülési Puskás Akadémia
Maribor 5-0 (2–0) 2023-02-04 14:00 felkészülési Maribor
Munkács 1–2 (0–1) 2023-01-28 11:00 Felkészülési mérkőzés Puskás Akadémia
DVTK 7–1 (2–0) 2022-12-10 13:00 bajnoki Puskás Akadémia
Ferencvárosi TC 0–1 (0–1) 2022-12-07 14:00 bajnoki Ferencvárosi TC Népligeti Sportcentrum
MTK Budapest 1–3 (1–0) 2022-12-03 10:00 bajnoki Lantos Mihály Sportközpont (Bp.)
PMFC 2–5 (1–4) 2022-11-26 14:00 bajnoki PMFC Kovácstelep Sporttelep
DVSC 1–4 (1–1) 2022-11-19 13:00 bajnoki Puskás Akadémia
Vasas Kubala Akadémia 1–1 (0–0) 2022-11-05 10:00 bajnoki Puskás Akadémia
Budapest Honvéd-MFA 4–1 (2–0) 2022-10-29 10:00 bajnoki Honvéd MFA Utánpótlás Központ
Várda Labdarúgó Akadémia 0–2 (0–2) 2022-10-21 14:00 bajnoki Kisvárda Várkerti Sporttelep
ETO FC Győr 0–2 (0–0) 2022-10-15 10:00 bajnoki ETO Stadion (Győr)
Illés Akadémia-Haladás 0–2 (0–2) 2022-10-08 11:00 bajnoki Puskás Akadémia
UTE 0-2 (0-2) 2022-09-24 10:00 bajnoki Puskás Akadémia
Paksi FC 0–2 (0–2) 2022-05-20 17:00 bajnoki Paksi FC Stadion
Vasas Kubala Akadémia 2-2 (1-2) 2022-05-14 10:00 bajnoki Puskás Akadémia
PMFC 1–3 (0–0) 2022-05-11 12:30 bajnoki PMFC Stadion
DVTK 3-3 (2-2) 2022-04-30 12:30 bajnoki DVTK Edzőközpont (Miskolc)
DVSC 3–1 (0–0) 2022-04-27 10:00 bajnoki Puskás Akadémia
ETO FC Győr 0–2 (0–0) 2022-04-16 10:00 bajnoki Puskás Akadémia
PMFC félbesz () 2022-04-09 12:00 bajnoki PMFC Kovácstelep Sporttelep
Várda Labdarúgó Akadémia 1–2 (0–2) 2022-04-01 10:00 bajnoki Puskás Akadémia
MTK Budapest 3–2 (1–1) 2022-03-26 12:00 bajnoki Ikarus BSE Sporttelep (Bp.)
Ferencvárosi TC 1–2 (1–0) 2022-03-19 12:00 bajnoki Puskás Akadémia
MOL Fehérvár FC 4–2 (4–1) 2022-03-12 10:00 bajnoki Székesfehérvár
Budapest Honvéd-MFA 3-2 (0-2) 2022-03-05 10:00 bajnoki Puskás Akadémia
Topolya 1–1 (1-1) 2022-02-19 14:00 Felkészülési mérkőzés Puskás Akadémia
DAC 2-1 (1-1) 2022-02-09 14:00 Felkészülési mérkőzés Dunaszerdahely
MTK Budapest 1-2 (1-1) 2021-11-20 12:00 bajnoki Puskás Akadémia
Paksi FC 6-1 (2-1) 2021-11-13 12:00 bajnoki Puskás Akadémia
Vasas Kubala Akadémia 2-1 (1-0) 2021-11-06 11:00 bajnoki Vasas Sporttelep
DVTK 2-1 (1-0) 2021-10-30 13:00 bajnoki Puskás Akadémia
DVSC-DLA 0-2 (0-1) 2021-10-16 13:00 bajnoki DLA edzőközpont
ETO FC Győr 2-3 (2-1) 2021-10-09 10:00 bajnoki ETO Stadion
PMFC 4-0 (3-0) 2021-10-02 13:00 bajnoki Puskás Akadémia
Várda Labdarúgó Akadémia 4-2 (2-2) 2021-09-24 14:00 bajnoki Kisvárda Várkerti Sporttelep
Ferencvárosi TC 4-0 (2-0) 2021-09-11 10:00 bajnoki FTC-MVM Népligeti Sportközpont
MOL Fehérvár FC 1-0 (0-0) 2021-09-04 10:00 bajnoki Puskás Akadémia
Székelyföld Akadémia 5-1 (3-0) 2013-12-10 16:00 nemzetközi felkészülési Felcsút
Energie Cottbus (német) 3-0 (1-0) 2014-02-22 12:00 nemzetközi felkészülési mérkőzés Felcsút
Marosvásárhelyi ASA (román) 1-2 (1-1) 2014-06-12 09:00 nemzetközi felkészülési mérkőzés Marosvásárhely (Románia)
Steagu Rosu Brassó (romániai) 0-5 (0-5) 2014-06-13 14:45 VIII: Székelyudvarhelyért Kupa, csoportmérkőzés Nagygalambfalva
Viitorul II (romániai) 1-0 (1-0) 2014-06-13 VIII. Székelyföld Kupa, csoportmérkőzés Nagygalambfalva, Románia
CSS Reghin (romániai) 1-5 (1-1) 2014-06-14 09:15 VIII. Székelyudvarhelyért Kupa, csoportmérkőzés Nagygalambfalva, Románia
Kinder Marosvásárhely (romániai) 0-4 (0-3) 2014-06-14 13:00 VIII. Székelyudvarhelyért Kupa Nagygalambfalva, Románia
Bozsik Akadémia 4-1 (0-1) 2014-06-15 09:00 VIII. Székelyudvarhelyért Kupa, elődöntő Nagygalambfalva, Románia
Viitorul II (romániai) 0-2 (0-0) 2014-06-15 11:00 VIII. Székelyudvarhelyért Kupa, döntő Nagygalambfalva, Románia
Ferencváros 3-1 (0-0) 2014-07-29 16.00 felkészülési mérkőzés
Videoton 4-0 (1-0) 2014-08-01 15:00 felkészülési mérkőzés Felcsút
HJS (finn) 2-2 (0-2) 2014-08-04 16:00 nemzetközi felkészülési mérkőzés Felcsút
Kecskemét 1-4 (1-3) 2014-08-05 10:00 felkészülési mérkőzés Kecskemét
Vasas 7-2 (2-1) 2014-08-09 11:00 felkészülési mérkőzés Felcsút
Kaposvár 1-4 (0-1) 2014-08-16 11.00 bajnoki Kaposvár
Siófok 5-0 (2-0) 2014-08-23 10.00 bajnoki Felcsút
Videoton 2-1 (1-1) 2014-08-29 10:00 U14 I. osztály bajnoki Székesfehérvár
Paks 5-2 (3-2) 2014-09-05 17:00 U14 I. osztály bajnoki Felcsút
ZTE 2-1 (2-0) 2014-09-13 12:00 U14 I. osztály, nyugat, bajnoki Zalaegerszeg
NK Osijek 0-1 (0-0) 2014-09-17 14:20 Nemzetközi felkészülési mérkőzés Eszék
Győr 5-1 (3-1) 2014-09-20 10:00 U14 I.osztály nyugat, bajnoki Győr
Illés Akadémia 3-1 (1-0) 2014-09-26 15:00 U14 I.osztály nyugat, bajnoki Felcsút
Gloriett SE 1-9 (0-4) 2014-10-04 12:00 U14 I.osztály nyugat, bajnoki Budapest
Újpest 0-0 (0-0) 2014-10-11 10:00 U14 I.osztály nyugat, bajnoki Felcsút
Sopron 0-7 (0-1) 2014-10-19 12:00 U14 I.osztály nyugat, bajnoki Sopron
Pécs 3-0 (1-0) 2014-10-24 12:00 U14 I.osztály nyugat, bajnoki Felcsút
Főnix-Gold FC 0-5 (0-1) 2014-10-29 13:00 U14 I.osztály nyugat, bajnoki Agárd
Vasas 3-1 (2-1) 2014-11-08 10:30 U14 I.osztály nyugat, bajnoki Felcsút
Vojvodina 4-4 (2-2) 2014-11-12 13:00 Nemzetközi felkészülési mérkőzés Újvidék
Haladás 0-7 (0-2) 2014-11-16 13:00 U14. I.osztály, bajnoki Szombathely
Gyirmót 10-1 (2-0) 2014-11-22 10:30 U14 I. osztály nyugat, bajnoki Felcsút
Kaposvár 4-1 (3-1) 2015-02-28 11:00 U14 I. osztály nyugat, bajnoki mérkőzés Felcsút
Siófok 2-5 (0-2) 2015-03-07 10:00 U14 I. osztály nyugat, bajnoki mérkőzés Siófok
Videoton 3-4 (0-3) 2015-03-14 11:00 U14 I. osztály nyugat, bajnoki mérkőzés Felcsút
Paks 1-5 (0-4) 2015-03-21 10:00 U14 I. osztály nyugat, bajnoki mérkőzés Paks
ZTE 4-1 (2-0) 2015-03-28 12:00 U14 I. osztály nyugat, bajnoki mérkőzés Felcsút
Győr 2-2 (2-0) 2015-04-02 10:00 U14 I. osztály nyugat, bajnoki mérkőzés Felcsút
Illés Akadémia 1-1 (1-0) 2015-04-10 12:00 U14 I. osztály nyugat, bajnoki mérkőzés Szombathely
Gloriett 3-1 (3-1) 2015-04-18 10:00 U14 I. osztály nyugat, bajnoki mérkőzés Felcsút
Sopron 3-1 (2-0) 2015-04-30 14:45 U14 I. osztály nyugat, bajnoki mérkőzés Felcsút
PMFC 2-4 (1-2) 2015-05-09 14:00 U14 I. osztály nyugat, bajnoki mérkőzés Pécs
Bozsik Akadémia Nyíregyháza 2-1 (2-0) 2016-06-04 15:00 U15 I. osztály, bajnoki mérkőzés Nyíregyháza
PMFC 6-1 (3-0) 2016-05-28 12:00 U15 I. osztály, bajnoki mérkőzés Felcsút
Vasas 0-1 (0-0) 2015-05-22 17:00 U14 I. osztály nyugat, bajnoki mérkőzés Budapest
Főnix 1-4 (0-2) 2016-05-21 16:00 U15 I. osztály, bajnoki mérkőzés Agárd
Újpest 0-2 (0-0) 2015-05-27 17:00 U14 I. osztály nyugat, bajnoki mérkőzés Budapest
Szombathelyi Haladás 6-1 (3-0) 2015-05-30 11:00 U14 I. osztály nyugat, bajnoki mérkőzés Felcsút, Pancho Aréna
Ferencvárosi TC 0-0 () 2016-05-18 15:00 U15 I. osztály, bajnoki mérkőzés Felcsút
Gyirmót 1-8 (0-4) 2015-06-06 10:00 U14 I. osztály nyugat, bajnoki mérkőzés Gyirmót
Servette (svájci) 1-0 (0-0) 2016-05-08 NIKE Premier Kupa, Európai döntő Finnország
Brommapojkarna (finn) 0-0 (ti (0-0) 2016-05-08 NIKE Premier Kupa, Európai döntő Finnország
Helsinki (finn) 1-2 (1-1) 2016-05-07 NIKE Premier Kupa, Európai döntő Finnország
Maribor (szlovén) 2-0 (2-0) 2016-05-07 NIKE Premier Kupa, Európai döntő Finnország
Trnava (szlovák) 0-1 (0-0) 2016-05-06 NIKE Premier Kupa, Európai döntő Finnország
Mainz (német) 0-0 (0-0) 2016-05-06 NIKE Premier Kupa, Európai döntő Finnország
Békéscsaba 1-10 (1-5) 2016-04-30 15:00 U15 I. osztály, bajnoki mérkőzés Békéscsaba
Győri ETO U15 I. (1-1) 2016-04-27 14:00 2-4 Felcsút
Budapest Honvéd 0-1 (0-1) 2016-04-23 10:00 U15 I. osztály, bajnoki mérkőzés Felcsút
Diósgyőr 0-2 (0-1) 2016-04-16 13:00 U15 I. osztály, bajnoki mérkőzés Miskolc
MTK Budapest 1-0 (1-0) 2016-04-09 12:00 U15 I. osztály, bajnoki mérkőzés Felcsút
Illés Akadémia 0-1 (0-0) 2016-03-30 U15 I. osztály, bajnoki mérkőzés Szombathely
Újpest 0-0 () 2016-03-25 14:00 U15 I. osztály, bajnoki mérkőzés Felcsút
Rapid Wien 4-2 (2-2) 2015-07-31 18:00 Nemzetközi felkészülési mérkőzés Felcsút
Debrecen 2-1 (1-1) 2016-03-19 13:00 U15 I. osztály, bajnoki mérkőzés Debrecen
Kecskemét 1-0 (1-0) 2016-03-12 12:00 U15 I. osztály, bajnoki mérkőzés Felcsút
Vasas 1-2 (0-0) 2015-08-05 10:00 Felkészülési mérkőzés Felcsút
Hajduk Split 4-5 (2-4) 2015-08-08 10:00 Nemzetközi felkészülési mérkőzés Felcsút
Vasas () 2015-08-12 10:00 Felkészülési mérkőzés Felcsút
Tabán 11-1 (5-0) 2015-08-14 09:00 Felkészülési mérkőzés Felcsút
Vasas 0-3 (0-2) 2016-03-05 11:30 U15 I. osztály, bajnoki mérkőzés Budapest
St. Pölten 1-1 (1-1) 2015-08-18 15:00 Nemzetközi felkészülési mérkőzés Sankt Pölten
Videoton 3-3 (3-2) 2015-08-22 10:00 U15 I. osztály nyugat, bajnoki mérkőzés Székesfehérvár
Videoton 1-1 (1-1) 2016-02-27 09:30 U15 I. osztály, bajnoki mérkőzés Felcsút
Szekszárd 4-3 (1-2) 2016-02-19 15:30 Felkészülési mérkőzés Felcsút
St. Pölten 3-1 (2-1) 2016-02-17 15:00 Nemzetközi felkészülési mérkőzés Felcsút
Rapid Wien 3-1 (1-0) 2016-02-10 19:00 Nemzetközi felkészülési mérkőzés Bécs
Újpest (1999-2000) 1-3 (0-1) 2016-02-03 17:00 Felkészülési mérkőzés Felcsút
Bozsik Akadémia Nyíregyháza 5-0 (3-0) 2015-11-28 13:00 U15 I. osztály, bajnoki mérkőzés Felcsút
Pécs 0-6 (0-1) 2015-11-21 12:00 U15 I. osztály, bajnoki mérkőzés Pécs
Főnix-Gold FC 8-0 (1-0) 2015-11-14 14:00 U15 I. osztály, bajnoki mérkőzés Felcsút
Ferencvárosi TC 1-1 (0-1) 2015-11-07 12:00 U15 I. osztály, bajnoki mérkőzés Budapest
Győri ETO 2-2 (1-2) 2015-10-31 12:00 U15 I. osztály, bajnoki mérkőzés Győr
Békéscsaba 5-2 (2-2) 2015-10-24 13:00 U15 I. osztály, bajnoki mérkőzés Felcsút
Budapest Honvéd 1-1 (1-1) 2015-10-17 14:30 U15 I. osztály, bajnoki mérkőzés Budapest
Diósgyőr 2-1 (0-1) 2015-10-10 15:00 U15 I. osztály, bajnoki mérkőzés Felcsút
Illés Akadémia 4-1 (1-0) 2015-09-26 11:00 U15 I. osztály, bajnoki mérkőzés Felcsút
Újpest 1-2 (0-2) 2015-09-12 19:00 U15 I. osztály, bajnoki mérkőzés Budapest
Kecskemét 0-4 (0-2) 2015-09-05 15:00 U15 I. osztály, bajnoki mérkőzés Kecskemét
4-1 Debrece (2-1) 2015-09-12 15:00 U15 I. osztály, bajnoki mérkőzés Felcsút
Vasas 6-2 (4-0) 2015-09-16 16:30 U15 I. osztály, bajnoki mérkőzés Felcsút
Újpest 4-1 (1-1) 2016-09-03 12:00 bajnoki Felcsút
PMFC 3-4 (3-2) 2016-09-10 12:00 bajnoki Pécs
MTK 2-0 (1-0) 2016-09-14 17:00 bajnoki Budapest
Illés Akadémia 4-0 (0-0) 2016-09-17 11:00 bajnoki Felcsút
Vasas Kubala Akadémia 3-8 (1-5) 2016-09-24 10:00 bajnoki Budapest
FTC 3-0 (2-0) 2016-10-01 10:00 bajnoki Felcsút
Bozsik Akadémia 1-4 (1-1) 2016-10-08 13:00 bajnoki Nyíregyháza
Mercedes-Kecskeméti LA 4-0 (1-0) 2016-10-14 12:00 bajnoki Felcsút
DVTK 1-3 (1-1) 2016-10-22 12:00 bajnoki Miskolc
L-IT-SZEAC 5-0 (3-0) 2016-10-29 12:00 bajnoki Felcsút
ETO FC Győr 1-2 (1-0) 2016-11-05 12:00 bajnoki Győr
Budapest Honvéd 0-7 (0-3) 2016-11-12 10:00 bajnoki Budapest
DVSC-DLA 2-1 (1-1) 2016-11-19 13:00 bajnoki Felcsút
Kaposvári Rákóczi BFLA 0-4 (0-0) 2016-11-26 11:00 bajnoki Kaposvár
Videoton FC 2-0 (1-0) 2016-12-03 10:30 bajnoki Felcsút
Inter Bratislava 6-0 (2-0) 2017-01-21 15:00 Nemzetközi felkészülési mérkőzés Felcsút
SK Rapid Wien 5-5 (1-4) 2017-01-26 18:00 Nemzetközi felkészülési mérkőzés
Székelyföld Labdarúgó Akadémia U16 1-2 (0-1) 2017-02-09 17:00 Nemzetközi felkészülési mérkőzés Felcsút
NK Osijek 0-0 () 2017-02-11 14:00 Nemzetközi felkészülési mérkőzés Felcsút
St. Pölten 4-2 (3-2) 2017-02-15 15:00
MTK 1-1 (1-0) 2017-02-25 12:00 bajnoki Felcsút
UTE 1-4 (1-0) 2017-03-04 11:00 bajnoki Budapest
Pécsi MFC 3-2 (1-1) 2017-03-11 bajnoki Felcsút
Illés Akadémia-Haladás 1-3 (1-1) 2017-03-18 11:00 bajnoki Szombathely
Vasas Kubala Akadémia 5-0 (2-0) 2017-03-25 10:00 bajnoki Felcsút
FTC 0-6 (0-5) 2017-04-01 12:00 bajnoki Budapest
Bozsik Akadémia Nyíregyháza 4-0 (3-0) 2017-04-08 13:00 bajnoki Felcsút
Mercedes-Kecskeméti LA 0-5 (0-2) 2017-04-14 12:00 bajnoki Kecskemét
DVTK 2-0 (2-0) 2017-04-22 13:37 bajnoki Felcsút
L-IT-SZEAC 0-5 (0-3) 2017-04-29 12:00 bajnoki Mórahalom
AKA Burgerland 1-0 () 2017-05-01 17:00 Cordial-kupa Bécs
ETO FC Győr 7-2 (3-0) 2017-05-06 12:00 bajnoki Felcsút
Bp. Honvéd 2-0 (1-0) 2017-05-13 12:00 bajnoki Felcsút
DVSC-DLA 0-3 (0-3) 2017-05-19 14:00 bajnoki Debrecen
Kaposvári Rákóczi BFLA 7-0 (2-0) 2017-05-28 16:00 bajnoki Felcsút
Videoton FC 3-4 (2-1) 2017-05-31 17:00 bajnoki Székesfehérvár
Rapid Wien 2-1 (2-1) 2017-07-28 13:00 Nemzetközi felkészülési mérkőzés Felcsút
Bohemians Praha 1905 3-2 (0-0) 2017-08-01 10:00 Nemzetközi felkészülési mérkőzés Prága
SK Slavia Praha 2-1 (0-0) 2017-08-03 10:00 Nemzetközi felkészülési mérkőzés Prága
Komárom 17-1 (6-1) 2017-08-09 16:00 Felkészülési mérkőzés Felcsút
St. Pölten 7-3 (4-1) 2017-08-15 15:00 Nemzetközi felkészülési mérkőzés Ausztria
DVTK 2-1 (2-1) 2017-08-26 bajnoki Miskolc
UTE 5-0 (3-0) 2017-09-02 12:00 bajnoki Felcsút
FTC 1-4 (0-2) 2017-09-09 10:00 bajnoki Budapest
Illés Akadémia-Haladás 5-1 (3-0) 2017-09-16 12:00 bajnoki Felcsút
Budapest Honvéd 3-0 (2-0) 2017-09-23 12:00 bajnoki Budapest
DVSC-DLA 2-1 (1-1) 2017-09-30 13:00 bajnoki Felcsút
Spartacus 1928 0-1 (0-0) 2017-10-07 13:00 bajnoki Nyíregyháza
Vasas Kubala Akadémia 1-3 (1-1) 2017-10-14 10:00 bajnoki Budapest
Grosics Akadémia FK 4-0 (3-0) 2017-10-21 12:30 bajnoki Felcsút
ETO FC Győr 2-3 (0-2) 2017-10-28 12:00 bajnoki Győr
Kaposvári Rákóczi BFLA 1-0 (0-0) 2017-11-04 12:00 bajnoki Felcsút
Siófoki Bányász SE 5-0 (2-0) 2017-11-11 11:00 bajnoki Felcsút
MTK Budapest 6-2 (2-1) 2017-11-18 12:00 bajnoki Felcsút
Videoton FC 1-0 (1-0) 2017-11-25 10:00 bajnoki Székesfehérvár
PMFC 3-4 (1-3) 2017-12-02 12:00 bajnoki Felcsút
DVTK 3-2 (1-0) 2018-02-24 13.00 bajnoki Felcsút
UTE 1-5 (1-2) 2018-03-03 10:00 bajnoki Budapest
FTC 4-1 (1-1) 2018-03-10 10.00 bajnoki Felcsút
Illés Akadémia-Haladás 1-2 (0-0) 2018-03-14 15:00 bajnoki Szombathely
Honvéd-MFA 2-2 (2-0) 2018-03-24 12:00 bajnoki Felcsút
DVSC-DLA 3-1 (1-1) 2018-03-30 13:00 bajnoki Debrecen
Nyíregyháza Spartacus 0-0 (0-0) 2018-04-07 13:00 bajnoki Felcsút
Vasas Kubala Akadémia 1-1 (0-1) 2018-04-14 10:00 bajnoki Felcsút
Grosics Akadémia FK 0-2 (0-0) 2018-04-21 16:00 bajnoki Gyula
ETO FC Győr 2-2 (1-0) 2018-04-28 10:00 bajnoki Felcsút
Kaposvári Rákóczi BFLA 0-3 (0-2) 2018-05-05 12:00 bajnoki Kaposvár
MTK Budapest 0-1 (0-0) 2018-05-09 14:30 bajnoki Budapest
Siófoki Bányász SE 1-1 (0-0) 2018-05-12 12:00 bajnoki Siófok
FC Dingolfing 2-1 () 2018-05-19 10:00 Cordial-kupa Ausztria
FC Eintracht Norderstedt 0-1 () 2018-05-19 12:00 Cordial-kupa Ausztria
FC Kaiserlautern 0-2 () 2018-05-19 13:30 Puskás-Suzuki-kupa Ausztria
FC Solothurn 0-1 () 2018-05-19 14:30 Cordial-kupa Ausztria
FC Koper 1-0 () 2018-05-19 16:00 Cordial-kupa Ausztria
Videoton FC 3-1 (1-1) 2018-05-26 12:00 bajnoki Felcsút
PMFC 0-3 (0-1) 2018-06-02 bajnoki Pécs
Topolya 2-2 (2-1) 2018-07-27 15:00 Felkészülési mérkőzés Felcsút
SK Slavia Praha 4-0 (1-0) 2018-08-03 10:00 Nemzetközi felkészülési mérkőzés Felcsút
FK Buducnost 1-6 (0-4) 2018-08-07 11:00 Milan-Mika Zirojevic emléktorna Montenegró
FK Zeljeznicar 0-3 (0-0) 2018-08-08 18:30 Milan-Mika Zirojevic emléktorna Montenegró
FK Sutjeska Niksic 6-0 (4-0) 2018-08-09 18:30 Milan-Mika Zirojevic emléktorna Montenegró
NK Osijek 2-3 (2-2) 2018-08-15 15:00 Felkészülési mérkőzés Felcsút
DVTK 1-6 (0-3) 2018-08-25 12:00 bajnoki Diósgyőr
ETO FC Győr 1-0 (1-0) 2018-09-01 10:00 bajnoki Felcsút
DVSC-DLA 1-2 (0-2) 2018-09-08 13:00 bajnoki Debrecen
FTC 4-2 (2-1) 2018-09-15 12:00 bajnoki Felcsút
Budapest Honvéd-MFA 0-0 (0-0) 2018-09-21 13:00 bajnoki Budapest
Illés Akadémia-Haladás 7-1 (3-0) 2018-09-29 11:00 bajnoki Felcsút
Nyíregyháza Spartacus 0-3 (0-1) 2018-10-06 12:00 bajnoki Nyíregyháza
Vasas Kubala Akadémia 0-3 (0-3) 2018-10-12 12:00 bajnoki Budapest
PMFC 4-1 (3-0) 2018-10-20 12:00 bajnoki Felcsút
UTE 1-4 (0-3) 2018-10-27 10:00 bajnoki Budapest
MOL Vidi FC 3-1 (0-1) 2018-11-03 12:00 bajnoki Felcsút
Kaposvári Rákóczi BFLA 1-4 (1-2) 2018-11-10 12:00 bajnoki Kaposvár
KTE Labdarúgó Akadémia 7-2 (4-0) 2018-11-17 13:00 bajnoki Felcsút
MTK Budapest 0-3 (0-2) 2018-11-24 10:00 bajnoki Budapest
Békéscsaba Labdarúgó Akadémia 6-0 (3-0) 2018-12-01 13:00 bajnoki Felcsút
FC Flyeralarm Admira 5-1 (3-1) 2019-01-23 15:00 Nemzetközi felkészülési mérkőzés Felcsút
FC DAC 0-9 (0-3) 2019-01-26 12:30 Felkészülési mérkőzés Felcsút
FK Csíkszereda 1-1 (1-0) 2019-02-08 15:00 Felkészülési mérkőzés Felcsút
Eszék 3-1 (2-1) 2019-02-15 13:00 Felkészülési mérkőzés
DVTK 1-0 (0-0) 2019-02-23 13:00 bajnoki Felcsút
ETO FC Győr 0-2 (0-0) 2019-03-02 10:00 bajnoki Győr
DVSC-DLA 4-0 (4-0) 2019-03-09 13:00 bajnoki Felcsút
FTC 3-3 (2-0) 2019-03-16 10:00 bajnoki Budapest
Honvéd-MFA 1-1 (1-0) 2019-03-23 10:00 bajnoki Felcsút
Nyíregyháza Spartacus 3-0 (2-0) 2019-04-06 13:00 bajnoki Felcsút
Illés Akadémia-Haladás 0-4 (0-0) 2019-04-10 11:00 bajnoki Szombathely
Vasas Kubala Akadémia 6-1 (3-1) 2019-04-13 13:00 bajnoki Felcsút
PMFC 1-0 (0-0) 2019-04-18 12:00 bajnoki Pécs
UTE 3-1 (2-1) 2019-04-27 12:00 bajnoki Felcsút
MOL Vidi FC 0-4 (0-3) 2019-05-04 10:00 bajnoki Székesfehérvár
Kaposvári Rákóczi BFLA 3-1 (1-0) 2019-05-11 12:00 bajnoki Felcsút
KTE Labdarúgó Akadémia 1-5 (0-0) 2019-05-18 11:00 bajnoki Kecskemét
MTK Budapest 2-2 (2-2) 2019-05-25 12:00 bajnoki Felcsút
Békéscsaba Labdarúgó Akadémia 1-0 (0-0) 2019-06-01 13:00 bajnoki Békéscsaba
Paris Saint-Germain 0-2 (0-0) 2019-06-15 11:30 Marveld Tournament Marveld
Chivas Guadalajara 2-1 (1-0) 2019-06-14 18:30 Marveld Tournament Marveld
Feyenoord 2-1 (0-1) 2019-06-14 20:30 Marveld Tournament Marveld
AZ Alkmaar 3-1 (3-1) 2019-06-15 15:00 Marveld Tournament Marveld
Manchester City 2-1 (0-1) 2019-06-15 17:00 Marveld Tournament Marveld
Ajax Amszterdam 2-0 (1-0) 2019-06-16 11:30 Marveld Tournament Marveld
AZ Alkmaar 3-1 (1-1) 2019-06-16 14:00 Marveld Tournament Marveld
Rapid Wien 1-2 (1-1) 2019-07-26 13:00 Nemzetközi felkészülési mérkőzés Felcsút
NK Osijek 0-1 (0-1) 2019-08-03 13:00 Felkészülési mérkőzés Felcsút
FK TSC 1-2 (1-0) 2019-08-06 10:00 TSC-kupa Topolya
Munkács 1-0 (0-0) 2019-08-06 15:00 TSC-kupa Topolya
NK Osijek 1-0 (0-0) 2019-08-06 17:00 TSC-kupa Topolya
FK Partizan 1-0 (0-0) 2019-08-07 10:00 TSC-kupa (Döntő) Topolya
ETO FC Győr 0-3 (0-1) 2019-08-24 12:00 bajnoki Győr
MTK Budapest 3-1 (0-0) 2019-08-30 12:00 bajnoki Felcsút
PMFC 1-1 (1-0) 2019-09-07 13:00 bajnoki Felcsút
FTC 2-3 (0-1) 2019-09-14 10:00 bajnoki Budapest
Budapest Honvéd-MFA 1-1 (0-0) 2019-09-21 14:00 bajnoki Puskás Akadémia
Vasas Kubala Akadémia 2-2 (0-1) 2019-09-28 11:30 bajnoki Budapest
Illés Akadémia-Haladás 2-1 (0-1) 2019-10-05 12:00 bajnoki Puskás Akadémia
Várda Labdarúgó Akadémia 2-0 (2-0) 2019-10-19 14:00 bajnoki Puskás Akadémia
DVTK 0-1 (0-1) 2019-11-02 13:00 bajnoki Diósgyőr
KTE Labdarúgó Akadémia 1-3 (1-2) 2019-11-06 11:00 bajnoki Kecskemét
UTE 0-4 (0-2) 2019-11-09 10:00 bajnoki Budapest
Nyíregyháza Spartacus FC 0-3 (0-1) 2019-11-16 13:00 bajnoki Puskás Akadémia
MOL Fehérvár FC 0-2 (0-1) 2019-11-23 10:00 bajnoki Székesfehérvár
DVSC-DLA 2-1 (1-1) 2019-11-30 14:00 bajnoki Puskás Akadémia
Admira Wacker 0-2 (0-1) 2020-01-25 12:00 Nemzetközi felkészülési mérkőzés Puskás Akadémia
FK Csíkszereda 2-0 (1-0) 2020-01-28 14:00 Felkészülési mérkőzés Puskás Akadémia
St. Pölten 0-1 (0-0) 2020-01-31 13:00 Nemzetközi felkészülési mérkőzés Ausztria
ETO FC Győr 0-0 (0-0) 2020-02-22 11:00 bajnoki Puskás Akadémia
MTK Budapest 0-1 (0-0) 2020-02-29 10:00 bajnoki Budapest
PMFC 1-3 (1-2) 2020-03-07 13:00 bajnoki Pécs
FTC 0-0 (0-0) 2020-03-14 12:00 bajnoki Puskás Akadémia
Rapid Wien 3-0 (1-0) 2020-07-31 17:00 Nemzetközi felkészülési mérkőzés Bécs
FC DAC 1904 0-8 (0-4) 2020-08-08 11:00 Felkészülési mérkőzés
NK Osijek 2-1 (1-1) 2020-08-14 12:15 Felkészülési mérkőzés Puskás Akadémia
Illés Akadémia-Haladás 1-3 (1-1) 2020-08-29 13:00 bajnoki Szombathely
KTE LA 4-0 (3-0) 2020-09-19 12:00 bajnoki Puskás Akadémia
DVTK 3-1 (1-0) 2020-09-30 14:00 bajnoki Puskás Akadémia
Nyíregyháza Spartacus FC 3-0 (2-0) 2020-10-03 13:00 bajnoki Puskás Akadémia
Vasas Kubala Akadémia 2-4 (2-3) 2020-10-10 11:45 bajnoki Budapest
UTE 0-4 (0-0) 2020-10-21 bajnoki
FTC 4-0 (2-0) 2020-10-31 bajnoki
MTK 1-0 (1-0) 2020-12-09 14:00 bajnoki Puskás Akadémia
ETO FC Győr 2-0 (0-0) 2020-12-05 Bajnoki Puskás Akadémia
Illés Akadémia-Haladás 2-1 (1-0) 2021-02-20 Bajnoki Puskás Akadémia
DVTK 0-2 (0-2) 2021-02-27 Bajnoki DVTK Edzőközpont
Paksi FC 5-0 (2-0) 2021-03-06 Bajnoki Puskás Akadémia
DVSC 0-0 (0-0) 2021-03-10 Bajnoki Puskás Akadémia
Nyíregyháza Spartacus FC 0-1 (0-1) 2021-03-27 Bajnoki Nyíregyháza Városi Stadion
Budapest Honvéd MFA 1-2 (1-1) 2021-04-07 Bajnoki Honvéd MFA Utánpótlás Központ
UTE 4-0 (1-0) 2021-04-17 Bajnoki Puskás Akadémia
KTE LA 0-6 (0-2) 2021-04-21 Bajnoki Kecskeméti Széktói Stadion
PMFC 1-4 (1-2) 2021-04-28 Bajnoki PMFC Kovácstelep Sporttelep
MOL Fehérvár FC 4-1 (1-1) 2021-05-01 Bajnoki Puskás Akadémia
Budapest Honvéd-MFA 1-1 (0-1) 2021-05-08 Bajnoki Puskás Akadémia
Várda Labdarúgó Akadémia 2-0 (1-0) 2021-05-12 Bajnoki Puskás Akadémia
DVSC-DLA 1-2 (1-2) 2021-05-15 Bajnoki Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
Vasas Kubala Akadémia 1-1 (0-0) 2021-05-19 Bajnoki Puskás Akadémia
PMFC 9-0 (2-0) 2021-05-22 Bajnoki Pancho Aréna
ETO FC Győr 0-2 (0-1) 2021-05-29 Bajnoki ETO Stadion

Több mérkőzés megjelenítése.

Közelgő mérkőzések

Mérkőzés Időpont Helyszín
Puskás Akadémia U15 - Vasas Kubala Akadémia 2024-03-02 10:00 Puskás Akadémia

Videók

lejátszóU15-ös és U14-es csapatunk felosztotta a Slovan elleni meccset (1–1)

⏲ 2024-02-03

lejátszóU15: újra győzelem

⏲ 2023-11-11

lejátszóU15: A sereghajtó elleni meccsre készülünk

⏲ 2023-11-10

Aktuális

Fényképgalériák

kameraFelkészülési:Puskás-Slovan

kameraU15 bajnoki:Puskás-DVTK

kameraU15: Puskás–PMFC

EGY SZÍV.

PUSKÁS AKADÉMIA MINDEN PLATFORMON

CSATLAKOZZ!

×

EGY SZÍV.

Debrecen VS PUSKÁS

VS

február 24. | 17:30 | Nagyerdei Stadion

SZURKOLÓI INFORMÁCIÓK
X

Események

Legfrissebb eredmények

Puskás Akadémia U15 – Topolyai SC (felkészülési mérkőzés)  4–1
Puskás Akadémia U14 – Topolyai SC (felkészülési mérkőzés)  0–1
Paksi FC – Puskás Akadémia U17 (félbeszakadt)  
Puskás Akadémia U16 – DAC (felkészülési mérkőzés)  1–2
Puskás Akadémia FC–MTK Budapest  6–1
Szentlőrinc – Puskás Akadémia FC II  2–2
Puskás Akadémia – St. Pölten U18  2–1
Puskás Akadémia – St. Pölten  0–6
ŽNK Olimpija Ljubljana – Puskás Akadémia FC  0–1
FK Austria Wien – Puskás Akadémia U15 leány (felkészülési mérkőzés)  5–4