megafon Ne maradj le semmiről! HÍREK SZURKOLÓI INFORMÁCIÓK SHOP

Puskás Akadémia U16

Puskás Akadémia U16

Kapusok

Mohácsi Dávid Máté

Mohácsi

Dávid Máté

ADATLAP VESZEK EGY MEZT
Orosz János

Orosz

János

ADATLAP VESZEK EGY MEZT

Hátvédek

Balog Kristóf

Balog

Kristóf

ADATLAP VESZEK EGY MEZT
Benyovszki Ádám

Benyovszki

Ádám

ADATLAP VESZEK EGY MEZT
Dévényi Zsombor

Dévényi

Zsombor

ADATLAP VESZEK EGY MEZT
Fecso Oliver

Fecso

Oliver

ADATLAP VESZEK EGY MEZT
Mészáros Ádám

Mészáros

Ádám

ADATLAP VESZEK EGY MEZT
Novak Carek

Novak

Carek

ADATLAP VESZEK EGY MEZT
Sántha Bence

Sántha

Bence

ADATLAP VESZEK EGY MEZT

Középpályások

Husztej Vaszil

Husztej

Vaszil

ADATLAP VESZEK EGY MEZT
Pfajfer István

Pfajfer

István

ADATLAP VESZEK EGY MEZT
Pintér Márton

Pintér

Márton

ADATLAP VESZEK EGY MEZT
Ratkai Ádám

Ratkai

Ádám

ADATLAP VESZEK EGY MEZT
Szűcs Dominik

Szűcs

Dominik

ADATLAP VESZEK EGY MEZT

Támadók

Balázs Bence

Balázs

Bence

ADATLAP VESZEK EGY MEZT
Duong Phan Duy

Duong

Phan Duy

ADATLAP VESZEK EGY MEZT
Gecse  Nimród

Gecse

Nimród

ADATLAP VESZEK EGY MEZT
Kőszegi-Hoffmann  Dániel

Kőszegi-Hoffmann

Dániel

ADATLAP VESZEK EGY MEZT
Poór Tamás

Poór

Tamás

ADATLAP VESZEK EGY MEZT
Vajagic David

Vajagic

David

ADATLAP VESZEK EGY MEZT

Vezetőedző

Arany Dávid

Arany Dávid

Stáb

Szabó Dániel

Szabó

Dániel

Asszisztens edző
Németh Tamás

Németh

Tamás

Erőnléti edző
Hegedüs Lajos

Hegedüs

Lajos

Kapusedző
Kazári Bence

Kazári

Bence

Gyógytornász
Morosics  Ilka

Morosics

Ilka

Gyógytornász
Madarász Ádám

Madarász

Ádám

Masszőr

Korábbi mérkőzések

Ellenfél Végeredmény Időpont Jellege Helyszín
Vasas Kubala Akadémia 0–3 (0–2) 2024-04-13 10:00 bajnoki Puskás Akadémia
Ferencvárosi TC 0–0 (0–0) 2024-03-28 10:00 bajnoki Puskás Akadémia
Illés Akadémia-Haladás 1–5 (1–3) 2024-03-23 12:15 bajnoki Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
MTK Budapest 1–6 (0–4) 2024-03-16 16:00 bajnoki MTK Budapest - Sándor Károly LA
DVSC 3–2 (1–2) 2023-12-02 13:00 bajnoki Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
Fehérvár FC 0–1 (0–0) 2023-11-11 10:00 bajnoki Puskás Akadémia
MTK Budapest 4–1 (2–0) 2023-11-03 11:00 bajnoki Puskás Akadémia
UTE 2–6 (0–2) 2023-10-28 10:00 bajnoki UTE Atlétikai Stadion
Honvéd-MFA 1–2 (1–0) 2023-10-21 11:00 bajnoki Puskás Akadémia
ETO FC Győr 1–2 (0–1) 2023-10-18 10:00 bajnoki ETO Stadion
Várda Labdarúgó Akadémia 0–1 (0–0) 2023-10-07 10:00 bajnoki Puskás Akadémia
Ferencvárosi TC 2–0 (0–0) 2023-09-29 17:00 bajnoki FTC-MVM Népligeti Sportközpont
Illés Akadémia-Haladás 2–1 (1–1) 2023-09-22 16:00 bajnoki Puskás Akadémia
DVSC 4–1 (1–0) 2023-06-03 13:00 bajnoki Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőkp.
DVTK 2–2 (0–0) 2023-05-31 12:00 bajnoki DVTK Edzőközpont (Miskolc)
ETO FC Győr 0–2 (0–0) 2023-05-27 12:00 bajnoki Puskás Akadémia
Várda Labdarúgó Akadémia 5–1 (4–0) 2023-05-20 09:00 bajnoki Puskás Akadémia
DVSC 2–2 (2–1) 2023-05-17 13:00 bajnoki Puskás Akadémia
Paksi FC 4–1 (3–1) 2023-05-13 10:00 bajnoki Paksi FC Stadion
DVTK 3–1 (1–0) 2023-04-29 13:00 bajnoki Puskás Akadémia
Ferencvárosi TC 1–0 (0–0) 2023-04-15 10:00 bajnoki Puskás Akadémia
Várda Labdarúgó Akadémia 2–3 (1–3) 2023-04-12 14:00 bajnoki Kisvárdai Várkerti Stadion
ETO FC Győr 2–3 (0–2) 2023-04-01 10:00 bajnoki ETO Stadion (Győr)
Paksi FC 1–0 (0–0) 2023-03-18 12:00 bajnoki Puskás Akadémia
FC Bayern München 4–1 (3–0) 2023-03-08 15:30 felkészülési München
MTK Budapest 2–1 (2–1) 2023-03-04 10:00 bajnoki Puskás Akadémia
Ferencvárosi TC 6–3 (4–1) 2023-02-25 10:00 bajnoki Ferencvárosi TC Népligeti Sportcentrum
DAC 1904 1–2 (1–0) 2023-02-18 11:00 felkészülési MOL Labdarúgó Akadémia
Topolya 1–2 (0–2) 2023-02-04 10:00 felkészülési Puskás Akadémia
Munkács 1–0 (0–0) 2023-01-28 13:00 Felkészülési mérkőzés Puskás Akadémia
DVTK 4–2 (2–1) 2022-12-03 13:00 bajnoki Puskás Akadémia
ETO FC Győr 2–0 (2–0) 2022-11-30 14:00 bajnoki Puskás Akadémia
MTK Budapest 2–1 (0–1) 2022-11-26 11:00 bajnoki Ikarus BSE Sporttelep
Budapest Honvéd-MFA 1–1 (0–1) 2022-11-19 10:00 bajnoki Honvéd MFA Utánpótlás Központ
Várda Labdarúgó Akadémia 1–0 (0–0) 2022-10-29 10:00 bajnoki Puskás Akadémia
Ferencvárosi TC 1–1 (1–1) 2022-10-15 10:00 bajnoki Ferencvárosi TC Népligeti Sportcentrum
DVSC 2–3 (0–0) 2022-10-08 11:00 bajnoki Puskás Akadémia
PMFC 6–2 (3–1) 2022-09-17 13:00 bajnoki Puskás Akadémia
Újpest FC 0–5 (0–2) 2022-09-10 11:00 bajnoki Újpest Labdarúgó Sportcentruma
Paksi FC 4–0 (2–0) 2022-09-03 12:00 bajnoki Puskás Akadémia
FK DAC 1904 2-2 (1-1) 2022-08-06 11:00 Felkészülési mérkőzés Puskás Akadémia
Kelen SC 5-2 (3-0) 2022-07-30 10:00 felkészülési Puskás Akadémia
Vasas Kubala Akadémia 1–3 (1–3) 2022-05-28 11:30 bajnoki Vasas Sporttelep
Ferencvárosi TC 1–2 (0–0) 2022-05-18 14:00 bajnoki FTC-MVM Népligeti Sportközpont
Budapest Honvéd-MFA 1-3 (0-0) 2022-05-14 10:00 bajnoki Honvéd MFA Utánpótlás Központ
Ferencvárosi TC 0-3 (0-0) 2022-04-30 10:00 bajnoki Puskás Akadémia
Várda Labdarúgó Akadémia 1–0 (0–0) 2022-04-27 14:00 bajnoki Kisvárda Várkerti Sporttelep
MTK Budapest 2–1 (0–0) 2022-04-23 10:00 bajnoki Puskás Akadémia
Illés Akadémia-Haladás 1–4 (0–3) 2022-04-16 11:00 bajnoki Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
MOL Fehérvár FC 4–1 (2–1) 2022-04-09 10:00 bajnoki Puskás Akadémia
Illés Akadémia-Haladás 2-0 (1-0) 2022-03-23 14:00 bajnoki Puskás Akadémia
Budapest Honvéd-MFA 1–0 (0–0) 2022-03-19 10:00 bajnoki Puskás Akadémia
MTK Budapest 2-3 (1-2) 2022-03-08 13:00 bajnoki Ikarus BSE Sporttelep (Bp.)
MOL Fehérvár FC 1–2 (0–1) 2022-02-19 10:00 bajnoki Székesfehérvár
FC DAC 1904 1-3 (0-2) 2022-02-12 11:00 felkészülési Dunaszerdahely
Vasas Kubala Akadémia 5-0 (5-0) 2021-11-20 10:00 bajnoki Puskás Akadémia
MOL Fehérvár FC 2-2 (0-1) 2021-10-30 10:00 bajnoki Puskás Akadémia
UTE 0-5 (0-1) 2021-10-16 11:00 bajnoki UTE Labdarúgó Akadémia
Illés Akadémia-Haladás 1-2 (0-1) 2021-10-09 11:00 bajnoki Puskás Akadémia
Budapest Honvéd-MFA 0-0 (0-0) 2021-10-06 16:00 bajnoki Honvéd MFA Utánpótlás Központ
ETO FC Győr 3-1 (1-1) 2021-09-25 10:00 bajnoki Puskás Akadémia
Várda Labdarúgó Akadémia 2-4 (0-1) 2021-09-18 14:00 bajnoki Kisvárda Várkerti Sporttelep
Paksi FC 2-1 (1-1) 2021-09-11 12:00 bajnoki Puskás Akadémia
Ferencvárosi TC 4-1 (3-0) 2021-09-04 10:00 bajnoki Puskás Akadémia
MTK Budapest 0-4 (0-3) 2021-08-28 10:00 bajnoki Lantos Mihály Sportközpont
Budapest Honvéd (2001) 7-3 (6-1) 2012-08-08 12:00 felkészülési mérkőzés Csákvár
Monor 1-16 (0-8) 2012-08-15 17:00 felkészülési Monor
Pápa 15-2 (7-2) 2012-08-18 10:30 bajnoki Felcsút
PMFC 4-2 (2-2) 2012-08-25 12:00 bajnoki mérkőzés Pécs
Illés Akadémia 8-2 (4-1) 2012-08-30 11:00 bajnoki Felcsút
Szekszárd 2-5 (1-3) 2012-09-12 17:00 bajnoki Szekszárd
Sopron 12-2 (10-1) 2012-09-15 11:00 bajnoki Felcsút
HJS (finn) 7-0 (3-0) 2012-09-19 nemzetközi felkészülési mérkőzés Felcsút
Videoton 8-2 (2-1) 2012-09-21 15:00 bajnoki mérkőzés Székesfehérvár
Paks 8-1 (4-0) 2012-09-26 16:00 bajnoki Felcsút
MTK 5-2 (5-1) 2012-10-06 9:00 bajnoki Budapest
Ferencváros 4-2 (3-2) 2012-10-13 12:00 bajnoki Felcsút
ZTE 1-6 (0-3) 2012-10-20 13:00 bajnoki mérkőzés Zalaegerszeg
Baja 8-3 (4-1) 2012-10-27 11:00 bajnoki mérkőzés Felcsút
Goldball 5-3 (2-2) 2012-11-02 13:00 bajnoki Budapest
Kaposvár 3-1 (0-0) 2012-11-10 12:00 bajnoki mérkőzés Felcsút
Gyirmót 7-0 (4-0) 2012-11-17 10:30 bajnoki Felcsút
Biatorbágy 14-2 (2-1) 2012-11-21 16:00 felkészülési Felcsút
Győri ETO 7-2 (2-0) 2012-12-01 12:00 bajnoki Győr
Monor 8-6 () 2013-01-26 9:00 felkészülési Felcsút
Ferencváros 7-6 (4-1) 2013-02-16 9.00 felkészülési Felcsút
Esztergom 7-1 (0-0) 2013-02-23 10:00 felkészülési Felcsút
Pápa 0-13 (0-3) 2013-03-02 10:00 bajnoki Pápa
Pécs 3-2 (1-1) 2013-03-09 11:00 bajnoki mérkőzés Felcsút
Szekszárd 3-0 (1-0) 2013-03-23 11:00 bajnoki Felcsút
Videoton 2-1 (0-1) 2013-04-06 10:00 bajnoki mérkőzés Felcsút
MTK 1-4 (0-2) 2013-04-20 10:00 bajnoki mérkőzés Felcsút
Nyárádszereda (romániai) 8-2 () 2013-04-25 14:30 nemzetközi felkészülési Felcsút
Ferencváros 3-3 (2-0) 2013-04-27 10:00 bajnoki Népliget
ZTE 12-3 (6-1) 2013-05-03 15:00 bajnoki mérkőzés Felcsút
Sopron 4-3 () 2013-03-27 10:00 bajnoki Sopron
Paks 2-5 (2-1) 2013-05-14 bajnoki Paks
Goldball 7-1 (0-1) 2013-05-18 9:00 bajnoki mérkőzés Felcsút
Illés Akadémia 4-2 (1-0) 2013-05-22 11:00 bajnoki Szombathely
Kaposvár 4-3 (1-2) 2013-05-25 14:00 bajnoki mérkőzés Kaposvár
Baja 0-8 (0-6) 2013-05-28 16:30 bajnoki Baja
Gyirmót 0-8 (0-6) 2013-06-01 12:30 bajnoki Gyirmót
Győr 1-4 (1-3) 2013-06-08 10:00 bajnoki Felcsút
Vojvodina (szerb) 2-1 (0-0) 2013-06-12 12:00 Olasz-Magyar Barátság Kupa Debrecen
Padova (olasz) 0-2 (0-1) 2013-06-12 18:00 Olasz-Magyar Barátság Kupa, csoportmérkőzés Debrecen
Vasas-Kubala Akadémia 0-2 (0-2) 2013-06-13 12:00 Olasz-Magyar Barátság Kupa, csoportmérkőzés Debrecen
DVSC 3-4 (1-2) 2013-06-13 17:00 Olasz-Magyar Barátság Kupa, csoportmérkőzés Debrecen
Vasas 4-4 (2-1) 2013-08-03 felkészülési mérkőzés Felcsút
NK Medimurec (horvát) 0-6 (0-2) 2013-08-17 nemzetközi torna, csoportmérk. Csáktornya, Horvátország
Zrinjski Mostar (bosnyák) 0-7 (0-5) 2013-08-17 16:45 nemzetközi torna Csáktornya, Horvátország
Újpest 5-3 (1-2) 2013-08-24 10:00 bajnoki mérkőzés Felcsút
Goldball 94 FC 0-4 (0-1) 2013-08-27 16:30 bajnoki mérkőzés Budapest
Gyirmót 0-1 (0-0) 2013-08-31 10:00 bajnoki Gyirmót
Illés Akadémia 5-5 (4-1) 2013-09-06 15:00 bajnoki mérkőzés Felcsút
Sopron 1-0 (1-0) 2013-09-14 11:00 bajnoki mérkőzés Sopron
Győri ETO 1-0 (1-0) 2013-09-21 13:00 bajnoki Győr
Pécs 3-1 (2-1) 2013-09-28 11:00 bajnoki mérkőzés Felcsút
Szekszárd 0-2 (0-1) 2013-10-05 13:00 bajnoki mérkőzés Szekszárd
Vasas 5-2 (3-0) 2013-10-12 10:00 bajnoki mérkőzés Felcsút
ZTE 0-5 (0-3) 2013-10-19 12:00 bajnoki Zalaegerszeg
Ferencváros 3-1 (1-0) 2013-10-26 10:00 bajnoki mérkőzés Budapest, Népliget
Siófok 2-2 (0-2) 2013-11-03 16:00 bajnoki Siófok
Tabáni Spartacus 10-1 (5-0) 2013-11-09 10:00 bajnoki mérkőzés Felcsút
Videoton 3-5 (1-2) 2013-11-15 bajnoki mérkőzés Székesfehérvár
Paks 1-0 (0-0) 2013-11-23 11:00 bajnoki mérkőzés Felcsút
Hódmezővásárhely (1999) 3-1 (2-1) 2014-02-15 13:00 felkészülési mérkőzés Felcsút
Sajóvölgye 5-3 () 2014-02-19 15:00 felkészülési mérkőzés Felcsút
Újpest 4-1 (2-0) 2014-03-01 12.00 bajnoki Újpest
Gyirmót 9-0 (3-0) 2014-03-08 10:00 bajnoki mérkőzés Felcsút
Illés Akadémia 3-2 (1-2) 2014-03-13 14:00 bajnoki mérkőzés Szombathely
Sopron 4-1 (0-1) 2014-03-22 11:00 bajnoki mérkőzés Felcsút
Győr 3-3 (1-2) 2014-03-29 10:00 bajnoki mérkőzés Felcsút
Szekszárd 5-3 (5-0) 2014-04-11 15:00 bajnoki mérkőzés Felcsút
Vasas 1-5 (0-3) 2014-04-16 11:00 bajnoki mérkőzés Budapest
Zalaegerszeg 3-1 (1-0) 2014-04-25 15:00 bajnoki mérkőzés Felcsút
Ferencváros 5-0 (2-0) 2014-05-01 11:00 bajnoki mérkőzés Felcsút
Siófok 2-1 (2-1) 2014-05-10 bajnoki mérkőzés Felcsút
Tabán 0-4 (0-1) 2014-05-15 12:00 bajnoki mérkőzés Budapest
Pécs 1-1 (1-1) 2014-05-21 14:00 bajnoki mérkőzés Pécs
Videoton 6-2 (3-1) 2014-05-24 10:00 bajnoki mérkőzés Felcsút
Paks 0-2 (0-1) 2014-05-30 16:00 bajnoki mérkőzés Paks
Goldball 2-2 (1-1) 2014-06-05 17:00 bajnoki mérkőzés Felcsút
Marosvásárhelyi Reménység Focisuli (román) 3-1 (0-1) 2014-06-12 10:00 nemzetközi felkészülési mérkőzés Marosvásárhely, Románia
Kinder Marosvásárhely (romániai) 0-4 (0-0) 2014-06-13 14:45 VIII. Székelyudvarhelyért Kupa, csoportmérkőzés Nagygalambfalva, Románia
Bozsik Akadémia 2-0 (1-0) 2014-06-14 11:00 VIII. Székelyudvarhelyért Kupa Nagygalambfalva, Románia
Székelyföld Akadémia 2-6 (2-3) 2014-06-14 14:00 VIII. Székelyudvarhelyért Kupa Nagygalambfalva, Románia
Bozsik Akadémia 3-1 (3-0) 2014-06-15 12:00 VIII. Székelyudvarhelyért Kupa, döntő Nagygalambfalva, Románia
Kecskemét 9-2 (3-2) 2014-07-25 10.00 felkészülés mérkőzés Felcsút
Székelyföld Akadémia 0-5 (0-2) 2014-07-28 15.00 nemzetközi felkészülési mérkőzés Csíkszereda
Nagyszebeni Interstar 1-3 (0-3) 2014-07-30 15.00 nemzetközi felkészülési Csíkszereda
Székelyföld Akadémia (1998) 0-3 (0-3) 2014-07-31 nemzetközi felkészülési Csíkszereda
Kinder Marosvásárhely 1-2 (0-0) 2014-08-01 15.00 nemzetközi felkészülési mérkőzés Csíkszereda
Vasas 3-0 (2-0) 2014-08-09 09:00 felkészülési mérkőzés Felcsút
St. Pölten (osztrák) 4-0 (1-0) 2014-08-12 14:00 nemzetközi felkészülési mérkőzés St. Pölten, Ausztria
Kaposvár 1-4 (1-3) 2014-08-16 11.00 bajnoki Kaposvár
Siófok 4-0 (1-0) 2014-08-23 10.00 bajnoki Felcsút
Videoton 1-7 (1-2) 2014-08-29 10:00 U15 I. osztály bajnoki Székesfehérvár
Paks 8-0 (4-0) 2014-09-05 17:00 U15 I. osztály bajnoki Felcsút
ZTE 0-1 (0-1) 2014-09-13 12:00 U15 I. osztály, nyugat, bajnoki Zalaegerszeg
Győr 1-1 (0-1) 2014-09-20 10:00 U15 I. osztály nyugat, bajnoki Győr
Illés Akadémia 5-1 (3-1) 2014-09-26 15:00 U15 I. osztály nyugat, bajnoki Felcsút
Gloriett SE 0-8 (0-3) 2014-10-04 10:00 U15 I. osztály nyugat, bajnoki Budapest
Újpest 8-0 (5-0) 2014-10-11 10:00 U15 I. osztály nyugat, bajnoki Felcsút
NK Osijek 1-2 (1-1) 2014-10-15 12:30 Nemzetközi felkészülési mérkőzés Felcsút, Pancho Aréna
Sopron 3-4 (2-3) 2014-10-19 12:00 U15 I. osztály nyugat, bajnoki Sopron
Pécs 4-0 (1-0) 2014-10-24 12:00 U15 I. osztály nyugat, bajnoki Felcsút
Főnix-Gold FC 0-2 (0-2) 2014-10-29 11:00 U15 I. osztály nyugat, bajnoki Agárd
Vasas 4-2 (1-2) 2014-11-08 10:30 U15 I. osztály nyugat, bajnoki Felcsút
Vojvodina 1-1 (0-0) 2014-11-12 13:00 Nemzetközi felkészülési mérkőzés Újvidék
Haladás 2-7 (2-1) 2014-11-16 11:00 U15 I. osztály nyugat, bajnoki Szombathely
Gyirmót 7-1 (4-0) 2014-11-22 10:30 U15 I. osztály nyugat, bajnoki Felcsút
Kaposvár 8-1 (4-0) 2015-02-28 11:00 U15 I. osztály nyugat, bajnoki mérkőzés Felcsút
Siófok 1-3 (0-3) 2015-03-07 10:00 U15 I. osztály nyugat, bajnoki mérkőzés Siófok
Videoton 1-0 (0-0) 2015-03-14 11:00 U15 I. osztály nyugat, bajnoki mérkőzés Felcsút
Paks 1-6 (0-4) 2015-03-21 10:00 U15 I. osztály nyugat, bajnoki mérkőzés Paks
ZTE 4-0 (2-0) 2015-03-28 12:00 U15 I. osztály nyugat, bajnoki mérkőzés Felcsút
Győr 3-1 (3-0) 2015-04-02 10:00 U15 I. osztály nyugat, bajnoki mérkőzés Felcsút
Illés Akadémia 2-1 (0-0) 2015-04-10 12:00 U15 I. osztály nyugat, bajnoki mérkőzés Szombathely
Gloriett 6-0 (2-0) 2015-04-18 10:00 U15 I. osztály nyugat, bajnoki mérkőzés Felcsút
Sopron 10-0 (3-0) 2015-04-30 16:30 U15 I. osztály nyugat, bajnoki mérkőzés Felcsút
PMFC 0-1 (0-0) 2015-05-09 14:00 U15 I. osztály nyugat, bajnoki mérkőzés Pécs
Ferencvárosi TC 2-1 () 2016-06-08 18:00 U16 I. osztály felsőház, bajnoki mérkőzés Budapest
Vasas 0-2 (0-0) 2016-06-05 15:00 Kubala Kupa Budapest, Vasas Fáy utcai Sportcentrum
SK Slovan Bratislava 1-1 (1-0) 2016-06-04 14:45 Kubala Kupa Budapest, Vasas Fáy utcai Sportcentrum
FK Vojvodina 0-0 () 2016-06-04 15:00 Kubala Kupa Budapest, Vasas Fáy utcai Sportcentrum
Budapest Honvéd 1-2 (1-1) 2016-05-28 12:00 U16 I. osztály felsőház, bajnoki mérkőzés Budapest
Főnix () 2015-05-16 16:00 U15 I. osztály nyugat, bajnoki mérkőzés Felcsút, Pancho Aréna
Vasas 0-1 (0-0) 2015-05-22 15:00 U15 I. osztály nyugat, bajnoki mérkőzés Budapest
Debrecen 3-0 (1-0) 2016-05-21 13:00 U16 I. osztály felsőház, bajnoki mérkőzés Felcsút
Újpest 1-3 (0-1) 2015-05-27 17:00 U15 I. osztály nyugat, bajnoki mérkőzés Budapest
Szombathelyi Haladás 6-1 (2-1) 2015-05-30 11:00 U15 I. osztály nyugat, bajnoki mérkőzés Felcsút
Újpest () 2016-05-11 16:30 Felkészülési mérkőzés Felcsút
Győri ETO 3-1 (1-1) 2016-05-07 12:00 U16 I. osztály felsőház, bajnoki mérkőzés Felcsút
Gyirmót 0-13 (0-4) 2015-06-06 10:00 U15 I. osztály nyugat, bajnoki mérkőzés Gyirmót
Illés Akadémia 2-4 (2-4) 2016-04-30 12:00 U16 I. osztály felsőház, bajnoki mérkőzés Felcsút
MTK Budapest 4-4 (2-2) 2016-04-23 12:00 U16 I. osztály felsőház, bajnoki mérkőzés Agárd
Vasas 1-2 (0-2) 2016-04-16 10:00 U16 I. osztály felsőház, bajnoki mérkőzés Felcsút
Illés Akadémia 2-5 (0-3) 2016-04-13 12:00 U16 I. osztály, bajnoki mérkőzés Szombathely
Budapest Honvéd 2-3 (2-1) 2016-04-09 10:00 U16 I. osztály felsőház, bajnoki mérkőzés Felcsút
Rapid Wien 0-3 (0-3) 2015-07-31 16:00 Nemzetközi felkészülési mérkőzés Felcsút
Debrecen 2-4 (0-2) 2016-03-25 12:00 U16 I. osztály felsőház, bajnoki mérkőzés Debrecen
Debrecen 2-4 (0-2) 2016-03-25 12:00 U16 I. osztály felsőház, bajnoki mérkőzés Debrecen
Győri ETO 1-4 (0-3) 2016-03-12 09:00 U16 I. osztály felsőház, bajnoki mérkőzés Győr
Vasas 4-6 (1-3) 2015-08-14 10:30 Felkészülési mérkőzés Felcsút
MTK Budapest 1-5 (0-2) 2016-03-05 10:00 U16 I. osztály, bajnoki mérkőzés Felcsút
St. Pölten 0-4 (0-2) 2015-08-18 15:00 Nemzetközi felkészülési mérkőzés Sankt Pölten
Videoton 0-1 (0-0) 2015-08-22 10:00 U16 I. osztály felsőház, bajnoki mérkőzés Felcsút
Vasas 0-0 () 2016-02-27 12:00 U16 I. osztály felsőház, bajnoki mérkőzés Budapest
Vasas 0-1 (0-0) 2015-08-29 12:00 U16 I. osztály felsőház, bajnoki mérkőzés Budapest
Székelyföld Labdarúgó Akadémia 0-3 (0-0) 2016-02-23 11:30
Tabán 6-1 (4-1) 2016-02-20 10:00 Felkészülési mérkőzés Felcsút
St. Pölten 5-1 (4-0) 2016-02-17 17:00 Nemzetközi felkészülési mérkőzés Felcsút
Nyitra 4-0 (2-0) 2016-02-03 15:00 Nemzetközi felkészülési mérkőzés Felcsút
Budapest Honvéd 2-1 (0-0) 2015-12-05 12:00 U16 I. osztály, bajnoki mérkőzés Budapest
Vác 1-2 (1-1) 2015-11-28 13:00 U16 I. osztály, bajnoki mérkőzés Vác
MTK Budapest 3-5 (1-4) 2015-11-21 11:00 U16 I. osztály, bajnoki mérkőzés Felcsút
Ferencvárosi TC 0-3 (0-1) 2015-11-14 13:00 U16 I. osztály, bajnoki mérkőzés Budapest
Pécs 3-1 (1-0) 2015-11-07 12:00 U16 I. osztály, bajnoki mérkőzés Felcsút
Grosics Akadémia 6-0 (3-0) 2015-10-31 10:30 U16 I. osztály, bajnoki mérkőzés Felcsút
Diósgyőr 4-2 (2-0) 2015-10-17 12:00 U16 I. osztály, bajnoki mérkőzés Felcsút
Zalaegerszeg 0-4 (0-0) 2015-10-10 12:00 U16 I. osztály, bajnoki mérkőzés Zalaegerszeg
Győri ETO 4-4 (1-1) 2015-10-03 10:00 U16 I. osztály, bajnoki mérkőzés Felcsút
Illés Akadémia 2-1 (1-0) 2015-09-26 12:00 U16 I. osztály, bajnoki mérkőzés Szombathely
Kaposvár 6-0 (2-0) 2015-09-19 11:00 U16 I. osztály, bajnoki mérkőzés Felcsút
Hajduk Split 3-1 (2-1) 2015-09-05 17:30 Szent Domnius Kupa Split
Selekcija HNS-a Središte Split 3-1 (2-0) 2015-09-06 09:30 Szent Domnius Kupa Split
Kecskemét 9-0 (4-0) 2015-09-09 16:00 U16 I. osztály, bajnoki mérkőzés Felcsút
FTC 4-0 (2-0) 2016-08-27 10:00 bajnoki Felcsút
MTK 0-6 (0-5) 2016-09-03 12:00 bajnoki Agárd
Budapest Honvéd-MFA 2-2 (1-0) 2016-09-10 10:00 bajnoki Felcsút
Illés Akadémia 1-1 (1-0) 2016-09-17 13:00 bajnoki Felcsút
Vasas Kubala Akadémia 3-1 (2-0) 2016-10-08 10:00 bajnoki Budapest
FTC 4-2 (2-2) 2016-10-15 12:00 bajnoki Budapest
MTK 1-0 (0-0) 2016-10-22 10:00 bajnoki Felcsút
Budapest Honvéd 1-0 (1-0) 2016-10-29 12:00 bajnoki Budapest
Illés Akadémia-Haladás 3-1 (2-0) 2016-11-05 13:00 bajnoki Szombathely
ETO FC Győr 1-2 (1-0) 2016-11-12 10:00 bajnoki Felcsút
DVSC-DLA 2-3 (1-0) 2016-11-19 15:00 bajnoki Debrecen
Vasas Kubala Akadémia 1-2 (0-1) 2016-11-26 10:00 bajnoki Felcsút
DVSC-DLA 0-3 (0-1) 2016-12-03 13:00 bajnoki Felcsút
ETO FC Győr 2-0 (1-0) 2016-12-10 12:00 bajnoki Győr
FC Nitra 2-3 (2-1) 2017-01-18 13:00 Nemzetközi felkészülési mérkőzés Felcsút
SK Rapid Wien 2-2 (1-1) 2017-01-26 17:00 Nemzetközi felkészülési mérkőzés
FC DAC 1-5 (0-1) 2017-02-04 12:00 Felkészülési mérkőzés Felcsút
Slavia Praha 4-0 (2-0) 2017-02-07 14:00 Nemzetközi felkészülési mérkőzés
Dukla Praha 1-4 (0-2) 2017-02-09 14:00 Nemzetközi felkészülési mérkőzés
Tabán 3-2 (0-1) 2017-02-11 10:00 Felkészülési mérkőzés Felcsút
St. Pölten 2-6 (2-3) 2017-02-15 17:00 Nemzetközi felkészülési mérkőzés Felcsút
FK Senica 4-0 (1-0) 2017-02-18 11:45 Nemzetközi felkészülési mérkőzés Felcsút
MTK 2-2 (1-1) 2017-03-04 12:00 bajnoki Agárd
FTC 3-0 (1-0) 2017-03-08 12:00 bajnoki Felcsút
Budapest Honvéd 3-4 (1-3) 2017-03-11 bajnoki Felcsút
DVSC-DLA 1-0 (0-0) 2017-03-31 14:00 bajnoki Felcsút
Vasas Kubala Akadémia 3-1 (1-0) 2017-04-08 12:00 bajnoki Budapest
FTC 1-6 (1-2) 2017-04-19 15:00 bajnoki Budapest
MTK 0-2 (0-1) 2017-04-22 12.00 bajnoki Felcsút
Budapest Honvéd-MFA 3-1 (2-0) 2017-04-29 10:00 bajnoki Budapest
ETO FC Győr 4-2 (3-0) 2017-05-13 10:00 bajnoki Felcsút
DVSC-DLA 3-2 (1-1) 2017-05-20 14:30 bajnoki Debrecen
Illés Akadémia-Haladás 1-0 (1-0) 2017-05-24 17:30 bajnoki Felcsút
Vasas Kubala Akadémia 3-1 (2-0) 2017-05-31 10:00 bajnoki Felcsút
Illés Akadémia-Haladás 1-2 (1-0) 2017-06-07 17:00 bajnoki Szombathely
ETO FC Győr 4-2 (3-1) 2017-06-10 10:00 bajnoki Győr
Spartak Trnava 3-0 (3-0) 2017-07-26 14:00 Nemzetközi felkészülési mérkőzés Felcsút
Rapid Wien 3-2 (1-0) 2017-07-28 13:00 Nemzetközi felkészülési mérkőzés Felcsút
FTC (U17) 0-0 (0-0) 2017-08-02 16:00 I. Székelyföld OTP Bank Nemzetközi Ifjúsági Labdarúgó Torna (U17) Csíkszereda
DAC 5-0 (3-0) 2017-08-04 16:00 I. Székelyföld OTP Bank Nemzetközi Ifjúsági Labdarúgó Torna (U17) Csíkszereda
NK Osijek (U17) 0-4 (0-0) 2017-08-05 17:00 I. Székelyföld OTP Bank Nemzetközi Ifjúsági Labdarúgó Torna döntő Csíkszereda
Slavia Praha 2-2 (1-1) 2017-08-10 10:00 Nemzetközi felkészülési mérkőzés Felcsút
St. Pölten 2-3 (0-2) 2017-08-15 15:00 Nemzetközi felkészülési mérkőzés Ausztria
MTK 0-6 (0-2) 2017-08-18 11:30 bajnoki Agárd
FTC 5-1 (3-0) 2017-08-26 10:00 bajnoki Felcsút
Videoton FC 1-1 (1-1) 2017-09-02 10:00 bajnoki Székesfehérvár
Illés Akadémia-Haladás 4-1 (0-0) 2017-09-09 11:00 bajnoki Felcsút
DVSC-DLA 1-7 (0-4) 2017-09-16 13:00 bajnoki Debrecen
Budapest Honvéd 2-1 (0-0) 2017-09-23 10:00 bajnoki Felcsút
ETO FC Győr 0-2 (0-0) 2017-09-30 12:00 bajnoki Győr
MTK Budapest 0-1 (0-1) 2017-10-07 10:00 bajnoki Felcsút
FTC 4-5 (1-3) 2017-10-14 11:00 bajnoki Budapest
FC Bayern München 1-3 (0-2) 2017-10-18 16:30 Nemzetközi felkészülési mérkőzés München
Videoton FC 10-1 (3-0) 2017-10-21 10:00 bajnoki Felcsút
Illés Akadémia-Haladás 0-3 (0-0) 2017-10-28 12:00 bajnoki Szombathely
DVSC-DLA 4-1 (1-0) 2017-11-04 10:00 bajnoki Felcsút
Budapest Honvéd 5-2 (3-2) 2017-11-11 12:00 bajnoki Budapest
ETO FC Győr 2-1 (0-0) 2017-11-18 10:00 bajnoki Felcsút
FTC 0-2 (0-1) 2018-02-24 10:30 bajnoki Felcsút
Videoton FC 0-2 (0-1) 2018-03-03 10:00 bajnoki Székesfehérvár
Illés Akadémia-Haladás 2-1 (1-0) 2018-03-07 13:00 bajnoki Felcsút
DVSC 0-0 (0-0) 2018-03-10 13.00 bajnoki Felcsút
MTK Budapest 3-0 (0-0) 2018-03-23 15:00 bajnoki
Budapest Honvéd-MFA 5-1 (2-0) 2018-03-31 10:00 bajnoki Felcsút
ETO FC Győr 1-0 (0-0) 2018-04-07 12:00 bajnoki Győr
MTK Budapest 5-1 (1-1) 2018-04-14 12:00 bajnoki Felcsút
FTC 0-1 (0-0) 2018-04-21 10:00 bajnoki Budapest
Illés Akadémia-Haladás 0-0 (0-0) 2018-05-05 11:00 bajnoki Szombathely
Videoton FC 3-1 (1-1) 2018-05-09 11:00 bajnoki Felcsút
DVSC-DLA 2-1 (1-1) 2018-05-12 13:00 bajnoki Felcsút
Budapest Honvéd-MFA 0-1 (0-1) 2018-05-26 12:00 bajnoki Budapest
ETO FC Győr 2-0 (0-0) 2018-06-02 10:00 bajnoki Felcsút
Topolya 2-0 (1-0) 2018-07-27 15:00 Felkészülési mérkőzés Felcsút
SK Slavia Praha 4-1 (1-1) 2018-08-02 10:00 Nemzetközi felkészülési mérkőzés Prága
AC Sprata Praha 5-0 (0-3) 2018-08-04 12:00 Nemzetközi felkészülési mérkőzés Prága
Flyeralarm Admira 4-1 (1-1) 2018-08-07 15:00 Felkészülési mérkőzés Ausztria
NK Osijek 2-1 (1-1) 2018-08-10 15:00 Felkészülési mérkőzés Felcsút
DVTK 6-0 (2-0) 2018-08-25 12:00 bajnoki Felcsút
ETO FC Győr 1-5 (0-2) 2018-09-01 10:00 bajnoki Győr
DVSC-DLA 1-0 (0-0) 2018-09-08 13:00 bajnoki Felcsút
FTC 0-3 (0-0) 2018-09-15 12:00 bajnoki Budapest
MTK Budapest 2-3 (1-2) 2018-09-22 10:00 bajnoki Felcsút
Budapest Honvéd-MFA 1-0 (1-0) 2018-10-12 16:00 bajnoki Budapest
Illés Akadémia-Haladás 1-2 (0-1) 2018-10-17 14:00 bajnoki Felcsút
ETO FC Győr 2-0 (0-0) 2018-10-20 10:00 bajnoki Felcsút
DVSC-DLA 1-1 (1-0) 2018-10-31 13:00 bajnoki Debrecen
FTC 4-1 (1-1) 2018-11-03 10:00 bajnoki Felcsút
FC Bayern München 3-2 (2-1) 2018-11-07 15:00 Nemzetközi felkészülési mérkőzés München
MTK Budapest 1-0 (1-0) 2018-11-10 12:00 bajnoki Agárd
Budapest Honvéd-MFA 1-1 (0-0) 2018-11-17 10:00 bajnoki Felcsút
Illés Akadémia-Haladás 1-1 (1-0) 2018-11-24 14:00 bajnoki Szombathely
DVTK 0-1 (0-0) 2018-12-01 12:00 bajnoki Miskolc
FC Flyeralarm Admira 1-1 (1-0) 2019-01-23 15:00 Nemzetközi felkészülési mérkőzés Felcsút
FC DAC 0-2 (0-1) 2019-01-26 12:30 Felkészülési mérkőzés Dunaszerdahely
Eszék 3-2 (1-1) 2019-02-02 14:00 Felkészülési mérkőzés Felcsút
FK Csíkszereda 4-0 (2-0) 2019-02-08 15:00 Felkészülési mérkőzés Felcsút
DVTK 1-3 (1-3) 2019-02-16 12:00 bajnoki Diósgyőr
ETO FC Győr 1-3 (1-1) 2019-02-23 10:00 bajnoki Győr
DVSC-DLA 0-1 (0-1) 2019-03-02 13:00 bajnoki Felcsút
FTC 1-3 (1-2) 2019-03-09 10:00 bajnoki Budapest
MTK Budapest 1-3 (1-2) 2019-03-20 15:00 bajnoki Felcsút
Budapest Honvéd-MFA 3-0 (0-0) 2019-04-06 12:00 bajnoki Budapest
Illés Akadémia-Haladás 1-1 (1-0) 2019-04-13 11:00 bajnoki Felcsút
DVTK 2-0 (1-0) 2019-04-17 15:30 bajnoki Felcsút
ETO FC Győr 3-0 (1-0) 2019-04-20 10:00 bajnoki Felcsút
DVSC-DLA 0-1 (0-0) 2019-04-24 13:00 bajnoki Debrecen
FTC 0-0 (0-0) 2019-04-27 10:00 bajnoki Felcsút
MTK Budapest 2-5 (2-2) 2019-05-22 16:00 bajnoki Agárd
Budapest Honvéd-MFA 2-3 (0-2) 2019-05-25 10:00 bajnoki Felcsút
Illés Akadémia-Haladás 2-2 (2-0) 2019-06-01 11:00 bajnoki Szombathely
Rapid Wien 1-1 (0-1) 2019-07-26 13:00 Nemzetközi felkészülési mérkőzés Felcsút
NK Osijek 5-0 (2-0) 2019-08-03 15:00 Felkészülési mérkőzés Felcsút
Bős (U17) 9-0 (4-0) 2019-08-09 10:00 Felkészülési mérkőzés Felcsút
MTK Budapest 3-0 (1-0) 2019-08-24 10:00 bajnoki Felcsút
DVSC-DLA 1-2 (0-0) 2019-08-30 13:00 bajnoki Debrecen
Illés Akadémia-Haladás 2-1 (2-0) 2019-09-07 11:00 bajnoki Felcsút
Vasas Kubala Akadémia 0-2 (0-2) 2019-09-14 11:30 bajnoki Budapest
ETO FC Győr 0-0 (0-0) 2019-09-21 10:00 bajnoki Puskás Akadémia
FTC 3-1 (1-0) 2019-09-28 10:00 bajnoki Budapest
Budapest Honvéd-MFA 0-1 (0-0) 2019-10-05 10:00 bajnoki Puskás Akadémia
MTK Budapest 0-4 (0-1) 2019-10-12 12:00 bajnoki Puskás Akadémia
ETO FC Győr 0-12 (0-8) 2019-10-20 11:00 bajnoki Győr
FC Bayern München 2-4 (1-2) 2019-11-06 14:00 Nemzetközi felkészülési mérkőzés München
Illés Akadémia-Haladás 1-3 (0-0) 2019-11-09 11:00 bajnoki Szombathely
Vasas Kubala Akadémia 4-0 (0-0) 2019-11-16 10:00 bajnoki Puskás Akadémia
DVSC-DLA 0-2 (0-1) 2019-11-20 13:00 bajnoki Puskás Akadémia
ETO FC Győr 2-1 (0-0) 2019-11-23 10:00 bajnoki Győr
FTC 3-1 (1-1) 2019-11-30 12:00 bajnoki Puskás Akadémia
Budapest Honvéd-MFA 4-3 (3-2) 2019-12-07 14:00 bajnoki Budapest
Admira Wacker 2-1 (1-0) 2020-01-25 12:00 Nemzetközi felkészülési mérkőzés Puskás Akadémia
FK Csíkszereda 3-1 (1-0) 2020-01-28 14:00 Felkészülési mérkőzés Puskás Akadémia
St. Pölten 0-4 (0-1) 2020-01-31 15:00 Nemzetközi felkészülési mérkőzés Ausztria
NK Osijek 2-0 (2-0) 2020-02-08 14:00 Felkészülési mérkőzés Puskás Akadémia
DVSC-DLA 0-2 (0-0) 2020-02-22 13:00 bajnoki Debrecen
Illés Akadémia-Haladás 3-0 (2-0) 2020-02-26 11:00 bajnoki Puskás Akadémia
Vasas Kubala Akadémia 1-1 (1-1) 2020-02-29 11:30 bajnoki Budapest
ETO FC Győr 2-0 (1-0) 2020-03-07 11:00 bajnoki Puskás Akadémia
FTC 0-7 (0-3) 2020-03-14 10:00 bajnoki Budapest
Admira Wacker 1-0 (1-0) 2020-07-31 11:30 Nemzetközi felkészülési mérkőzés Puskás Akadémia
NK Osijek 0-1 (0-0) 2020-08-14 12:15 Felkészülési mérkőzés Puskás Akadémia
DVTK 3-0 (1-0) 2020-08-29 13:00 bajnoki Puskás Akadémia
Paksi FC 0-2 (0-1) 2020-09-05 10:00 bajnoki Paks
ETO FC Győr 1-1 (1-0) 2020-09-09 12:00 bajnoki Puskás Akadémia
MTK Budapest 2-3 (0-1) 2020-09-26 10:00 bajnoki Puskás Akadémia
Vasas Kubala Akadémia 1-2 (1-0) 2020-10-03 bajnoki Puskás Akadémia
FTC 1-1 (0-1) 2020-10-17 bajnoki
Budapest Honvéd 1-0 (0-0) 2020-11-04 bajnoki
FTC 1-1 (1-0) 2020-10-17 Bajnoki
Illés Akadémia-Haladás 0-3 (0-2) 2020-12-12 Bajnoki Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
DVTK 2-0 (1-0) 2021-01-30 Felkészülés Puskás Akadémia
Nyíregyháza Spartacus FC 2-0 (0-0) 2021-02-06 Bajnoki Puskás Akadémia
DVSC 1-6 (1-3) 2021-02-20 Bajnoki Bestrong Sportkomplexum
Ferencvárosi TC 2-0 (1-0) 2021-03-06 Bajnoki Ferencvárosi TC Népligeti Sportcentrum
Vasas Kubala Akadémia 1-3 (1-1) 2021-03-13 Bajnoki Vasas Sporttelep
MTK Budapest 1-0 (0-0) 2021-03-27 Bajnoki Ikarus BSE
ETO FC Győr 1-2 (0-1) 2021-04-03 Bajnoki Puskás Akadémia
Illés Akadémia-Haladás 0-2 (0-1) 2021-04-10 Bajnoki Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
Kész-St. Mihály FC 7-1 (2-0) 2021-04-17 Bajnoki Puskás Akadémia
Ferencvárosi TC 1-2 (1-1) 2021-04-24 Bajnoki Puskás Akadémia
Budapest Honvéd-MFA 1-3 (1-2) 2021-04-28 Bajnoki Puskás Akadémia
MTK Budapest 2-0 (1-0) 2021-05-15 Bajnoki Puskás Akadémia
DVSC-DLA 3-1 (1-0) 2021-05-19 Bajnoki Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
ETO FC Győr 1-0 (1-0) 2021-05-26 Bajnoki ETO Stadion
Illés Akadémia-Haladás 1-4 (0-3) 2021-05-29 Bajnoki Puskás Akadémia
Budapest Honvéd-MFA 3-0 (0-0) 2021-06-09 bajnoki

Több mérkőzés megjelenítése.

Közelgő mérkőzések

Mérkőzés Időpont Helyszín
Várda Labdarúgó Akadémia - Puskás Akadémia U16 2024-04-23 14:00 Kisvárdai Várkerti Stadion
Honvéd MFA - Puskás Akadémia U16 2024-04-27 11:00 Honvéd MFA Utánpótlás Központ
Puskás Akadémia U16 - UTE 2024-05-04 10:00 Puskás Akadémia
Puskás Akadémia U16 - UTE 2024-05-04 10:00 Puskás Akadémia

Videók

lejátszóU16: gól nélküli döntetlen a Ferencváros ellen

⏲ 2024-03-28

lejátszóU16: csütörtökön a Fradi jön

⏲ 2024-03-26

lejátszóU16: Az ETO, majd a Honvéd következik

⏲ 2023-10-17

Aktuális

Fényképgalériák

kamerau16 bajnoki: Puskás-Honvéd

kamerau16 bajnoki: Puskás-MTK

kameraU16: Puskás-Honvéd

EGY SZÍV.

PUSKÁS AKADÉMIA MINDEN PLATFORMON

CSATLAKOZZ!

×

EGY SZÍV.

PUSKÁS VS Paks

VS

április 20. | 14:30 | Pancho Aréna

SZURKOLÓI INFORMÁCIÓK
X

Események

Legfrissebb eredmények

Puskás Akadémia U15–ZTE FC  3–2
Várda Labdarúgó Akadémia–Puskás Akadémia U19  4–1
ST. Mihály FC - Puskás Akadémia U15 (leány)  0–8
ST. Mihály FC - Puskás Akadémia U17 (leány)  1–8
CAOLA SC Sopron - Puskás Akadémia FC II  2-1
Puskás Akadémia U19 (leány) - ST. Mihály FC  5-1
Puskás Akadémia U16 - Vasas Kubala Akadémia  0–3
Puskás Akadémia U17 - Várda Labdarúgó Akadémia  2–0
MTK Budapest - Puskás Akadémia FC (Női NB I)  2–1
Várda Labdarúgó Akadémia - Puskás Akadémia U19  4–1