megafon Ne maradj le semmiről! HÍREK SZURKOLÓI INFORMÁCIÓK SHOP

Puskás Akadémia U19

Puskás Akadémia U19

Kapusok

Kubarics János

Kubarics

János

ADATLAP VESZEK EGY MEZT

Hátvédek

Antal Márton

Antal

Márton

ADATLAP VESZEK EGY MEZT
Horváth Koppány

Horváth

Koppány

ADATLAP VESZEK EGY MEZT
Kubicsek  Levente

Kubicsek

Levente

ADATLAP VESZEK EGY MEZT
Kun Olivér

Kun

Olivér

ADATLAP VESZEK EGY MEZT
Lőrincz Attila

Lőrincz

Attila

ADATLAP VESZEK EGY MEZT
Orján Roland

Orján

Roland

ADATLAP VESZEK EGY MEZT
Szojma András

Szojma

András

ADATLAP VESZEK EGY MEZT
Visinka Valentin

Visinka

Valentin

ADATLAP VESZEK EGY MEZT

Középpályások

Dimitriev Dmitro

Dimitriev

Dmitro

ADATLAP VESZEK EGY MEZT
Krupa Zsolt

Krupa

Zsolt

ADATLAP VESZEK EGY MEZT
Oszadcsij Makszim

Oszadcsij

Makszim

ADATLAP VESZEK EGY MEZT
Sallai  Dániel Zsombor

Sallai

Dániel Zsombor

ADATLAP VESZEK EGY MEZT
Somfalvi Bence

Somfalvi

Bence

ADATLAP VESZEK EGY MEZT
Taraszevics Vladiszlav

Taraszevics

Vladiszlav

ADATLAP VESZEK EGY MEZT

Támadók

Balogh Dávid

Balogh

Dávid

ADATLAP VESZEK EGY MEZT
Lahuncov Dmitro

Lahuncov

Dmitro

ADATLAP VESZEK EGY MEZT
Retter  Szilárd

Retter

Szilárd

ADATLAP VESZEK EGY MEZT

Vezetőedző

Körtvélyesi István

Körtvélyesi  István

Stáb

Pleván Ádám

Pleván

Ádám

Erőnléti edző
Molnár  Péter

Molnár

Péter

Kapusedző
Saáry Andrea

Saáry

Andrea

Gyógytornász
Buzár Miklós

Buzár

Miklós

Masszőr

Korábbi mérkőzések

Ellenfél Végeredmény Időpont Jellege Helyszín
DVTK 1-1 (0-0) 2024-05-04 13:00 bajnoki DVTK Edzőközpont
III. KER. TVE. 4–1 (2–1) 2024-04-27 10:00 bajnoki Puskás Akadémia
Vasas Kubala Akadémia 3-2 (0-0) 2024-04-20 10:00 bajnoki Vasas Sporttelep
Várda Labdarúgó Akadémia 4–1 (3–1) 2024-04-13 14:00 bajnoki Kisvárdai Várkerti Stadion
Újpest FC 2–5 (1–2) 2024-04-06 10:00 bajnoki Újpest Labdarúgó Sportcentruma
Tarpa SC 0–1 (0–0) 2024-03-20 14:30 bajnoki Tarpa Sportcentrum
Illés Akadémia-Haladás 0–2 (0–1) 2024-03-09 11:00 bajnoki Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
Paksi FC 3–0 (1–0) 2024-03-02 12:00 bajnoki Puskás Akadémia
ETO FC Győr 2–0 () 2023-12-02 10:00 bajnoki Puskás Akadémia
DVSC 2–2 (0–1) 2023-11-18 13:00 bajnoki Puskás Akadémia
DVTK 2–1 (2–0) 2023-11-11 13:00 bajnoki Puskás Akadémia
III. KER. TVE 1–4 (0–4) 2023-11-04 13:00 bajnoki III. ker. TVE Sporttelep
Vasas Kubala Akadémia 7–1 (2–1) 2023-10-14 10:00 bajnoki Puskás Akadémia
Várda Labdarúgó Akadémia 1–0 (1–0) 2023-10-07 10:00 bajnoki Puskás Akadémia
Gabala SC 1–1 (1–1) 2023-10-04 14:00 egyéb Azerbajdzsán
Újpest FC 3–2 (1–1) 2023-09-30 10:00 bajnoki Puskás Akadémia
Ferencvárosi TC 1–1 (1–0) 2023-09-23 10:00 bajnoki FTC-MVM Népligeti Sportközpont
Paksi FC 1–4 (1–1) 2023-09-20 16:00 bajnoki Paksi FC Stadion
Illés Akadémia-Haladás 3–1 (1–1) 2023-09-16 11:00 bajnoki Puskás Akadémia
Tarpa SC 6–0 (4–0) 2023-09-01 15:00 bajnoki Puskás Akadémia
Vasas Kubala Akadémia 3–0 (2–0) 2023-06-03 10:00 bajnoki Puskás Akadémia
Budapest Honvéd-MFA 1–1 (1–0) 2023-05-31 14:00 bajnoki Honvéd MFA Utánpótlás Központ
Újpest FC 3–1 (2–1) 2023-05-27 10:00 bajnoki Puskás Akadémia
PMFC 4–2 (0–1) 2023-05-24 14:00 bajnoki Puskás Akadémia
PMFC 1–2 (1–1) 2023-05-20 12:00 bajnoki PMFC Kovácstelep Sporttelep
Budapest Honvéd-MFA 2–1 (1–1) 2023-05-13 10:00 bajnoki Puskás Akadémia
Illés Akadémia-Haladás 3–0 (0–0) 2023-05-10 17:00 bajnoki Puskás Akadémia
ETO FC Győr 3–1 (0–0) 2023-05-06 11:00 bajnoki Puskás Akadémia
Vasas Kubala Akadémia 2–2 (0–1) 2023-05-03 12:00 bajnoki Vasas Sporttelep (Bp.)
Illés Akadémia-Haladás 1–3 (1–2) 2023-04-29 11:30 bajnoki Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
Ferencvárosi TC 1–0 (1–0) 2023-04-22 10:00 bajnoki Puskás Akadémia
Újpest FC 0–1 (0–0) 2023-04-05 14:00 bajnoki Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ETO FC Győr 1–3 (0–3) 2023-03-22 15:00 bajnoki ETO Stadion (Győr)
Ferencvárosi TC 1–1 (0–1) 2023-02-25 10:00 bajnoki Ferencvárosi TC Népligeti Sportcentrum
DAC 1904 1–3 (0–1) 2023-02-18 11:00 felkészülési MOL Labdarúgó Akadémia
Maribor 0–0 (0–0) 2023-02-04 14:00 felkészülési Puskás Akadémia
Újpest FC 3–1 (3–1) 2022-12-03 12:00 bajnoki Újpest Labdarúgó Sportcentruma
MTK Budapest 3–1 (3–1) 2022-11-19 13:00 bajnoki Puskás Akadémia
Ferencvárosi TC 1–3 (1–2) 2022-11-05 10:00 bajnoki Puskás Akadémia
Illés Akadémia-Haladás 1–2 (1–1) 2022-10-29 11:30 bajnoki Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
Vasas Kubala Akadémia 0–1 (0–1) 2022-10-15 10:00 bajnoki Puskás Akadémia
DVSC 6–3 (1–0) 2022-10-08 11:00 bajnoki Puskás Akadémia
Szeged-Csanád Grosics Akadémia 2–3 (2–1) 2022-09-10 13:00 bajnoki Szent Gellért Fórum
ETO FC Győr 2–1 (1–1) 2022-09-03 10:00 bajnoki Puskás Akadémia
Banik Ostrava 1-1 (1-0) 2022-08-06 10:00 Felkészülési mérkőzés Puskás Akadémia
Budapest Honvéd-MFA 1–3 (0–1) 2022-05-25 17:00 bajnoki Puskás Akadémia
ETO FC Győr 2–2 (0–1) 2022-05-18 14:00 bajnoki ETO Stadion
Budapest Honvéd-MFA 0–1 (0–1) 2022-05-11 16:00 bajnoki Honvéd MFA Utánpótlás Központ
Újpest FC 1–1 (1–1) 2022-05-07 10:00 bajnoki Puskás Akadémia
Vasas Kubala Akadémia 2–4 (0–1) 2022-04-27 12:00 bajnoki Vasas Sporttelep
Ferencvárosi TC 3–1 (1–1) 2022-04-23 12:00 bajnoki Puskás Akadémia
MTK Budapest 0-2 (0-1) 2022-04-02 12:00 bajnoki Puskás Akadémia
ETO FC Győr 1–3 (1–0) 2022-03-30 14:00 bajnoki Puskás Akadémia
Újpest FC 1–0 (1–0) 2022-03-12 10:00 bajnoki Újpest Labdarúgó Sportcentruma
Illés Akadémia-Haladás 3-1 (2-1) 2022-03-05 12:00 bajnoki Puskás Akadémia
Ferencvárosi TC 2–0 (2–0) 2022-02-26 10:00 bajnoki FTC-MVM Népligeti Sportközpont
Vasas Kubala Akadémia 3–0 (2–0) 2022-02-19 12:00 bajnoki Puskás Akadémia
FC DAC 1904 0-0 (0-0) 2022-02-12 11:00 felkészülési Dunaszerdahely
MOL Fehérvár FC 1-1 (0-1) 2021-12-01 11:00 bajnoki MOL Aréna Sóstó
Vasas Kubala Akadémia 5-1 (1-1) 2021-11-20 10:00 bajnoki Puskás Akadémia
ETO FC Győr 2-2 (1-1) 2021-11-13 11:00 bajnoki Puskás Akadémia
Budapest Honvéd-MFA 0-2 (0-1) 2021-11-06 10:00 bajnoki Honvéd MFA Utánpótlás Központ
DVSC 1-1 (1-0) 2021-10-30 11:00 bajnoki Puskás Akadémia
DVTK 3-1 (2-0) 2021-10-16 14:00 bajnoki Puskás Akadémia
Újpest FC 1-2 (1-0) 2021-09-18 10:00 bajnoki Újpest Labdarúgó Sportcentruma
Illés Akadémia-Haladás 2-1 (0-1) 2021-09-11 12:00 bajnoki Puskás Akadémia
Nyíregyháza Spartacus FC 0-3 (0-2) 2021-09-03 13:00 bajnoki Nyíregyháza Örökösföld Sporttelep
MTK Budapest 2-1 (2-1) 2021-09-02 10:00 bajnoki Lantos Mihály Sportközpont
Ferencvárosi TC 0-0 (0-00) 2021-08-28 10:00 bajnoki Puskás Akadémia
Ferencváros (1997) 5-0 (5-0) 2009-07-29 17:30 edzőmérkőzés Népliget
Olasz Focisuli 0-4 (0-2) 2009-08-01 14:00 nemzetközi torna Békéscsaba
1912 Előre SE 1-4 (0-3) 2009-08-01 15:40 nemzetközi torna Békéscsaba
Békéscsaba 2-2 (2-0) 2009-08-01 17:20 nemzetközi torna Békéscsabai UFC
Atletico Oradea 1-4 (0-2) 2009-08-02 9:30 nemzetközi torna Békéscsaba
FC Oradea 0-1 (1-4) 2009-08-02 11:10 nemzetközi torna Békéscsaba
Tabán SC 1-12 (0-6) 2009-08-05 9:00 edzőmérkőzés Velence
Kozármisleny 0-4 (0-2) 2009-08-13 16:00 bajnoki Felcsút
Szombathelyi Haladás 2-4 (0-2) 2009-08-19 16:00 bajnoki Felcsút
Paksi SE 1-3 (0-2) 2009-08-25 13:00 bajnoki Paks
Tatabánya 2-5 (0-2) 2009-08-27 17:00 bajnoki Tatabánya
Sopron 5-0 (0-0) 2009-09-05 11:30 bajnoki Felcsút
Láng Vasas 0-15 (0-9) 2009-09-13 10:00 bajnoki Budapest
Pécsi MFC 6-3 (2-1) 2009-09-19 bajnoki Felcsút
Videoton FC 1-3 (1-3) 2009-09-25 16:00 bajnoki Székesfehérvár
Üstökös Győr 14-0 (10-0) 2009-10-03 11.30 bajnoki Felcsút
Kaposvár 0-6 (0-3) 2009-10-10 10.30 bajnoki Kaposvár
REAC 4-1 (3-0) 2009-10-17 10.00 bajnoki Felcsút
Zalaegerszeg 2-3 (1-1) 2009-10-22 15:00 bajnoki Zalaegerszeg
Szekszárd 3-1 (2-1) 2009-10-29 11.00 bajnoki Felcsút
Győri ETO FC 2-1 (1-1) 2009-11-14 11:00 bajnoki Győr
Pápai LC 14-0 (9-0) 2009-11-18 15:00 bajnoki Felcsút
Monor SE (1998) 8-1 (4-1) 2010-02-01 15:00 felkészülési Felcsút
Felcsút-Gárdony (1996) 4-3 (2-2) 2010-02-04 15:00 felkészülési Felcsút
MTK-Budapest 4-2 (1-1) 2010-02-06 09.00 felkészülési Budapest
Pest megye válogatottja (1997) 6-0 (1-0) 2010-02-13 09.30 felkészülési Felcsút
Dunaújváros (1997) 10-0 (5-0) 2010-02-18 15.00 felkészülési Felcsút
Tabán FC (1997) 4-1 (2-0) 2010-02-26 16.00 felkészülési Felcsút
Kozármisleny 2-1 (2-0) 2010-03-07 11:00 bajnoki Kozármisleny
Paksi FC 2-1 (2-0) 2010-03-13 11:30 bajnoki Felcsút
Nk Vojvodina (szerb) 1-1 (1-0) 2010-03-17 13:30 nemzetközi felkészülési Felcsút
Haladás 2-2 (2-0) 2010-03-20 11:00 bajnoki Szombathely
Kecskemét 3-1 (2-1) 2010-03-23 15:00 felkészülési Felcsút
Tatabánya 6-0 (2-0) 2010-03-27 11:00 bajnoki Felcsút
Pécsi VSK 7-1 (2-0) 2010-04-14 13:00 felkészülési Felcsút
Pécsi MSC 4-2 (2-2) 2010-04-17 13:00 bajnoki Pécs
Sopron 0-0 (0-0) 2010-04-21 16:00 bajnoki Sopron
Videoton FC 4-0 (2-0) 2010-04-24 10:00 bajnoki Felcsút
Üstökös-Győr 0-10 (0-4) 2010-05-01 12:00 bajnoki Győr
Kaposvári Rákóczi 5-1 (4-0) 2010-05-08 11:00 bajnoki Felcsút
REAC 2-4 (2-2) 2010-05-15 13.00 bajnoki Budapest
ZTE FC 6-0 (2-0) 2010-05-22 11:30 bajnoki Felcsút
Szekszárd 1-5 (1-1) 2010-05-28 15:00 bajnoki Szekszárd
Pápa 1-11 (1-4) 2010-06-05 bajnoki Pápa
Győri ETO FC 5-2 (4-1) 2010-06-12 11:00 bajnoki Felcsút
Videoton FC (1997) 1-8 (1-4) 2010-07-30 10:30 felkészülési Székesfehérvár
Dunakanyar-Vác (1996) 4-11 (1-6) 2010-08-13 10:00 felkészülési Tahitótfalu
MTK Budapest 2-2 (1-2) 2010-08-25 10:00 bajnoki Budapest
III. ker. TUE 5-0 (2-0) 2010-08-28 11.30 bajnoki Felcsút
Vecsés 0-6 (0-3) 2010-08-31 13:00 bajnoki Vecsés
Dunaújváros 0-1 (0-1) 2010-09-04 10:00 bajnoki Dunaújváros
Airnergy 5-1 (3-0) 2010-09-11 12:00 bajnoki Felcsút
Újpest FC 0-3 (0-1) 2010-09-18 12:00 bajnoki Újpest
Esztergom 5-4 (3-1) 2010-09-25 9:30 bajnoki Felcsút
Csepel 5-2 (0-1) 2010-10-06 16:00 bajnoki Felcsút
Ferencváros 0-0 (0-0) 2010-10-16 10:00 bajnoki Budapest
Jászberény 3-1 (2-0) 2010-10-23 12:00 bajnoki Felcsút
Vasas 2-2 (1-1) 2010-10-30 10:00 bajnoki Budapest
Tatabánya 4-1 (2-0) 2010-11-06 9:30 bajnoki Felcsút
Budapest Honvéd FC 3-0 (1-0) 2010-11-13 9:00 bajnoki Budapest
Gödöllő 2-1 (1-0) 2010-11-18 17:30 bajnoki Felcsút
Slovan Bratislava 1-3 (1-1) 2010-11-24 10:00 nemzetközi felkészülési Pozsony, Szlovákia
Videoton FC 2-3 (2-1) 2010-11-30 16:00 bajnoki Székesfehérvár
Békéscsabai UFC 4-2 (0-2) 2010-12-10 13:00 felkészülési Felcsút
Felcsút-Gárdony (1996-1997) 5-4 (3-1) 2011-01-18 15:00 edzőmérkőzés Felcsút
Dunakanyar-Vác 6-5 (1-3) 2011-02-01 15:30 felkészülési Felcsút
Rijeka (horvát, 1997) 0-1 (0-0) 2011-02-10 15:00 nemzetközi felkészülési Rijeka, Horvátország
Umag (horvát, 1997) 1-10 (0-3) 2011-02-12 11:00 felkészülési Umag, Horvátország
Esztergom (1996-1997) 1-0 (1-0) 2011-02-16 18:00 felkészülési Felcsút
Gárdony (1996) 3-2 (0-1) 2011-02-22 17:00 felkészülési Felcsút
MTK 1-2 (1-1) 2011-03-05 9:00 bajnoki Felcsút
Vecsés 17-0 (9-0) 2011-03-12 10.00 bajnoki Felcsút
III.ker TUE 0-1 (0-1) 2011-03-19 9:00 bajnoki Budapest
Dunaújváros 25-0 (10-0) 2011-03-26 10:00 bajnoki Felcsút
Airnergy 2-2 (1-1) 2011-04-02 12:00 bajnoki Budapest
Újpest Fc 13-0 (7-0) 2011-04-09 9:00 bajnoki Felcsút
Videoton 5-0 (4-0) 2011-04-21 11:00 bajnoki Felcsút
Csepel-Halászi 0-2 (0-0) 2011-04-29 15:00 bajnoki Csepel
Ferencváros 2-2 (0-1) 2011-05-06 17:00 bajnoki Felcsút
Tatabánya 1-10 (0-3) 2011-05-10 17:15 bajnoki Tatabánya
Jászberény 4-2 (2-1) 2011-05-14 11:00 bajnoki Jászberény
Esztergom 3-2 (1-2) 2011-05-18 16:15 bajnoki Esztergom
Vasas 0-0 () 2011-05-21 9:00 bajnoki Felcsút
Tatabánya 1-10 (0-3) 2011-05-29 11:30 bajnoki mérkőzés Tatabánya
Budapest Honvéd 0-3 (0-0) 2011-05-31 17:00 bajnoki Felcsút
Gödöllő 1-2 (0-1) 2011-06-08 17:00 bajnoki Gödöllő
Vasas 1-1 (0-0) 2011-08-06 11:00 Budapest-kupa Pasarét
Tatran Presov (szlovák) 0-3 (0-1) 2011-08-06 14:30 Budapest-kupa Pasarét
MSC Kosice 0-5 (0-1) 2011-08-06 17:00 Budapest-kupa Pasarét
Budapest Honvéd 0-1 (0-1) 2011-08-07 Budapest-kupa Pasarét
Slovan Bratislava (szlovák) 2-1 () 2011-08-10 11.00 nemzetközi felkészülési mérkőzés Felcsút
NK Osijek (horvát) 0-5 (0-3) 2011-08-13 13:00 nemzetközi felkészülési Felcsút
Austria Wien (osztrák) 0-7 (0-5) 2011-08-17 13:00 nemzetközi felkészülési Felcsút
ZTE 0-4 (0-1) 2011-08-19 15:00 bajnoki Zalaegerszeg
Kaposvár 1-1 (1-0) 2011-08-27 11:00 bajnoki Felcsút
Sopron 0-5 (0-5) 2011-09-03 11:00 bajnoki mérkőzés Sopron
Paks 2-2 (0-1) 2011-09-10 10:30 bajnoki mérkőzés Felcsút
PVSK 0-8 (0-3) 2011-09-18 11:00 bajnoki Pécs
MTK 4-1 (3-0) 2011-09-24 10:00 bajnoki mérkőzés Felcsút
Tatabánya 2-0 (1-0) 2011-09-29 10:00 Nike-kupa kvalifikációs kör Székesfehérvár
Videoton 1-4 (0-1) 2011-09-29 11:00 Nike-kupa kvalifikációs kör Székesfehérvár
Tapolca 10-0 (5-0) 2011-09-29 12:00 Nike-kupa kvalifikációs kör Székesfehérvár
Videoton 1-2 (1-1) 2011-10-01 10:00 bajnoki mérkőzés Székesfehérvár
St.Pölten (osztrák) 6-1 (2-1) 2011-10-05 15:00 nemzetközi felkészülési mérkőzés St.Pölten
Budapest Honvéd 0-4 (0-2) 2011-10-08 10:00 bajnoki Felcsút
PMFC 5-6 (1-3) 2011-10-15 11:00 bajnoki Pécs
Illés Akadémia 0-0 () 2011-10-21 12:00 bajnoki Szombathely
Győri ETO 2-5 (1-3) 2011-10-29 12:00 bajnoki mérkőzés Felcsút
Szekszárd 0-4 (0-1) 2011-11-05 11:00 bajnoki mérkőzés Szekszárd
Pápa 11-0 (5-0) 2011-11-12 10:30 bajnoki mérkőzés Felcsút
Kozármisleny 0-9 (0-2) 2011-11-20 11:00 bajnoki Kozármisleny
Újpest 1-1 (0-0) 2011-11-26 10:00 bajnoki mérkőzés Felcsút
Mészöly Focisuli 6-0 (2-0) 2011-12-03 10:00 felkészülési Felcsút
Ferencváros 7-1 (3-0) 2012-02-01 felkészülési mérkőzés Felcsút
Eger SE 3-1 (0-1) 2012-02-03 16:00 felkészülési Felcsút
Kecskemét 4-1 (2-0) 2012-02-18 9:00 felkészülési Felcsút
ZTE 4-1 (2-0) 2012-03-03 11:00 bajnoki mérkőzés Felcsút
Kaposvár 0-3 (0-1) 2012-03-10 11:00 bajnoki mérkőzés Kaposvár
Sopron 6-1 (2-1) 2012-03-16 11:00 bajnoki mérkőzés Felcsút
Paks 0-7 (0-3) 2012-03-21 16:00 bajnoki Paks
PVSK 5-0 (3-0) 2012-03-31 11:00 bajnoki mérkőzés Felcsút
MTK 0-0 () 2012-04-04 16:00 bajnoki Budapest
Videoton 6-0 (1-0) 2012-04-14 10:00 bajnoki mérkőzés Felcsút
Vasas 1-2 (0-2) 2012-04-21 10:00 Nike Kupa csoportmérkőzés Székesfehérvár
Kecskemét 0-0 (0-0) 2012-04-21 13:00 Nike Kupa csoportmérkőzés Székesfehérvár
PMSC 3-0 (1-0) 2012-04-28 11:00 bajnoki mérkőzés Felcsút
Bröndby (dán) 0-3 (0-0) 2012-05-04 17:00 Nike-kupa, csoportmérkőzés Lódz
FC Zürich 2-1 (0-1) 2012-05-05 10:00 Nike-kupa, csoportmérkőzés Lódz
KRC Genk 3-0 (2-0) 2012-05-05 18:00 Nike-kupa, 9-11. helyért Lódz
Helsinki (finn) 1-0 (0-0) 2012-05-06 12:00 Nike-kupa, 11. helyért Lódz
Győr 1-2 (0-1) 2012-05-12 10:00 bajnoki mérkőzés Győr
Budapest Honvéd 3-0 (1-0) 2012-05-16 16:00 bajnoki Budapest
Szekszárd 10-1 (6-0) 2012-05-19 11:00 bajnoki mérkőzés Felcsút
Illés Akadémia 1-1 (0-0) 2012-05-22 16:00 bajnoki Felcsút
Pápa 0-7 (0-2) 2012-05-25 16:00 bajnoki Pápa
Kozármisleny 18-0 (8-0) 2012-06-06 15:00 bajnoki Felcsút
Újpest 1-7 (0-2) 2012-06-09 13:00 bajnoki mérkőzés Budapest
Tromsö (norvég) 6-0 (4-0) 2013-04-08 15:00 nemzetközi felkészülési Telki
Vasas 1-2 (1-1) 2013-08-03 11:00 felkészülési mérkőzés Felcsút
NK Osijek (horvát) 1-0 () 2013-08-10 10:00 nemzetközi felkészülési Felcsút
Vojvodina (szerb) 4-2 (1-2) 2013-08-10 13:00 nemzetközi felkészülési Felcsút
Vasas 5-1 (3-1) 2013-08-17 10:00 bajnoki mérkőzés Felcsút
Újpest 1-1 (1-1) 2013-08-24 10:00 bajnoki mérkőzés újpest
Paks 9-0 (5-0) 2013-08-31 10:30 bajnoki Felcsút
Kaposvár 3-2 (2-0) 2013-09-07 11:00 bajnoki mérkőzés Kaposvár
Illés Akadémia 5-2 (2-1) 2013-09-14 11:00 bajnoki mérkőzés Felcsút
Győr 2-0 (0-0) 2013-10-05 10:00 bajnoki mérkőzés Felcsút
Budapest Honvéd 1-6 (0-3) 2013-10-12 10:00 bajnoki mérkőzés Kispest
Diósgyőr 8-0 (2-0) 2013-10-19 11:30 bajnoki Felcsút
MTK 1-2 (1-0) 2013-10-26 12:00 bajnoki mérkőzés Agárd
Ferencváros 6-0 (2-0) 2013-10-30 12:00 bajnoki mérkőzés Felcsút
Vác 4-0 (2-0) 2013-11-02 11:00 bajnoki mérkőzés Felcsút
Pécsi MFC 2-4 (1-3) 2013-11-09 14:00 bajnoki mérkőzés Pécs
Debrecen 2-0 (0-0) 2013-11-16 13:00 bajnoki mérkőzés Felcsút
Nyíregyháza 1-3 (1-1) 2013-11-23 14:00 bajnoki mérkőzés Nyíregyháza
Videoton 1-5 (1-3) 2013-11-30 11:00 bajnoki mérkőzés Székesfehérvár
Hódmezővásárhely (1995) 8-0 (4-0) 2014-02-15 13:00 felkészülési mérkőzés Felcsút
Dunaújváros (1995) 2-1 (0-0) 2014-02-22 10:00 felkészülési mérkőzés Felcsút
Újpest 7-0 (4-0) 2014-03-01 10.00 bajnoki Felcsút
Paks 0-2 (0-1) 2014-03-08 bajnoki mérkőzés Paks
Kaposvár 8-1 (4-0) 2014-03-14 16:30 bajnoki mérkőzés Felcsút
Bp. Honvéd 4-3 (0-2) 2014-03-19 15:00 bajnoki mérkőzés Felcsút
Illés Akadémia 0-2 (0-0) 2014-03-22 bajnoki mérkőzés Szombathely
Ferencváros 1-2 (0-2) 2014-03-29 12:00 bajnoki mérkőzés Budapest, Népliget
Ferencváros 1-2 (0-2) 2014-03-29 12:00 bajnoki mérkőzés Budapest, Népliget
Videoton 3-0 (2-0) 2014-04-05 10:30 bajnoki mérkőzés Felcsút
Győr 1-2 (1-0) 2014-04-11 15:00 bajnoki mérkőzés Győr
Panathinaikosz (görög) 2-1 (2-1) 2014-04-18 12:00 Puskás-Suzuki-kupa, A-csoport Felcsút
Dinamo Zagreb (horvát) 1-0 (1-0) 2014-04-19 16:15 Puskás-Suzuki-kupa, A-csoport Felcsút
Real Madrid (1997) 0-1 (0-0) 2014-04-21 19:00 Puskás-Suzuki-kupa, döntő Pancho Aréna, Felcsút
Diósgyőr 0-0 () 2014-04-26 14:00 bajnoki mérkőzés Miskolc
MTK 1-1 (0-0) 2014-04-30 15:00 bajnoki mérkőzés Felcsút
Vác 0-3 (0-2) 2014-05-09 17:00 bajnoki mérkőzés Vác
Bozsik Akadémia 5-0 (4-0) 2014-05-14 15:00 bajnoki mérkőzés Felcsút
Pécs 4-0 (2-0) 2014-05-20 16:00 bajnoki mérkőzés Felcsút
Debrecen 2-3 (1-2) 2014-05-24 14:00 bajnoki mérkőzés Debrecen
Panathinaikosz (görög) 1-2 (1-2) 2014-06-02 20.00 nemzetközi barátságos mérkőzés Athén
Vasas 1-3 (1-2) 2014-06-07 10:00 bajnoki mérkőzés Budapest
Boszniai Szerb Köztársaság válogatottja (bosnyák) 2-0 (2-0) 2014-06-13 18:15 Sztevan Neszticki-emléktorna, csoportmérkőzés Újvidék (Szerbia)
Partizan Belgrád (szerb) 1-1 (0-1) 2014-06-14 17:30 Neszticki-emléktorna Újvidék, Szerbia
Crvena zvezda (szerb) 3-1 (2-1) 2014-06-15 10:30 Neszticki-emléktorna, döntő Újvidék, Szerbia
Bős 0-13 (0-6) 2014-07-22 16:00 nemzetközi felkészülési mérkőzés Bős, Szlovákia
Videoton 3-4 (1-3) 2014-07-26 09:30 felkészülési mérkőzés Székesfehérvár
Dunaújváros (U21) 2-1 (0-0) 2014-07-30 17.00 felkészülési mérkőzés Felcsút
Slovan Bratislava (szlovákiai, 1996) 2-3 (0-3) 2014-08-02 11:00 nemzetközi felkészülési mérkőzés Felcsút
Balatoni Vasas 2-1 (1-0) 2014-08-06 17:30 felkészülési mérkőzés Balatonkiliti
Vasas 4-3 (2-2) 2014-08-09 10:00 felkészülési mérkőzés Felcsút
St. Pölten (osztrák) 0-0 () 2014-08-12 16:00 nemzetközi felkészülési mérkőzés St. Pölten, Ausztria
Pápa 17-0 (9-0) 2014-08-16 11.00 bajnoki Felcsút
Debrecen 2-2 (1-1) 2014-08-27 14:00 U18 I. osztály Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőcentrum
Győr 4-1 (1-1) 2014-08-30 12:00 U18 I. osztály Felcsút
Pécs 2-2 (1-0) 2014-09-06 12:00 U18 I. osztály, bajnoki Pécs
Paks 5-0 (1-0) 2014-09-11 17:00 U18 I. osztály, bajnoki Felcsút
NK Osijek 3-0 (2-0) 2014-09-17 14:00 Nemzetközi felkészülési mérkőzés Eszék
Bp. Honvéd 2-2 (0-0) 2014-09-20 10:30 U18 I.osztály, bajnoki Felcsút
Kecskemét 2-2 (2-2) 2014-09-27 10:00 U18 I.osztály, bajnoki Kecskemét
FTC 1-0 (0-0) 2014-10-11 10:00 U18 I.osztály, bajnoki Budapest
Újpest 3-0 (1-0) 2014-10-18 10:30 U18 I.osztály, bajnoki Felcsút
Videoton 0-0 (0-0) 2014-10-25 10:00 U18 I.osztály, bajnoki Székesfehérvár
Illés Akadémia 3-0 (2-0) 2014-11-04 11:30 U18 I.osztály, bajnoki Felcsút
Nyíregyháza 1-0 (0-0) 2014-11-08 12:00 U18 I.osztály, bajnoki Nyíregyháza
Dunaújváros 7-2 (4-2) 2014-11-15 10:30 U18 I. osztály, bajnoki Felcsút
Vojvodina 2-1 (0-0) 2014-11-19 13:00 Nemzetközi felkészülési mérkőzés Felcsút
DVTK 0-1 (0-1) 2014-11-22 12:00 U18 I.osztály, bajnoki Miskolc
MTK 0-2 (0-0) 2014-12-03 13:00 U18 I.osztály, bajnoki Felcsút
Tabán (1994-96) 3-0 (1-0) 2015-02-25 17:00 Felkészülési mérkőzés Felcsút
Illés Akadémia 2-0 (1-0) 2015-02-28 13:00 U18 I. osztály felsőház, bajnoki mérkőzés Felcsút
Bp. Honvéd 1-5 (1-4) 2015-03-07 10:00 U18 I. osztály felsőház, bajnoki mérkőzés Budapest
Nyíregyháza 8-0 (3-0) 2015-03-14 13:00 U18 I. osztály felsőház, bajnoki mérkőzés Felcsút
Paks 3-1 (2-1) 2015-03-28 10:00 U18 I. osztály felsőház, bajnoki mérkőzés Felcsút
MTK 1-3 (1-2) 2015-04-08 14:00 U18 I. osztály felsőház, bajnoki mérkőzés Agárd
DVSC 1-5 (1-1) 2015-04-11 13:00 U18 I. osztály felsőház, bajnoki mérkőzés Debrecen
FTC 8-0 (2-0) 2015-04-17 16:00 U18 I. osztály felsőház, bajnoki mérkőzés Felcsút, Pancho Aréna
Budapest Honvéd 3-0 (0-0) 2015-04-25 10:00 U18 I. osztály felsőház, bajnoki mérkőzés Felcsút
Nyíregyháza 2-3 (2-1) 2015-05-02 14:00 U18 I. osztály felsőház, bajnoki mérkőzés Nyíregyháza
Vác 2-0 (1-0) 2016-06-11 11:00 U19 I. osztály felsőház, bajnoki mérkőzés Felcsút
MTK 1-2 (0-1) 2015-05-09 10:00 U18 I. osztály felsőház, bajnoki mérkőzés Felcsút, Pancho Aréna
Vác 1-4 (0-1) 2016-06-04 11:00 U19 I. osztály felsőház, bajnoki mérkőzés Vác
Paks 0-3 (0-1) 2015-05-14 16:00 U18 I. osztály felsőház, bajnoki mérkőzés Paks
Budapest Honvéd 2-1 (0-0) 2016-05-28 10:00 U19 I. osztály felsőház, bajnoki mérkőzés Felcsút
Debrecen 0-0 (0-0) 2015-05-20 15:00 U18 I. osztály felsőház, bajnoki mérkőzés Felcsút
FTC 2-4 (0-3) 2015-05-23 10:00 U18 I. osztály felsőház, bajnoki mérkőzés Budapest
Ferencvárosi TC 1-5 (1-1) 2016-05-21 10:00 U19 I. osztály felsőház, bajnoki mérkőzés Budapest
MTK Budapest 1-0 (0-0) 2016-05-18 17:00 U19 I. osztály felsőház, bajnoki mérkőzés Felcsút
Illés Akadémia 1-3 (1-1) 2015-06-04 12:00 U18 I. osztály felsőház, bajnoki mérkőzés Szombathely
Debrecen 2-5 (1-1) 2016-05-07 12:00 U19 I. osztály felsőház, bajnoki mérkőzés Debrecen
Zalaegerszeg 0-1 (0-0) 2016-04-30 12:00 U19 I. osztály felsőház, bajnoki mérkőzés Zalaegerszeg
Vasas 1-5 (0-2) 2016-04-16 10:00 U19 I. osztály felsőház, bajnoki mérkőzés Budapest
Trnava 2-1 (0-0) 2016-04-13 15:30 Nemzetközi felkészülési mérkőzés Felcsút
Budapest Honvéd 0-0 (0-0) 2016-04-09 10:00 U19 I. osztály felsőház, bajnoki mérkőzés Budapest
Ferencvárosi TC 2-1 (0-1) 2016-04-02 10:00 U19 I. osztály felsőház, bajnoki mérkőzés Felcsút
Rapid Wien 3-3 (3-1) 2015-07-31 16:00 Nemzetközi felkészülési mérkőzés Felcsút
Aalborg BK 0-2 (0-1) 2015-07-31 16:00 Honvéd-Macron Kupa Budapest
FK Partizan 1-0 (1-0) 2015-08-01 16:00 Honvéd-Macron Kupa Budapest
Debrecen 2-0 (1-0) 2016-03-19 12:00 U19 I. osztály felsőház, bajnoki mérkőzés Felcsút
Admira Wacker 5-3 (2-0) 2015-08-03 17:00 Honvéd-Macron Kupa Budapest
Zalaegerszeg 4-0 (2-0) 2016-03-12 12:00 U19 I. osztály felsőház, bajnoki mérkőzés Felcsút
Kelen SC 0-1 (0-0) 2015-08-08 09:00 Budapest
MTK Budapest 0-2 (0-0) 2016-03-05 10:00 U19 I. osztály felsőház, bajnoki mérkőzés Agárd
Videoton 0-0 (0-0) 2015-08-22 10:00 U19 I. osztály, bajnoki mérkőzés Székesfehérvár
Vasas 1-1 (1-0) 2016-02-27 11:30 U19 I. osztály felsőház, bajnoki mérkőzés Felcsút
Vasas 4-1 (1-0) 2015-09-02 17:30 U19 I. osztály, bajnoki mérkőzés Felcsút
Kecskemét 2-0 (1-0) 2015-09-05 11:00 U19 I. osztály, bajnoki mérkőzés Kecskemét
Tabán 10-0 (4-0) 2016-02-19 17:00 Felkészülési mérkőzés Felcsút
St. Pölten 2-2 (1-0) 2016-02-17 17:00 Nemzetközi felkészülési mérkőzés Felcsút
Rapid Wien 2-5 (0-2) 2016-02-09 19:00 Nemzetközi felkészülési mérkőzés Bécs
Kecskéd (Megye I.) 2-0 (0-0) 2016-02-03 18:00 Felkészülési mérkőzés Felcsút
Kaposvár 3-1 (1-0) 2015-12-05 11:30 U19 I. osztály, bajnoki mérkőzés Kaposvár
Vác 3-0 (3-0) 2015-11-28 11:00 U19 I. osztály felsőház, bajnoki mérkőzés Felcsút
Celtic FC 3-0 (2-0) 2015-11-25 20:00 UEFA Youth League Skócia, Almondvale Stadium
Pécs 1-1 (1-1) 2015-11-21 13:00 U19 I. osztály, bajnoki mérkőzés Pécs
FK TSC' Backa Topola (szerb) 1-1 (0-1) 2015-11-18 15:00 Nemzetközi felkészülési mérkőzés Felcsút
MTK Budapest 0-0 () 2015-11-14 10:00 U19 I. osztály, bajnoki mérkőzés Felcsút
Ferencvárosi TC 2-1 (1-1) 2015-11-07 10:00 U19 I. osztály, bajnoki mérkőzés Budapest
Celtic FC 1-0 (0-0) 2015-11-04 18:00 UEFA Youth League Felcsút, Pancho Aréna
Győri ETO 0-2 (0-2) 2015-10-31 10:00 U19 I. osztály, bajnoki mérkőzés Győr
APOEL FC 6-1 (2-1) 2015-10-21 18:00 UEFA Youth League Felcsút
Budapest Honvéd 0-2 (0-0) 2015-10-17 10:00 U19 I. osztály, bajnoki mérkőzés Budapest
Diósgyőr 2-1 (1-1) 2015-10-10 13:00 U19 I. osztály, bajnoki mérkőzés Felcsút
Zalaegerszeg 0-1 (0-0) 2015-10-03 16:00 U19 I. osztály, bajnoki mérkőzés Zalaegerszeg
APOEL FC 3-3 (1-2) 2015-09-30 15:00 UEFA Youth League Nicosia, Makarion
Illés Akadémia 1-0 (0-0) 2015-09-26 14:00 U19 I. osztály, bajnoki mérkőzés Felcsút
FK Rad Beograd 3-2 (1-2) 2015-09-23 17:00 Nemzetközi felkészülési mérkőzés Felcsút, Puskás pálya
Debrecen 3-0 (0-0) 2015-09-12 13:00 U19 I. osztály, bajnoki mérkőzés Felcsút
FTC 1-1 (1-1) 2016-08-27 10:00 bajnoki Budapest
MTK 2-1 (1-1) 2016-09-03 10:00 bajnoki Felcsút
Budapest Honvéd-MFA 1-0 (0-0) 2016-09-10 10:00 bajnoki Budapest
ETO FC Győr 1-1 (0-1) 2016-09-17 17:00 bajnoki Győr
DVSC 1-2 (0-0) 2016-09-24 13:00 bajnoki Felcsút
PAOK FC 1-1 (0-0) 2016-09-28 18:00 UEFA Youth League selejtező Felcsút, Pancho Aréna
Illés Akadémia 1-1 (1-1) 2016-10-01 11:00 bajnoki Szombathely
Vasas Kubala Akadémia 1-1 (1-1) 2016-10-08 10:00 bajnoki Felcsút
FTC 2-1 (2-1) 2016-10-15 10:00 bajnoki Felcsút
PAOK FC 0-0 (0-0) 2016-10-19 17:00 UEFA Youth League selejtező, 2. mérkőzés Szaloniki, Kaftanzonglio-stadion
Budapest Honvéd 2-0 (1-0) 2016-10-29 10:00 bajnoki Felcsút
Illés Akadémia-Haladás 1-3 (0-0) 2016-11-19 11:00 bajnoki Felcsút
Vasas Kubala Akadémia 2-2 (0-0) 2016-11-26 10:00 bajnoki Budapest
DVSC-DLA 4-1 (2-1) 2016-12-03 12:30 bajnoki Debrecen
MTK Budapest 0-2 (0-1) 2016-12-07 11:00 bajnoki Agárd
ETO FC Győr 0-0 (0-0) 2016-12-10 10:30 bajnoki Felcsút
FC Nitra 3-1 (2-1) 2017-01-18 13:00 Nemzetközi felkészülési mérkőzés Felcsút
Bayern München 0-0 () 2017-01-24 15:00 Nemzetközi felkészülési mérkőzés München
FK Senica 1-1 (0-1) 2017-02-08 14:00 Nemzetközi felkészülési mérkőzés
Real Madrid 0-0 (0-0) 2017-02-15 16:00 Nemzetközi felkészülési mérkőzés Madrid
FTC 2-1 (1-0) 2017-02-25 10:00 bajnoki Budapest
MTK 1-1 (1-1) 2017-03-04 10:00 bajnoki Felcsút
Budapest Honvéd 0-2 (0-1) 2017-03-11 bajnoki Bozsik Stadion
Illés Akadémia-Haladás 0-1 (0-0) 2017-04-01 14:00 bajnoki Szombathely
Vasas Kubala Akadémia 3-3 (1-0) 2017-04-08 10:00 bajnoki Felcsút
FTC 1-1 (0-0) 2017-04-15 10:00 bajnoki Felcsút
MTK 0-2 (0-2) 2017-04-22 12.00 bajnoki Agárd
Budapest Honvéd-MFA 2-3 (1-0) 2017-04-29 10:00 bajnoki Felcsút
ETO FC Győr 1-0 (0-0) 2017-05-06 10:00 bajnoki Felcsút
DVSC-DLA 3-3 (2-1) 2017-05-13 13:00 bajnoki Debrecen
Illés Akadémia-Haladás 2-0 (0-0) 2017-05-18 12:00 bajnoki Felcsút
Vasas Kubala Akadémia 2-2 (1-1) 2017-05-27 10:00 bajnoki Budapest
ETO FC Győr 2-0 (1-0) 2017-06-07 10:00 bajnoki Győr
DVSC-DLA 2-2 (2-0) 2017-06-10 13:00 bajnoki Felcsút
Rapid Wien (U18) 1-0 (1-0) 2017-07-28 13:00 Nemzetközi felkészülési mérkőzés Felcsút
Aalborg BK 2-0 (2-0) 2017-08-04 18:00 Penta Kupa Budapest
FK Partizan 1-1 (0-1) 2017-08-05 16:00 VI. Honvéd-Penta Kupa Budapest
Budapest Honvéd 2-4 (1-1) 2017-08-07 16:00 VI. Honvéd-Penta Kupa bronzmérkőzés Bozsik Stadion
MTK 2-1 (1-0) 2017-08-19 10:00 bajnoki Felcsút
Videoton FC 3-0 (2-0) 2017-09-02 10:00 bajnoki Felcsút
Illés Akadémia-Haladás 5-1 (4-0) 2017-09-09 12:00 bajnoki Szombathely
FTC 1-2 (0-1) 2017-09-13 13:00 bajnoki Budapest
ETO FC Győr 3-1 (1-1) 2017-09-16 10:00 bajnoki Felcsút
DVSC-DLA 1-2 (0-1) 2017-09-23 13:00 bajnoki Debrecen
Budapest Honvéd 2-3 (2-1) 2017-10-01 10:00 bajnoki Felcsút
MTK Budapest 2-2 (1-1) 2017-10-07 10:00 bajnoki Agárd
FTC 1-1 (0-1) 2017-10-14 10:00 bajnoki Felcsút
Videoton FC 1-1 (1-0) 2017-10-21 10:00 bajnoki Székesfehérvár
Illés Akadémia-Haladás 4-0 (1-0) 2017-10-28 12:00 bajnoki Felcsút
ETO FC Győr 0-3 (0-1) 2017-11-04 10:00 bajnoki Győr
DVSC-DLA 4-2 (2-1) 2017-11-11 13:00 bajnoki Felcsút
Budapest Honvéd 3-0 (1-0) 2017-11-18 10:00 bajnoki Budapest
FTC 1-4 (1-1) 2018-02-24 10:00 bajnoki Budapest
MTK Budapest 3-4 (1-3) 2018-02-28 10:00 bajnoki Felcsút
Videoton FC 1-1 (1-0) 2018-03-03 10:00 bajnoki Felcsút
ETO FC Győr 5-0 (2-0) 2018-03-10 10.00 bajnoki Felcsút
Illés Akadémia-Haladás 1-1 (0-0) 2018-03-16 12:00 bajnoki Szombathely
DVSC-DLA 1-0 (1-0) 2018-03-30 13:00 bajnoki Debrecen
Budapest Honvéd-MFA 4-1 (0-1) 2018-04-07 11:00 bajnoki Felcsút
MTK Budapest 1-2 (1-2) 2018-04-14 10:00 bajnoki Agárd
FTC 1-3 (0-2) 2018-04-21 10:00 bajnoki Felcsút
Videoton FC 2-1 (2-1) 2018-04-28 10:00 bajnoki Székesfehérvár
Illés Akadémia-Haladás 1-0 (0-0) 2018-05-04 16:00 bajnoki Felcsút
ETO FC Győr 2-1 (0-0) 2018-05-12 10:00 bajnoki Győr
DVSC-DLA 1-0 (0-0) 2018-05-26 13:00 bajnoki Felcsút
Budapest Honvéd-MFA 2-1 (1-1) 2018-06-02 10:00 bajnoki Budapest
FC DAC 1904 0-1 (0-0) 2018-07-27 17:00 IV. MOL Kukkonia Kupa (U19) Szlovákia
FK Csíkszereda 4-2 (0-0) 2018-07-30 10:30 IV. MOL Kukkonia Kupa Dunaszerdahely
NK Osijek 0-0 (0-0) 2018-07-28 15:00 IV. MOL Kukkonia Kupa Dunaszerdahely
Brondby IF 0-1 (0-1) 2018-08-03 18:00 VII. Honvéd Kupa Budapest
FK Partizan 0-4 (0-2) 2018-08-04 10:00 VII. Honvéd Kupa Budapest
Molde FK 0-3 (0-2) 2018-08-06 16:00 VII. Honvéd Kupa Budapest
DVTK 1-0 (0-0) 2018-08-25 12:00 bajnoki Diósgyőr
ETO FC Győr 1-3 (0-2) 2018-09-01 10:00 bajnoki Felcsút
DVSC-DLA 3-1 (1-0) 2018-09-08 13:00 bajnoki Budapest
FTC 5-1 (3-1) 2018-09-15 10:00 bajnoki Felcsút
Budapest Honvéd-MFA 1-2 (0-2) 2018-09-21 11:00 bajnoki Budapest
Illés Akadémia-Haladás 3-1 (0-1) 2018-09-28 14:00 bajnoki Felcsút
ETO FC Győr 4-1 (2-0) 2018-10-20 10:00 bajnoki Győr
MTK Budapest 4-1 (3-0) 2018-10-24 11:00 bajnoki Agárd
DVSC-DLA 0-1 (0-0) 2018-10-27 13:00 bajnoki Felcsút
FTC 2-5 (0-1) 2018-11-07 15:00 bajnoki Budapest
Budapest Honvéd-MFA 0-1 (0-1) 2018-11-10 10:00 bajnoki Felcsút
Illés Akadémia-Haladás 3-1 (0-0) 2018-11-17 11:00 bajnoki Szombathely
MTK Budapest 1-3 (1-2) 2018-11-24 10:00 bajnoki Felcsút
DVTK 3-0 (1-0) 2018-12-01 13:00 bajnoki Felcsút
FC DAC 4-0 (0-0) 2019-01-26 10:30 Felkészülési mérkőzés Dunaszerdahely
Eszék 0-1 (0-0) 2019-02-02 12:00 Felkészülési mérkőzés Felcsút
DVTK 3-0 (1-0) 2019-02-20 13:00 bajnoki Diósgyőr
ETO FC Győr 5-1 (3-0) 2019-02-23 10:00 bajnoki Felcsút
DVSC-DLA 1-3 (0-2) 2019-03-02 14:00 bajnoki Debrecen
Real Madrid (Juvenil B) 0-1 (0-1) 2019-03-05 16:00 Nemzetközi felkészülési mérkőzés Madrid
FTC 3-2 (2-2) 2019-03-09 10:00 bajnoki Felcsút
Honvéd-MFA 1-0 (0-0) 2019-03-30 10:00 bajnoki Budapest
Illés Akadémia-Haladás 1-1 (0-0) 2019-04-06 11:00 bajnoki Felcsút
MTK Budapest 2-1 (1-0) 2019-04-13 10:00 bajnoki Budapest
DVTK 3-1 (2-1) 2019-04-20 13:00 bajnoki Felcsút
ETO FC Győr 6-1 (3-1) 2019-04-27 10:00 bajnoki Győr
DVSC-DLA 1-1 (1-0) 2019-05-02 13:00 bajnoki Felcsút
FTC 1-1 (1-0) 2019-05-11 10:00 bajnoki Budapest
Budapest Honvéd-MFA 0-1 (0-1) 2019-05-18 10:00 bajnoki Felcsút
Illés Akadémia-Haladás 0-1 (0-1) 2019-05-25 15:00 bajnoki Szombathely
MTK Budapest 0-3 (0-1) 2019-06-01 10:00 bajnoki Felcsút
MFK Mihalovce 0-4 (0-2) 2019-07-26 18:00 V. MOL Kukkonia Kupa Dunaszerdahely
FK Csíkszereda 1-2 (0-1) 2019-07-27 9:00 V. MOL Kukkonia Kupa Dunaszerdahely
Austria Wien 1-3 (1-1) 2019-07-27 15:30 V. MOL Kukkonia Kupa
NK Osijek 2-0 (2-0) 2019-07-28 9:00 V. MOL Kukkonia Kupa (az 5. helyért)
NK Osijek 1-0 (0-0) 2019-08-03 15:00 Felkészülési mérkőzés Felcsút
MTK Budapest 0-5 (0-3) 2019-08-17 10:00 bajnoki Budapest
DVSC-DLA 1-2 (1-1) 2019-08-24 13:00 bajnoki Felcsút
Illés Akadémia-Haladás 5-2 (2-1) 2019-08-28 11:00 bajnoki Szombathely
Vasas Kubala Akadémia 5-3 (3-2) 2019-08-31 10:00 bajnoki Felcsút
FTC 4-1 (2-0) 2019-09-07 10:00 bajnoki Budapest
Budapest Honvéd-MFA 1-1 (0-1) 2019-09-13 16:00 bajnoki Puskás Akadémia
ETO FC Győr 2-1 (1-0) 2019-09-18 10:00 bajnoki Győr
MTK Budapest 2-0 (2-0) 2019-09-21 10:00 bajnoki Puskás Akadémia
DVSC-DLA 0-2 (0-0) 2019-09-28 13:00 bajnoki Debrecen
Soroksár SC 8-0 (6-0) 2019-11-03 10:00 bajnoki Puskás Akadémia
Illés Akadémia-Haladás 1-2 (1-2) 2019-11-20 11:00 bajnoki Puskás Akadémia
FTC 1-3 (0-3) 2019-11-30 10:00 bajnoki Puskás Akadémia
Vasas Kubala Akadémia 0-0 (0-0) 2019-12-03 14:00 bajnoki Budapest
Budapest Honvéd-MFA 2-1 (1-1) 2019-12-07 10:00 bajnoki Budapest
ETO FC Győr 0-1 (0-1) 2019-12-14 11:00 bajnoki Puskás Akadémia
Topolya SC 4-1 (2-0) 2020-02-01 13:00 Felkészülési mérkőzés Puskás Akadémia
NK Osijek 3-0 (2-0) 2020-02-08 12:00 Felkészülési mérkőzés Puskás Akadémia
MTK Budapest 3-2 (2-2) 2020-02-22 11:00 bajnoki Budapest
Real Madrid (Juvenil B) 4-0 (2-0) 2020-02-26 16:00 Nemzetközi felkészülési mérkőzés Madrid
DVSC-DLA 2-2 (1-1) 2020-02-29 13:00 bajnoki Puskás Akadémia
Illés Akadémia-Haladás 1-0 (1-0) 2020-03-07 11:00 bajnoki Puskás Akadémia
Vasas Kubala Akadémia 1-2 (0-1) 2020-03-14 10:00 bajnoki Puskás Akadémia
FK TSC 1-2 (0-2) 2019-08-10 11:00 Felkészülési mérkőzés
Admira Wacker 5-0 () 2020-07-31 11:30 Nemzetközi felkészülési mérkőzés Felcsút
FC DAC 1904 6-1 (3-0) 2020-08-08 11:00 Felkészülési mérkőzés
Nyíregyháza Spartacus FC 0-2 (0-1) 2020-08-29 13:00 bajnoki Puskás Akadémia
DVTK 1-1 (0-0) 2020-09-05 14:00 bajnoki Diósgyőr
ETO FC Győr 2-2 (1-1) 2020-09-12 10:00 bajnoki Puskás Akadémia
Illés Akadémia-Haladás 2-4 (1-1) 2020-09-26 12:00 bajnoki Puskás Akadémia
MOL Fehérvár FC 0-1 (0-1) 2020-10-07 11:00 bajnoki Székesfehérvár
Budapest Honvéd 1-2 (1-0) 2020-10-24
DVSC 3-1 (2-0) 2020-10-17 bajnoki Pallag
MTK 0-3 (0-0) 2020-10-31 bajnoki
DVSC 3-1 (2-0) 2020-10-17 Bajnoki
Paksi FC 1-1 (0-0) 2020-11-27 Bajnoki Paks
FTC 1-2 (0-1) 2020-12-12 Bajnoki Puskás Akadémia
Budai FC 2-2 (2-0) 2021-01-30 Felkészülés Puskás Akadémia
Pénzügyőr SE 0-3 (0-1) 2021-02-06 Felkészülés Puskás Akadémia
Vízművek 0-1 (0-0) 2021-02-13 Felkészülés Vízművek
Paksi FC 1-1 (1-1) 2021-02-27 Bajnoki Paksi FC Stadion
KTE LA 3-1 (2-1) 2021-03-06 Bajnoki Puskás Akadémia
Vasas Akadémia 1-1 (1-1) 2021-03-05 Bajnoki Puskás Akadémia
Újpest FC 0-1 (0-0) 2021-03-13 Bajnoki Újpest Labdarúgó Sportcentruma
UTE 0-1 (0-1) 2021-03-27 Bajnoki Puskás Akadémia
DVTK 1-1 (1-1) 2021-04-03 Bajnoki DVTK Edzőközpont
MOL Fehérvár FC 5-0 (2-0) 2021-04-10 Bajnoki Puskás Akadémia
Paksi FC 2-1 (2-0) 2021-04-17 Bajnoki Puskás Akadémia
PMFC 3-0 (2-0) 2021-04-21 Bajnokii PMFC Kovácstelep Sporttelep
Újpest FC 2-1 (11) 2021-05-01 Bajnoki Puskás Akadémia
PMFC 0-1 (0-1) 2021-05-08 Bajnoki Puskás Akadémia
UTE 0-5 (0-2) 2021-05-15 Bajnoki UTE Atlétikai Stadion
KTE LA 1-2 (0-1) 2021-05-19 Bajnoki Kecskeméti Széktói Stadion
DVTK 0-0 (0-0) 2021-05-22 Bajnoki Puskás Akadémia
MOL Fehérvár FC 6-0 (3-0) 2021-05-29 Bajnoki MOL Aréna Sóstó

Több mérkőzés megjelenítése.

Videók

lejátszóIsmét bajnok az U19-es csapat

⏲ 2024-05-02

lejátszóHetet vágtunk a Vasasnak

⏲ 2023-10-14

lejátszóU19: Gabala után, Kubala előtt

⏲ 2023-10-11

Aktuális

Fényképgalériák

kameraU19: Puskás–Ferencváros

kameraU19: Real Madrid–Puskás Akadémia

kameraU19:Puskás-Paks

EGY SZÍV.

PUSKÁS AKADÉMIA MINDEN PLATFORMON

CSATLAKOZZ!

×

EGY SZÍV.

PUSKÁS VS Debrecen

VS

május 18. | 17:45 | Pancho Aréna

SZURKOLÓI INFORMÁCIÓK
X

Események

Legfrissebb eredmények

MTK Budapest – Puskás Akadémia FC (női NB I) – rájátszás (1.)  2–1
Puskás Akadémia U17–KRC Genk  1–0
Rangers FC–Puskás Akadémia U17  3-2
Puskás Akadémia U19 (leány) - Ferencvárosi TC  0–1
ETO FC Győr - Puskás Akadémia U17  1–2
ETO FC Győr - Puskás Akadémia U14  1–4
Puskás Akadémia U15 - Várda Labdarúgó Akadémia  1–0
Astra-HFC-Üllő - Puskás Akadémia FC (Női NB I)  0–3
Puskás Akadémia U19–DVSC  2–2
MTK Budapest–Puskás Akadémia Leány U19  2–4