megafon Ne maradj le semmiről! HÍREK SZURKOLÓI INFORMÁCIÓK SHOP

Puskás Akadémia U17

Puskás Akadémia U17

Kapusok

Bozó Mirkó

Bozó

Mirkó

ADATLAP VESZEK EGY MEZT
Csalogány Dávid

Csalogány

Dávid

ADATLAP VESZEK EGY MEZT

Hátvédek

Budai  Attila Benedek

Budai

Attila Benedek

ADATLAP VESZEK EGY MEZT
Cserkuti  Zsolt

Cserkuti

Zsolt

ADATLAP VESZEK EGY MEZT
Kenéz Kristóf

Kenéz

Kristóf

ADATLAP VESZEK EGY MEZT
Kőfalvi  Hunor

Kőfalvi

Hunor

ADATLAP VESZEK EGY MEZT
Mészáros Barnabás

Mészáros

Barnabás

ADATLAP VESZEK EGY MEZT
Nagy  Gedeon

Nagy

Gedeon

ADATLAP VESZEK EGY MEZT
Szűcs Szilárd

Szűcs

Szilárd

ADATLAP VESZEK EGY MEZT
Vitályos Viktor

Vitályos

Viktor

ADATLAP VESZEK EGY MEZT

Középpályások

Kenéz Kristóf

Kenéz

Kristóf

ADATLAP VESZEK EGY MEZT
Lukács Viktor

Lukács

Viktor

ADATLAP VESZEK EGY MEZT
Miskolczi Domonkos

Miskolczi

Domonkos

ADATLAP VESZEK EGY MEZT
Shnaider Artur

Shnaider

Artur

ADATLAP VESZEK EGY MEZT
Somogyi  Ádám

Somogyi

Ádám

ADATLAP VESZEK EGY MEZT
Varga Zsombor

Varga

Zsombor

ADATLAP VESZEK EGY MEZT

Támadók

Magyarics Erik

Magyarics

Erik

ADATLAP VESZEK EGY MEZT
Szekeres Viktor

Szekeres

Viktor

ADATLAP VESZEK EGY MEZT
Tiscsuk Artem

Tiscsuk

Artem

ADATLAP VESZEK EGY MEZT
Tóth Olivér

Tóth

Olivér

ADATLAP VESZEK EGY MEZT
Zahorán Dávid

Zahorán

Dávid

ADATLAP VESZEK EGY MEZT

Vezetőedző

Laczkó Zsolt

Laczkó Zsolt

Stáb

Kovács Gábor

Kovács

Gábor

Asszisztens edző
Likár Marcell

Likár

Marcell

Erőnléti edző
Keszi Erik

Keszi

Erik

Videóelemző
Hegedűs Lajos

Hegedűs

Lajos

Kapusedző
Kazári Bence

Kazári

Bence

Gyógytornász
Morosics  Ilka

Morosics

Ilka

Gyógytornász

Korábbi mérkőzések

Ellenfél Végeredmény Időpont Jellege Helyszín
Nyíregyháza Spartacus FC 1–0 (0–0) 2023-12-09 12:00 bajnoki Nyíregyháza Örökösföld Sporttelep
Ferencvárosi TC 5–0 (1–0) 2023-12-06 14:00 bajnoki Puskás Akadémia
ETO FC Győr 3–1 (3–0) 2023-12-02 10:00 bajnoki Puskás Akadémia
Paksi FC 4–0 (1–0) 2023-11-22 15:00 bajnoki Puskás Akadémia
UTE 2–1 (1–1) 2023-11-11 11:00 bajnoki UTE Atlétikai Stadion
Honvéd-MFA 3–0 (2–0) 2023-11-04 11:00 bajnoki Puskás Akadémia
DVSC 1–2 (1–0) 2023-09-30 13:00 bajnoki Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
MTK Budapest 4–0 (3–0) 2023-09-23 10:00 bajnoki Puskás Akadémia
Vasas Kubala Akadémia 1–4 (1–3) 2023-09-16 11:00 bajnoki Vasas Sporttelep
Várda Labdarúgó Akadémia 3–1 (1–1) 2023-05-06 14:00 bajnoki Kisvárdai Várkerti Stadion
Paksi FC 0–2 (0–0) 2023-05-03 15:00 bajnoki Puskás Akadémia
Ferencvárosi TC 3–2 (1–1) 2023-04-29 10:00 bajnoki Puskás Akadémia
MOL Fehérvár FC 0–1 (0–1) 2023-04-26 13:00 bajnoki MOL Aréna Sóstó
Illés Akadémia-Haladás 1–0 (1–0) 2023-04-22 12:00 bajnoki Puskás Akadémia
Paksi FC 1–4 (0–0) 2023-04-15 14:00 bajnoki Paksi FC Stadion
MTK Budapest 2–1 (1–0) 2023-04-12 14:00 bajnoki Puskás Akadémia
ETO FC Győr 1–2 (0–2) 2023-04-08 10:00 bajnoki Puskás Akadémia
MTK Budapest 3–3 (3–1) 2023-04-05 12:00 bajnoki Lantos Mihály Sportközpont (Bp.)
Várda Labdarúgó Akadémia 0–1 (0–1) 2023-04-01 10:00 bajnoki Puskás Akadémia
Ferencvárosi TC 0–0 (0–0) 2023-03-25 10:00 bajnoki Ferencvárosi TC Népligeti Sportcentrum
MOL Fehérvár FC 0–3 (0–2) 2023-03-22 16:00 bajnoki Puskás Akadémia
ETO FC Győr 0–0 () 2023-03-04 10:00 bajnoki ETO Stadion (Győr)
DAC 1904 3–1 (3–1) 2023-02-18 11:00 felkészülési MOL Labdarúgó Akadémia
NK Osijek 0–0 (0–0) 2023-02-11 12:30 felkészülési Puskás Akadémia
Maribor 1–2 (0–0) 2023-02-04 14:00 felkészülési Puskás Akadémia
Fővárosi Vízművek SK 0–3 (0–1) 2023-01-28 11:00 Felkészülési mérkőzés Budapest
Budapest Honvéd-MFA 4–1 (2–1) 2022-12-03 11:00 bajnoki Honvéd MFA Utánpótlás Központ
Vasas Kubala Akadémia 2–0 (2–0) 2022-11-26 11:00 bajnoki Puskás Akadémia
Várda Labdarúgó Akadémia 2–2 (1–1) 2022-11-05 15:00 bajnoki Kisvárda Várkerti Sporttelep
MOL Fehérvár FC 2–2 (0–1) 2022-10-29 10:00 bajnoki Puskás Akadémia
MTK Budapest 1–5 (1–2) 2022-10-08 10:00 bajnoki Lantos Mihály Sportközpont (Bp.)
DVSC 4–3 (3–2) 2022-09-17 13:00 bajnoki Puskás Akadémia
ETO FC Győr 1–1 (0–0) 2022-09-03 10:00 bajnoki Puskás Akadémia
ETO FC Győr 2–1 (1–0) 2022-06-11 11:00 bajnoki ETO Stadion
Illés Akadémia-Haladás 2-3 (0-2) 2022-05-14 11:00 bajnoki Puskás Akadémia
Vasas Kubala Akadémia 4–1 (2–0) 2022-05-07 10:00 bajnoki Puskás Akadémia
DVSC 3-2 (0-1) 2022-05-04 14:00 bajnoki Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
Budapest Honvéd-MFA 4–1 (2–1) 2022-04-30 11:00 bajnoki Honvéd MFA Utánpótlás Központ
Ferencvárosi TC 3–3 () 2022-04-23 12:00 bajnoki Puskás Akadémia
DVSC 1-1 (1-1) 2022-04-20 10:00 bajnoki Puskás Akadémia
ETO FC Győr 2–0 (0–0) 2022-04-16 10:00 bajnoki Puskás Akadémia
MTK Budapest 2–6 (2–3) 2022-04-09 10:00 bajnoki Lantos Mihály Sportközpont (Bp.)
MTK Budapest 4–0 (3–0) 2022-03-25 14:00 bajnoki Puskás Akadémia
Illés Akadémia-Haladás 3–0 (0–0) 2022-03-12 12:00 bajnoki Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
Vasas Kubala Akadémia 0-3 (0-1) 2022-03-05 10:00 bajnoki Vasas Sporttelep
Ferencvárosi TC 5-1 (4-0) 2022-02-23 14:00 bajnoki FTC-MVM Népligeti Sportközpont
Ferencvárosi TC 3-2 (2-0) 2021-11-20 12:00 bajnoki Puskás Akadémia
Budapest Honvéd-MFA 1-1 (1-1) 2021-11-17 14:00 bajnoki Honvéd MFA Utánpótlás Központ
Illés Akadémia-Haladás 0-1 (0-0) 2021-11-13 12:00 bajnoki Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
DVSC 3-0 (2-0) 2021-11-10 11:00 bajnoki Puskás Akadémia
DVTK 5-2 (2-0) 2021-11-06 13:00 bajnoki Puskás Akadémia
Újpest FC 0-2 (0-0) 2021-10-30 12:00 bajnoki Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ETO FC Győr 2-0 (1-0) 2021-10-02 10:00 bajnoki Puskás Akadémia
Vasas Kubala Akadémia 1-0 (1-0) 2021-09-25 10:00 bajnoki Vasas Sporttelep
MTK Budapest 1-1 (0-1) 2021-09-11 10:00 bajnoki Puskás Akadémia
Gyirmót SE Győr 1-2 (1-1) 2021-09-04 10:00 bajnoki ALCUFER Stadion
PMFC 1-1 (0-0) 2021-08-28 13:00 bajnoki Puskás Akadémia
Szeged 6–0 (4–0) 2021-08-04 17:00 felkészülési Puskás Akadémia
MTK Budapest 2-0 (1-0) 2010-08-25 12:00 bajnoki Budapest
III. ker. TUE 2-5 (1-4) 2010-08-28 11.30 bajnoki Felcsút
Vecsés 1-11 (0-6) 2010-08-31 11:00 bajnoki Vecsés
Dunaújváros 2-4 (2-3) 2010-09-04 12:00 bajnoki Dunaújváros
Airnergy 3-1 (2-0) 2010-09-11 bajnoki Felcsút
Hartberg (1999, osztrák) 1-4 (1-1) 2010-09-15 Nemzetközi felkészülési Hartberg
REAC 1-1 (0-1) 2010-09-22 14:30 bajnoki Rákospalota
Paksi FC 9-0 (5-0) 2010-09-25 11:30 bajnoki Felcsút
Videoton 1-2 (1-1) 2010-10-02 10.00 bajnoki Székesfehérvár
Csepel 1-3 (1-1) 2010-10-06 16:00 bajnoki Felcsút
Ferencváros 8-1 (4-1) 2010-10-16 10:00 bajnoki Budapest
Jászberény 3-5 (0-4) 2010-10-23 12:00 bajnoki Felcsút
Vasas 6-0 (4-0) 2010-10-30 11:00 bajnoki Budapest
Tatabánya 5-1 (4-1) 2010-11-06 9:30 bajnoki Felcsút
Budapest Honvéd FC 4-6 (3-0) 2010-11-13 9:00 bajnoki Budapest
Gödöllő 8-0 (4-0) 2010-11-18 16:00 bajnoki Felcsút
MTK 1-4 (1-2) 2011-03-05 9:00 bajnoki Felcsút
Vecsés 10-1 (6-0) 2011-03-12 12:00 bajnoki Felcsút
III.ker TUE 2-3 (2-2) 2011-03-19 11:00 bajnoki Budapest
Dunaújváros 5-1 (2-1) 2011-03-26 10.00 bajnoki Felcsút
Airnergy 2-4 (2-1) 2011-04-02 11:00 bajnoki Budapest
Újpest Fc 2-2 (0-1) 2011-04-09 9:00 bajnoki Felcsút
Videoton 5-2 (2-1) 2011-04-21 11:00 bajnoki Felcsút
Csepel-Halászi 3-3 (3-2) 2011-04-29 16:00 bajnoki Csepel
Ferencváros 4-0 (2-0) 2011-05-06 17:00 bajnoki Felcsút
Tatabánya 1-2 (1-1) 2011-05-10 16:30 bajnoki Tatabánya
Jászberény 2-2 (2-1) 2011-05-14 12:00 bajnoki Jászberény
Esztergom 2-1 (1-1) 2011-05-18 18:00 bajnoki Esztergom
Vasas 4-3 (4-2) 2011-05-21 9:00 bajnoki Felcsút
Budapest Honvéd 2-2 (1-2) 2011-05-31 17:00 bajnoki Felcsút
Gödöllő 1-2 (1-1) 2011-06-08 bajnoki mérkőzés Gödöllő
Monor 4-0 (4-0) 2012-02-15 16:00 felkészülési mérkőzés Felcsút
Zalaegerszeg 1-1 (1-1) 2014-04-25 15:00 bajnoki mérkőzés Felcsút
Ferencváros 3-3 (1-1) 2014-05-01 11:00 bajnoki mérkőzés Felcsút
Vasas 2-2 (1-0) 2014-05-08 16:00 bajnoki mérkőzés Budapest
Siófok 3-0 (1-0) 2014-05-10 bajnoki mérkőzés Felcsút
Tabán 1-1 (0-0) 2014-05-15 bajnoki mérkőzés Budapest
Pécs 2-3 (1-0) 2014-05-21 14:00 bajnoki mérkőzés Pécs
Videoton 3-0 (2-0) 2014-05-24 10:00 bajnoki mérkőzés Felcsút
Paks 4-1 (2-0) 2014-05-30 16:00 bajnoki mérkőzés Paks
Goldball 2-1 (0-0) 2014-06-05 17:00 bajnoki mérkőzés Felcsút
Vasas 4-3 (2-1) 2014-07-23 felkészülési mérkőzés Felcsút
Videoton 0-2 (0-1) 2014-07-26 09:30 felkészülési mérkőzés Székesfehérvár
Dunaujváros (1998) 7-1 (2-0) 2014-07-30 17.00 felkészülési mérkőzés Felcsút
Slovan Bratislava (szlovákiai, 1998) 2-0 (2-0) 2014-08-02 11:00 nemzetközi felkészülési mérkőzés Felcsút
Nafta 1903 Lendva (szlovéniai) 0-1 () 2014-08-06 19:30 Nemzetközi minitorna Lendva, Szlovénia
Csáktornya 1-0 () 2014-08-06 20:30 Nemzetközi minitorna Lendva, Szlovénia
St. Pölten (osztrák) 6-4 (5-3) 2014-08-12 14:00 nemzetközi felkészülési mérkőzés St. Pölten, Ausztria
Pápa 4-0 (2-0) 2014-08-16 11.00 bajnoki Felcsút
Rapid Wien (osztrák) 4-0 (3-0) 2014-08-20 10.30 nemzetközi felkészülési Nickelsdorf
Debrecen 0-0 (0-0) 2014-08-27 14:00 U16 I. osztály Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőcentrum
Győr 2-3 (2-1) 2014-08-30 12:00 U16 I. osztály Felcsút
Pécs 0-3 (0-1) 2014-09-06 12:00 U16 I. osztály, bajnoki Pécs
Galatasaray 1-2 (1-1) 2014-09-08 17:00 Kelet Csillagai Kupa, nemzetközi torna Ovidiu, Gheorge Hagi Football Academy
Hagi Akadémia 2-1 (0-0) 2014-09-09 19:00 Kelet Csillagai Kupa, nemzetközi torna Ovidiu, Gheorge Hagi Football Academy
Cherno More Varna 0-2 (0-1) 2014-09-11 17:00 Kelet Csillagai Kupa, nemzetközi torna Ovidiu, Gheorge Hagi Football Academy
Paks 3-0 (1-0) 2014-09-17 17:00 U16 I. osztály, bajnoki Felcsút
Bp. Honvéd 2-5 (1-1) 2014-09-20 10:30 U16 I.osztály, bajnoki Felcsút
Kecskemét 1-2 (0-0) 2014-09-27 10:00 U16 I.osztály, bajnoki Kecskemét
FTC 3-0 (2-0) 2014-10-11 10:00 U16 I.osztály, bajnoki Budapest
NK Osijek 2-4 (2-3) 2014-10-15 12:30 Nemzetközi felkészülési mérkőzés Felcsút
Újpest 7-0 (5-0) 2014-10-18 10:30 U16 I.osztály, bajnoki Felcsút
Videoton 0-2 (0-2) 2014-10-25 10:00 U16 I.osztály, bajnoki Székesfehérvár
MTK 2-6 (1-2) 2014-10-30 11:00 U16 I.osztály, bajnoki Felcsút
Illés Akadémia 2-0 (1-0) 2014-11-04 11:30 U16 I.osztály, bajnoki Felcsút
Nyíregyháza 0-5 (0-3) 2014-11-08 14:00 U16 I.osztály, bajnoki Nyíregyháza
Dunaújváros 7-3 (3-2) 2014-11-15 10:30 U16 I.osztály, bajnoki Felcsút
Vojvodina 0-2 (0-1) 2014-11-19 13:00 Nemzetközi felkészülési mérkőzés Felcsút
DVTK 1-2 (0-1) 2014-11-22 12:00 U16 I.osztály, bajnoki Miskolc
Illés Akadémia 4-2 (3-0) 2015-02-28 13:00 U16 I. osztály felsőház, bajnoki mérkőzés Felcsút
FTC 1-6 (1-4) 2015-03-04 14:00 U16 I. osztály felsőház, bajnoki mérkőzés Budapest
Bp. Honvéd 2-0 (2-0) 2015-03-07 12:00 U16 I. osztály felsőház, bajnoki mérkőzés Budapest
Kecskemét 5-3 (0-2) 2015-03-14 13:00 U16 I. osztály felsőház, bajnoki mérkőzés Felcsút
MTK 2-2 (1-0) 2015-03-20 15:00 U16 I. osztály felsőház, bajnoki mérkőzés Gárdony
FTC 2-0 (0-0) 2015-03-25 17:00 U16 I. osztály felsőház, bajnoki mérkőzés Felcsút
Győr 0-1 (0-0) 2015-03-28 10:00 U16 I. osztály felsőház, bajnoki mérkőzés Felcsút
DVSC 2-1 (1-1) 2015-04-11 13:00 U16 I. osztály felsőház, bajnoki mérkőzés Debrecen
Budapest Honvéd 3-0 (3-0) 2015-04-25 12:00 U16 I. osztály felsőház, bajnoki mérkőzés Felcsút
Kecskemét 1-2 (1-0) 2015-04-29 16:30 U16 I. osztály felsőház, bajnoki mérkőzés Kecskemét
Ferencvárosi TC 2-6 (0-6) 2016-06-11 10:00 U17 I. osztály felsőház, bajnoki mérkőzés Budapest
MTK 1-3 (1-1) 2015-05-09 12:00 U16 I. osztály felsőház, bajnoki mérkőzés Felcsút
Ferencvárosi TC 0-3 (0-1) 2016-06-04 10:00 U17 I. osztály felsőház, bajnoki mérkőzés Felcsút
Győr 3-0 (3-0) 2015-05-16 10:00 U16 I. osztály felsőház, bajnoki mérkőzés Győr
Budapest Honvéd 3-4 (2-2) 2016-05-28 10:00 U17 I. osztály felsőház, bajnoki mérkőzés Budapest
Debrecen 2-0 (2-0) 2015-05-20 15:00 U16 I. osztály felsőház, bajnoki mérkőzés Felcsút
Zalaegerszeg 4-1 (0-1) 2016-05-21 11:00 U17 I. osztály felsőház, bajnoki mérkőzés Felcsút
Budapest Honvéd (1999) 1-1 (0-0) 2016-05-16 16:00 Puskás-Suzuki Kupa mérkőzés Felcsút
Panathinaikos (1999) 1-0 (0-0) 2016-05-14 11:00 Puskás-Suzuki Kupa mérkőzés Felcsút
DVSC 3-0 (3-0) 2015-05-30 14:45 Kubala Kupa Budapest
FK Vojvodina 1-1 (0-0) 2015-05-30 17:15 Kubala Kupa Budapest
KRC Genk (1999) 4-2 (3-1) 2016-05-13 11:00 Puskás-Suzuki Kupa mérkőzés Felcsút
Kelet-Szlovák válogatott 2-1 (0-0) 2015-05-31 12:10 Kubala Kupa Budapest
Illés Akadémia 1-2 (1-1) 2015-06-04 12:00 U16 I. osztály felsőház, bajnoki mérkőzés Szombathely
Győri ETO 4-0 (1-0) 2016-05-07 12:00 U17 I. osztály felsőház, bajnoki mérkőzés Felcsút
Illés Akadémia 6-0 (3-0) 2016-04-30 12:00 U17 I. osztály felsőház, bajnoki mérkőzés Felcsút
MTK Budapest 2-1 (0-0) 2016-04-23 10:00 U17 I. osztály felsőház, bajnoki mérkőzés Agárd
Vasas 1-1 (0-1) 2016-04-16 10:00 U17 I. osztály felsőház, bajnoki mérkőzés Felcsút
Trnava 5-0 (3-0) 2016-04-13 15:30 Nemzetközi felkészülési mérkőzés Felcsút
Budapest Honvéd 3-2 (0-1) 2016-04-09 10:00 U17 I. osztály felsőház, bajnoki mérkőzés Felcsút
Zalaegerszeg 1-3 (1-1) 2016-04-02 14:00 U17 I. osztály felsőház, bajnoki mérkőzés Zalaegerszeg
Győri ETO 0-1 (0-0) 2016-03-19 10:00 U17 I. osztály felsőház, bajnoki mérkőzés Győr
Illés Akadémia 2-2 (1-1) 2016-03-12 12:00 U17 I. osztály felsőház, bajnoki mérkőzés Szombathely
Hajduk Split 0-1 (0-0) 2015-08-08 10:00 Nemzetközi felkészülési mérkőzés Felcsút
Vasas 1-4 (0-3) 2015-08-14 10:30 Felkészülési mérkőzés Felcsút
MTK Budapest 0-0 () 2016-03-05 10:00 U17 I. osztály felsőház, bajnoki mérkőzés Felcsút
Videoton 3-1 (3-1) 2015-08-22 10:00 U17 I. osztály felsőház, bajnoki mérkőzés Felcsút
Hagi Akadémia 4-0 (2-0) 2015-08-24 18:00 Talent Cup Konstanca
Torino FC (1997-98) 2-0 (1-0) 2015-08-25 16:00 Talent Cup Konstanca
PFK Ludogorets Razgrad (1997-1998) 1-3 (0-3) 2015-08-27 16:00 Talent Cup Konstanca
Vasas 1-0 (0-0) 2016-02-27 10:00 U17 I. osztály felsőház, bajnoki mérkőzés Budapest
Vojvodina 2-2 (1-2) 2016-02-20 11:45 Nemzetközi felkészülési mérkőzés Felcsút
l Slovan Bratislava 2-1 (1-1) 2016-02-13 13:00 Nemzetközi felkészülési mérkőzés Szlovákia
Rapid Wien 1-2 (0-1) 2016-02-09 17:30 Nemzetközi felkészülési mérkőzés Bécs
Nyitra 6-0 (1-0) 2016-02-03 15:00 Nemzetközi felkészülési mérkőzés Felcsút
Budapest Honvéd 2-0 (2-0) 2015-12-05 10:00 U17 I. osztály, bajnoki mérkőzés Budapest
Vác 0-2 (0-1) 2015-11-28 11:00 U17 I. osztály, bajnoki mérkőzés Vác
MTK Budapest 2-2 (0-1) 2015-11-21 11:00 U17 I. osztály, bajnoki mérkőzés Felcsút
Ferencvárosi TC 1-5 (0-4) 2015-11-14 11:00 U17 I. osztály, bajnoki mérkőzés Budapest
Pécs 9-0 (4-0) 2015-11-07 12:00 U17 I. osztály, bajnoki mérkőzés Felcsút
Grosics Akadémia 6-1 (3-1) 2015-10-31 13:00 U17 I. osztály, bajnoki mérkőzés Felcsút
Diósgyőr 0-2 (0-1) 2015-10-17 12:00 U17 I. osztály, bajnoki mérkőzés Felcsút
Zalaegerszeg 1-3 (1-1) 2015-10-10 12:00 U17 I. osztály, bajnoki mérkőzés Zalaegerszeg
Győri ETO 2-0 (1-0) 2015-10-03 10:00 U17 I. osztály, bajnoki mérkőzés Felcsút
Illés Akadémia 0-4 (0-0) 2015-09-26 12:00 U17 I. osztály, bajnoki mérkőzés Szombathely
FK Rad Beograd 3-1 (1-0) 2015-09-23 15:00 Nemzetközi felkészülési mérkőzés Felcsút
Kaposvár 6-0 (4-0) 2015-09-19 11:00 U17 I. osztály, bajnoki mérkőzés Felcsút
Kecskemét 0-1 (0-0) 2015-09-09 16:00 U17 I. osztály, bajnoki mérkőzés Felcsút
Debrecen 1-3 (0-2) 2015-09-12 13:00 U17 I. osztály, bajnoki mérkőzés Debrecen
Vasas 0-2 (0-1) 2015-09-16 16:00 U17 I. osztály, bajnoki mérkőzés Budapest
FTC 2-0 (1-0) 2016-08-27 10:00 bajnoki Felcsút
MTK 2-3 (1-2) 2016-09-03 10:00 bajnoki Agárd
Budapest Honvéd-MFA 3-0 (1-0) 2016-09-10 12:00 bajnoki Felcsút
Illés Akadémia 4-0 (1-0) 2016-09-17 13:00 bajnoki Felcsút
Vasas Kubala Akadémia 1-3 (0-1) 2016-10-08 12:00 bajnoki Budapest
MTK 1-2 (1-0) 2016-10-22 10:00 bajnoki Felcsút
Budapest Honvéd 3-1 (1-1) 2016-10-29 10:00 bajnoki Budapest
Illés Akadémia-Haladás 2-3 (1-2) 2016-11-05 11:00 bajnoki Szombathely
FTC 0-2 (0-1) 2016-11-09 13:00 bajnoki Budapest
ETO FC Győr 4-0 (0-0) 2016-11-12 12:00 bajnoki Felcsút
DVSC-DLA 3-1 (3-0) 2016-11-19 13:00 bajnoki Debrecen
Vasas Kubala Akadémia 2-0 (1-0) 2016-11-26 12:00 bajnoki Felcsút
DVSC-DLA 4-1 (2-1) 2016-12-03 13:00 bajnoki Felcsút
ETO FC Győr 2-4 (0-3) 2016-12-10 10:00 bajnoki Győr
NK Osijek 3-2 (0-2) 2017-01-21 13:00 Nemzetközi felkészülési mérkőzés Felcsút
SK Rapid Wien U18 6-1 (2-1) 2017-01-26 19:00 Nemzetközi felkészülési mérkőzés
FC DAC 1-0 (1-0) 2017-02-04 12:00 Felkészülési mérkőzés Felcsút
Slavia Praha 0-1 (0-0) 2017-02-07 12:00 Nemzetközi felkészülési mérkőzés
Dukla Praha 0-5 (0-2) 2017-02-09 12:00 Nemzetközi felkészülési mérkőzés
Székelyföld Labdarúgó Akadémia 3-1 (1-1) 2017-02-14 17:00 Nemzetközi felkészülési mérkőzés Felcsút
FK Senica 2-0 (0-0) 2017-02-18 11:45 Nemzetközi felkészülési mérkőzés Felcsút
MTK 3-3 (0-1) 2017-03-04 10:00 bajnoki Agárd
FTC 3-0 (0-0) 2017-03-08 12:00 bajnoki Felcsút
Budapest Honvéd 0-3 (0-3) 2017-03-11 bajnoki Felcsút
MTK 1-0 (0-0) 2017-04-22 12:00 bajnoki Felcsút
Vasas Kubala Akadémia 0-2 (0-1) 2017-04-08 10:00 bajnoki Budapest
Budapest Honvéd-MFA 2-1 (1-0) 2017-04-12 10:00 bajnoki Budapest
FTC 2-4 (0-2) 2017-04-19 13:00 bajnoki Budapest
ETO FC Győr 2-0 (1-0) 2017-05-13 10:00 bajnoki Felcsút
DVSC-DLA 0-2 (0-1) 2017-05-20 14:30 bajnoki Debrecen
Illés Akadémia-Haladás 1-1 (0-1) 2017-05-24 17:30 bajnoki Felcsút
Vasas Kubala Akadémia 2-1 (0-0) 2017-05-27 10:00 bajnoki Felcsút
Illés Akadémia-Haladás 2-2 (2-2) 2017-06-07 15:00 bajnoki Szombathely
ETO FC Győr 3-0 (1-0) 2017-06-10 12:00 bajnoki Győr
MSK Zilina 1-1 (0-0) 2017-07-28 16:00 Mintal-kupa Zsolna
NK Lokomotiva Zagreb 1-2 (0-0) 2017-07-29 15:00 Mintal-kupa Zsolna
NK Domzale 2-0 (2-0) 2017-07-30 11:00 Mintal-kupa (döntő) Zsolna
Genk 1-2 (0-1) 2017-08-03 9:30 Nemzetközi felkészülési mérkőzés Felcsút
Slavia Praha 2-0 (2-0) 2017-08-10 10:00 Nemzetközi felkészülési mérkőzés Felcsút
St. Pölten 4-1 (2-1) 2017-08-15 17:00 Nemzetközi felkészülési mérkőzés Ausztria
MTK 1-2 (0-2) 2017-08-18 9:30 bajnoki Agárd
FTC 0-1 (0-1) 2017-08-26 10:00 bajnoki Felcsút
Illés Akadémia-Haladás 3-2 (1-1) 2017-09-09 11:00 bajnoki Felcsút
Videoton FC 0-1 (0-1) 2017-09-13 15:30 bajnoki Székesfehérvár
DVSC-DLA 3-3 (3-0) 2017-09-16 13:00 bajnoki Debrecen
Budapest Honvéd 1-0 (1-0) 2017-09-23 12:00 bajnoki Felcsút
ETO FC Győr 0-2 (0-1) 2017-09-30 10:00 bajnoki Győr
Videoton FC 3-0 (3-0) 2017-10-21 10:00 bajnoki Felcsút
Illés Akadémia-Haladás 2-0 (0-0) 2017-10-28 11:00 bajnoki Szombathely
DVSC-DLA 6-0 (4-0) 2017-11-04 10:00 bajnoki Felcsút
FTC 1-1 (0-1) 2017-11-08 14:00 bajnoki Budapest
Budapest Honvéd 2-2 (2-1) 2017-11-11 10:00 bajnoki Budapest
ETO FC Győr 3-2 (0-2) 2017-11-18 10:00 bajnoki Felcsút
MTK Budapest 4-1 (2-1) 2017-11-25 10:00 bajnoki Felcsút
MTK Budapest 2-3 (1-1) 2018-02-17 10:00 bajnoki Agárd
FTC 4-0 (2-0) 2018-02-24 10:30 bajnoki Felcsút
Videoton FC 0-3 (0-1) 2018-03-03 10:00 bajnoki Székesfehérvár
Illés Akadémia-Haladás 3-1 (2-1) 2018-03-07 11:00 bajnoki Felcsút
DVSC 0-1 (0-0) 2018-03-10 15.00 bajnoki Debrecen
Budapest Honvéd-MFA 1-1 (1-0) 2018-03-31 12:00 bajnoki Felcsút
ETO FC Győr 1-2 (0-1) 2018-04-07 10:00 bajnoki Győr
MTK Budapest 1-0 (0-0) 2018-04-14 10:00 bajnoki Felcsút
FTC 0-0 (0-0) 2018-04-21 10:00 bajnoki Budapest
Videoton FC 2-0 (1-0) 2018-04-28 10:00 bajnoki Felcsút
Illés Akadémia-Haladás 2-0 (2-0) 2018-05-05 11:00 bajnoki Szombathely
DVSC-DLA 1-1 (0-0) 2018-05-12 13:00 bajnoki Felcsút
CR Flamengo 0-1 (0-1) 2018-05-17 12:30 Puskás-Suzuki-kupa Felcsút
FC Bayern München 1-0 (1-0) 2018-05-18 17:00 Puskás-Suzuki-kupa Felcsút
Panathinaikosz 1-1 (0-0) 2018-05-20 17:00 Puskás-Suzuki-kupa Felcsút
KRC Genk 1-3 (0-1) 2018-05-21 18:00 Puskás-Suzuki-kupa-döntő Felcsút
Budapest Honvéd-MFA 1-0 (0-0) 2018-05-26 10:00 bajnoki Budapest
ETO FC Győr 1-1 (0-0) 2018-06-02 10:00 bajnoki Felcsút
FC Nitra 2-1 (1-0) 2018-07-28 10:00 Nyitra-torna Nyitra
Budapest Honvéd 4-3 (0-1) 2018-07-28 15:00 0-1 Nyitra
FC Fastav Zlín 0-0 (0-0) 2018-07-28 17:00 Nyitra-torna Nyitra
NK Osijek 1-0 (1-0) 2018-08-01 II. Székelyföld OTP Bank Nemzetközi Ifjúsági Labdarúgó Torna Csíkszereda
Kárpátaljai Akadémiák válogatottja 2-0 (1-0) 2018-08-02 18:00 II. Székelyföld OTP Bank Nemzetközi Ifjúsági Labdarúgó Torna Csíkszereda
FK Csíkszereda 2-1 (1-0) 2018-08-04 17:00 II. Székelyföld OTP Bank Nemzetközi Ifjúsági Labdarúgó Torna, döntő (U17) Csíkszereda
NK Osijek 4-0 (2-0) 2018-08-10 15:00 Felkészülési mérkőzés Felcsút
DVTK 2-0 (0-0) 2018-08-25 12:00 bajnoki Felcsút
ETO FC Győr 0-2 (0-1) 2018-09-01 10:00 bajnoki Felcsút
FTC 0-5 (0-3) 2018-09-15 10:00 bajnoki Felcsút
DVSC-DLA 3-1 (1-0) 2018-09-19 13:00 bajnoki Felcsút
MTK Budapest 2-0 (1-0) 2018-09-22 10:00 bajnoki Felcsút
Budapest Honvéd-MFA 0-0 (0-0) 2018-10-12 14:00 bajnoki Budapest
Illés Akadémia-Haladás 1-0 (0-0) 2018-10-17 14:00 bajnoki Felcsút
ETO FC Győr 1-1 (1-0) 2018-10-20 10:00 bajnoki Felcsút
DVSC-DLA 1-3 (1-2) 2018-10-31 13:00 bajnoki Debrecen
FTC 1-2 (1-1) 2018-11-03 10:00 bajnoki Felcsút
MTK Budapest 2-0 (2-0) 2018-11-10 10:00 bajnoki Agárd
Budapest Honvéd-MFA 0-1 (0-0) 2018-11-17 10:00 bajnoki Felcsút
Illés Akadémia-Haladás 3-1 (0-0) 2018-11-24 12:00 bajnoki Szombathely
DVTK 1-2 (0-0) 2018-12-01 12:00 bajnoki Miskolc
FC DAC 0-2 (0-0) 2019-01-26 10:30 Felkészülési mérkőzés Dunaszerdahely
Eszék 2-1 (2-0) 2019-02-02 12:00 Felkészülési mérkőzés Felcsút
ETO FC Győr 1-4 (0-1) 2019-02-23 10:00 bajnoki Győr
DVTK 2-1 (1-1) 2019-02-27 13:00 bajnoki Diósgyőr
DVSC-DLA 1-1 (0-0) 2019-03-02 13:00 bajnoki Felcsút
FTC 0-1 (0-1) 2019-03-09 10:00 bajnoki Budapest
MTK Budapest 2-0 (0-0) 2019-03-16 10:00 bajnoki Felcsút
Budapest Honvéd-MFA 3-2 (1-1) 2019-04-06 10:00 bajnoki Budapest
Illés Akadémia-Haladás 3-3 (2-2) 2019-04-13 11:00 bajnoki Felcsút
DVTK 2-0 (0-0) 2019-04-17 15:30 bajnoki Felcsút
ETO FC Győr 2-0 (1-0) 2019-04-20 10:00 bajnoki Felcsút
DVSC-DLA 1-1 (0-1) 2019-04-24 13:00 bajnoki Debrecen
FTC 0-2 (0-0) 2019-04-27 17:00 bajnoki Felcsút
MTK Budapest 0-3 (0-1) 2019-05-22 14:00 bajnoki Agárd
Budapest Honvéd-MFA 0-2 (0-0) 2019-05-25 10:00 bajnoki Felcsút
Illés Akadémia-Haladás 2-0 (1-0) 2019-06-01 11:00 bajnoki Szombathely
NK Osijek 0-1 (0-1) 2019-06-07 17:00 Puskás-Suzuki-kupa Felcsút
FC Bayern München 0-3 (0-0) 2019-06-06 12:30 Puskás-Suzuki-kupa Felcsút
Panathinaikosz 2-0 (2-0) 2019-06-09 17:00 Puskás-Suzuki-kupa Felcsút
CR Flamengo 2-4 (2-1) 2019-06-10 18:00 Puskás-Suzuki-kupa Felcsút
Ipolyság 3-0 (1x30 perc) 2019-07-28 15:30 II. Molnár Emánuel Erik emléktorna Kemence
Nagybörzsöny-Kemence 7-0 (1x30 perc) 2019-07-28 17:30 II. Molnár Emánuel Erik emléktorna Kemence
UTE Labdarúgó Akadémia 1-1 (1x30 perc) 2019-07-28 18:00 II. Molnár Emánuel Erik emléktorna Kemence
FC DAC 1904 3-1 (1-1) 2019-07-31 18:00 III. Székelyföld OTP Bank Nemzetközi Ifjúsági Labdarúgó Torna Csíkszereda
Kárpátaljai Akadémiák válogatottja 2-1 (0-0) 2019-08-01 17:00 III. Székelyföld OTP Bank Nemzetközi Ifjúsági Labdarúgó Torna (U17) Csíkszereda
FK Csíkszereda 1-1 (B. (1-1) 2019-08-03 17:00 III. Székelyföld OTP Bank Nemzetközi Ifjúsági Labdarúgó Torna Csíkszereda
Bős (U19) 7-1 (3-0) 2019-08-09 10:00 Felkészülési mérkőzés Felcsút
MTK Budapest 3-4 (2-1) 2019-08-24 10:00 bajnoki Felcsút
DVSC-DLA 1-3 (1-2) 2019-08-31 13:00 bajnoki Debrecen
Illés Akadémia-Haladás 3-0 (1-0) 2019-09-07 11:00 bajnoki Felcsút
Vasas Kubala Akadémia 3-5 (1-2) 2019-09-14 9:30 bajnoki Budapest
ETO FC Győr 0-2 (0-1) 2019-09-21 12:00 bajnoki Puskás Akadémia
FTC 3-2 (3-0) 2019-09-28 10:00 bajnoki Budapest
Budapest Honvéd-MFA 2-2 (1-1) 2019-10-05 10:00 bajnoki Puskás Akadémia
MTK Budapest 1-2 (1-1) 2019-10-12 10:00 bajnoki Budapest
Illés Akadémia-Haladás 0-0 (0-0) 2019-11-09 11:00 bajnoki Szombathely
Vasas Kubala Akadémia 3-2 (2-2) 2019-11-16 10:00 bajnoki Puskás Akadémia
DVSC-DLA 3-1 (1-0) 2019-11-20 13:00 bajnoki Puskás Akadémia
ETO FC Győr 2-2 (1-0) 2019-11-23 10:00 bajnoki Győr
FTC 3-1 (1-1) 2019-11-30 10:00 bajnoki Puskás Akadémia
Budapest Honvéd-MFA 0-1 (0-1) 2019-12-07 12:00 bajnoki Budapest
Juventus FC 1-1 (0-1) 2020-01-24 15:30 Nemzetközi felkészülési mérkőzés Torino
St. Pölten 0-0 (0-0) 2020-01-31 13:00 Nemzetközi felkészülési mérkőzés Ausztria
NK Osijek 0-2 (0-2) 2020-02-08 14:00 Felkészülési mérkőzés Puskás Akadémia
DVSC-DLA 0-3 (0-2) 2020-02-22 15:00 bajnoki Debrecen
Illés Akadémia-Haladás 5-1 (4-1) 2020-02-26 11:00 bajnoki Puskás Akadémia
Vasas Kubala Akadémia 0-2 (0-1) 2020-02-29 09:30 bajnoki Budapest
ETO FC Győr 2-0 (1-0) 2020-03-07 11:00 bajnoki Puskás Akadémia
FTC 2-4 (1-2) 2020-03-14 10:00 bajnoki Budapest
SK Slovan Sahy 4-0 (-) 2020-07-26 15:30 Molnár Emánuel Erik-emléktorna Kemence
Kemence 5-0 (-) 2020-07-26 16:30 Molnár Emánuel Erik-emléktorna Kemence
UTE Labdarúgó Akadémia 1-0 (-) 2020-07-26 18:00 Molnár Emánuel Erik-emléktorna Kemence
Nyíregyháza Spartacus (U19) 0-3 (0-1) 2020-08-01 12:00 Felkészülési mérkőzés Nyíregyháza
Gyirmót FC Győr II 2-1 (2-1) 2020-08-08 11:00 Felkészülési mérkőzés Puskás Akadémia
NK Osijek 5-2 (3-0) 2020-08-14 12:15 Felkészülési mérkőzés Puskás Akadémia
DVTK 9-3 (6-1) 2020-08-29 13:00 bajnoki Puskás Akadémia
Paksi FC 0-3 (0-0) 2020-09-05 10:00 bajnoki Paks
ETO FC Győr 3-1 (2-0) 2020-09-12 10:00 bajnoki Puskás Akadémia
MTK Budapest 5-1 (2-1) 2020-09-26 10:00 bajnoki Puskás Akadémia
FTC 1-3 (1-1) 2020-10-17 bajnoki
FTC 1-3 (1-1) 2020-10-17 Bajnoki
Vasas Kubala Akadémia 4-0 (2-0) 2020-11-14 Bajnoki
Nyíregyháza Spartacus FC 3-0 (0-0) 2020-11-20 Bajnoki
Budapest Honvéd 0-6 (0-1) 2020-11-25 Bajnoki
ETO FC Győr 0-2 (0-2) 2021-01-30 Felkészülés ETO Stadion
DVSC 1-2 (0-0) 2021-02-20 Bajnoki Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
Ferencvárosi TC 0-2 (0-1) 2021-03-06 Bajnoki Ferencvárosi TC Népligeti Sportcentrum
MOL Fehérvár FC 2-0 (1-0) 2021-03-20 Bajnoki Puskás Akadémia
Vasas Kubala Akadémia 1-1 (1-0) 2021-03-24 Bajnoki Puskás Akadémia
MTK Budapest 1-3 (0-1) 2021-03-27 Bajnoki Ikarus BSE
Budapest Honvéd MFA 4-1 (3-0) 2021-04-02 Bajnoki Puskás Akadémia
Vasas Kubala Akadémia 1-1 (1-0) 2021-04-17 Bajnoki Vasas Sporttelep
DVTK 5-1 (2-1) 2021-04-21 Bajnoki Puskás Akadémia
DVTK 0-3 (0-2) 2021-05-01 Bajnoki DVTK Edzőközpont
MOL Fehérvár FC 0-3 (0-1) 2021-05-07 Bajnoki MOL Aréna Sóstó
DVSC-DLA 1-2 (1-2) 2021-05-12 Bajnoki Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
Budapest Honvéd-MFA 1-2 (0-1) 2021-05-22 Bajnoki Honvéd MFA Utánpótlás Központ
MTK Budapest 1-1 (0-0) 2021-05-26 Bajnoki Puskás Akadémia
DVSC-DLA 4-1 (2-0) 2021-05-29 Bajnoki Puskás Akadémia

Több mérkőzés megjelenítése.

Közelgő mérkőzések

Mérkőzés Időpont Helyszín
Puskás Akadémia U17 - Vasas Kubala Akadémia 2024-03-02 10:00 Puskás Akadémia

Videók

lejátszóAz utolsó percig kell koncentrálni

⏲ 2023-11-29

lejátszóNélkülük nem működhetett volna

⏲ 2023-11-04

lejátszóU17: Puskás–Topolya

⏲ 2023-07-28

Aktuális

Fényképgalériák

kameraU17: Juventus–Puskás

kameraU17: Puskás-Maribor

kameraU17: Puskás-ETO FC

EGY SZÍV.

PUSKÁS AKADÉMIA MINDEN PLATFORMON

CSATLAKOZZ!

×

EGY SZÍV.

Debrecen VS PUSKÁS

VS

február 24. | 17:30 | Nagyerdei Stadion

SZURKOLÓI INFORMÁCIÓK
X

Események

Legfrissebb eredmények

Puskás Akadémia U15 – Topolyai SC (felkészülési mérkőzés)  4–1
Puskás Akadémia U14 – Topolyai SC (felkészülési mérkőzés)  0–1
Paksi FC – Puskás Akadémia U17 (félbeszakadt)  
Puskás Akadémia U16 – DAC (felkészülési mérkőzés)  1–2
Puskás Akadémia FC–MTK Budapest  6–1
Szentlőrinc – Puskás Akadémia FC II  2–2
Puskás Akadémia – St. Pölten U18  2–1
Puskás Akadémia – St. Pölten  0–6
ŽNK Olimpija Ljubljana – Puskás Akadémia FC  0–1
FK Austria Wien – Puskás Akadémia U15 leány (felkészülési mérkőzés)  5–4