megafon Ne maradj le semmiről! HÍREK SZURKOLÓI INFORMÁCIÓK SHOP

Puskás Akadémia FC II

Kapusok

Gazdag Merse Vazul

Gazdag

Merse Vazul

2005.07.05. ADATLAP VESZEK EGY MEZT
Lehoczki Bendegúz

Lehoczki

Bendegúz

2006.12.28. ADATLAP VESZEK EGY MEZT
Perczel András

Perczel

András

2004.01.24. ADATLAP VESZEK EGY MEZT

Hátvédek

Ásványi  Domonkos

Ásványi

Domonkos

2006. 06. 02. ADATLAP VESZEK EGY MEZT
Fodor Marcell

Fodor

Marcell

1987.10.27. ADATLAP VESZEK EGY MEZT
Koch Levente

Koch

Levente

2004.08.20. ADATLAP VESZEK EGY MEZT
Korodi Kevin Károly

Korodi

Kevin Károly

2005.02.19. ADATLAP VESZEK EGY MEZT
Kundrák  Adrián

Kundrák

Adrián

2005. 08. 29. ADATLAP VESZEK EGY MEZT
Makara  Bohdan

Makara

Bohdan

2004.04.16. ADATLAP VESZEK EGY MEZT
Markgráf Ákos

Markgráf

Ákos

2005.06.30. ADATLAP VESZEK EGY MEZT
Pataki Noel

Pataki

Noel

2004.05.04. ADATLAP VESZEK EGY MEZT
Vajda Roland

Vajda

Roland

2005.06.05. ADATLAP VESZEK EGY MEZT

Középpályások

Demeter Zsombor

Demeter

Zsombor

2003.05.09. ADATLAP VESZEK EGY MEZT
Dimitriev Dmitro

Dimitriev

Dmitro

2006.07.05. ADATLAP VESZEK EGY MEZT
Janickij Kirilo

Janickij

Kirilo

2003.11.12. ADATLAP VESZEK EGY MEZT
Juricic Luka

Juricic

Luka

2005.08.23. ADATLAP VESZEK EGY MEZT
Kern  Martin

Kern

Martin

2006. 03. 23. ADATLAP VESZEK EGY MEZT
Somfalvi Bence

Somfalvi

Bence

2006. 05. 13. ADATLAP VESZEK EGY MEZT
Szabari Roland

Szabari

Roland

2005.01.24. ADATLAP VESZEK EGY MEZT
Vékony Bence Zsolt

Vékony

Bence Zsolt

2005.11.12. ADATLAP VESZEK EGY MEZT

Támadók

Bontás Kristóf

Bontás

Kristóf

ADATLAP VESZEK EGY MEZT
Halászi-Harsányi  Medárd Gábor

Halászi-Harsányi

Medárd Gábor

2005.03.18. ADATLAP VESZEK EGY MEZT
Magasföldi József

Magasföldi

József

1984.11.10. ADATLAP VESZEK EGY MEZT
Piscsur Olekszandr

Piscsur

Olekszandr

2005. 01. 24. ADATLAP VESZEK EGY MEZT
Vizler László

Vizler

László

2002.10.13. ADATLAP VESZEK EGY MEZT

Vezetőedző

Vanczák Vilmos
1983. 06. 20.
Miskolc

Vanczák Vilmos

Stáb

Farkas Dániel

Farkas

Dániel

Fizioterapeuta
Gáspár Máté

Gáspár

Máté

Technikai vezető
Szemerédy Koppány

Szemerédy

Koppány

Asszisztens edző
Ország Péter

Ország

Péter

Erőnléti edző
Kovács Tamás

Kovács

Tamás

Videóelemző
Molnár  Péter

Molnár

Péter

Kapusedző
Sáfrány Zoi Petra

Sáfrány

Zoi Petra

Gyógytornász
Sulyok  Barnabás

Sulyok

Barnabás

Masszőr

Tabella

Helyezés Csapat Mérkőzés Győzelem Döntetlen Vereség Lőtt gól Kapott gól Gólkülönbség Pont
1 VLS VESZPRÉM 8 6 1 1 21 9 12 19
2 OPUS TIGÁZ TATABÁNYA 8 6 1 1 16 7 9 19
3 III. KER. TVE 8 5 3 0 11 5 6 18
4 KELEN SC 8 5 1 2 9 6 3 16
5 GYIRMÓT FC GYŐR II. 8 4 2 2 17 16 1 14
6 PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 8 3 2 3 13 13 0 11
7 BALATONFÜREDI FC 8 3 2 3 10 10 0 11
8 ZTE FC II. 8 3 1 4 11 10 1 10
9 SZOMBATHELYI MÁV HALADÁS VSE 8 3 0 5 12 15 -3 9
10 DOROGI FC 8 2 3 3 9 10 -1 9
11 BICSKEI TC 8 2 3 3 9 11 -2 9
12 KOMÁROM VSE 8 2 3 3 8 13 -5 9
13 CAOLA SC SOPRON 8 2 2 4 13 12 1 8
14 ETO AKADÉMIA 8 2 1 5 6 13 -7 7
15 BUDAÖRS 8 2 0 6 9 17 -8 6
16 CSORNAI SE 8 1 1 6 13 20 -7 4
Az adatokat az MLSZ Adatbank biztosítja.

Korábbi mérkőzések

Ellenfél Végeredmény Időpont Jellege Helyszín
Budaörs 2–1 (0–1) 2023-05-21 17:00 bajnoki Budaörsi Városi Stadion
ZTE FC II 0–0 (0–0) 2023-05-14 11:00 bajnoki Puskás Akadémia
Kaposvári Rákóczi FC 2–2 (0–1) 2023-05-07 11:00 bajnoki Kaposvár
Balatonfüredi FC 1–1 (0–0) 2023-04-30 11:00 bajnoki Puskás Akadémia
Opus Tigáz Tatabánya 1–0 (0–0) 2023-04-26 17:00 bajnoki Grosics Gyula Stadion (Tatabánya)
Komárom VSE 1–1 (0–0) 2023-04-23 11:00 bajnoki Puskás Akadémia
MOL Fehérvár FC II 2–0 (1–0) 2023-04-16 11:00 bajnoki MOL Aréna Sóstó
Bicskei TC 1–0 (0–0) 2023-04-12 16:00 bajnoki Puskás Akadémia
Móri SE 0–1 (0–1) 2023-04-09 16:00 bajnoki Mór
Gyirmót FC Győr II 3–0 (3–0) 2023-04-02 11:00 bajnoki Puskás Akadémia
Érdi VSE 0–0 (0–0) 2023-03-29 16:00 bajnoki Érdi Sporttelep
Technoroll Teskánd KSE 3–0 (0–0) 2023-03-26 11:00 bajnoki Puskás Akadémia
Practical VLS Veszprém 2–0 (2–0) 2023-03-19 14:00 bajnoki Ajkai Városi Sportcentrum
FC Nagykanizsa 2–0 (1–0) 2023-03-12 11:00 bajnoki Puskás Akadémia
Zsámbéki SK 0–3 (0–1) 2023-03-05 14:00 bajnoki Zsámbéki SK Sporttelep
Kelen SC 2–1 (0–0) 2023-02-26 11:00 bajnoki Puskás Akadémia
ETO Akadémia 2–0 (0–0) 2023-02-19 11:00 bajnoki Puskás Akadémia
III. KER. TVE 1–2 (0–0) 2023-02-12 14:00 bajnoki III. ker. TVE Sporttelep
NK Osijek II 1–2 (0–1) 2023-02-05 14:00 felkészülési Puskás Akadémia
Paksi FC II 2–1 (2–0) 2023-01-28 11:00 felkészülési Puskás Akadémia
Abda SC 4–1 (2–0) 2023-01-21 11:00 Felkészülési mérkőzés Puskás Akadémia
Főnix FC 5–0 (3–0) 2023-01-14 11:00 Felkészülési mérkőzés Puskás Akadémia
Budaörs 1–1 (0–0) 2022-11-27 11:00 bajnoki Puskás Akadémia
ZTE FC II 0–6 (0–2) 2022-11-19 11:00 bajnoki ZTE Aréna
Kaposvári Rákóczi FC 1–2 (1–0) 2022-11-13 11:00 bajnoki Puskás Akadémia
Balatonfüredi FC 3–0 (2–0) 2022-11-06 13:00 bajnoki Balatonfüredi FC Sporttelep
Komárom VSE 1–1 (0–0) 2022-10-22 13:00 bajnoki Komárom Molaji Sporttelep
Bicskei TC 1–0 (1–0) 2022-10-09 15:00 bajnoki Bicskei TC Sporttelep
Móri SE 4–1 (2–0) 2022-10-02 11:00 bajnoki Puskás Akadémia
Gyirmót FC Győr II 0–5 (0–3) 2022-09-28 16:00 bajnoki Alcufer Stadion (Győr)
Érdi VSE 3–1 (0–0) 2022-09-25 11:00 bajnoki Puskás Akadémia
FC Nagykanizsa 2–2 (0–0) 2022-08-31 17:30 bajnoki Nagykanizsai Olajbányász Stadion
Zsámbéki SK 5–0 (2–0) 2022-08-21 11:00 bajnoki Puskás Akadémia
Kelen SC 1–1 (0–0) 2022-08-17 11:00 bajnoki Kelen SC Sporttelep
ETO Akadémia 2–3 (0–1) 2022-08-14 11:00 bajnoki ETO Stadion (Győr)
III. KER. TVE 1–1 (0–0) 2022-08-03 17:30 bajnoki Puskás Akadémia
Csornai SE 1–2 (0–1) 2022-07-31 17:00 bajnoki Csorna
Paksi FC II 1-3 (1-0) 2022-07-16 11:00 felkészülési Paks
Putnok FC 0-2 (0-1) 2022-07-13 17:00 felkészülési Puskás Akadémia

Több mérkőzés megjelenítése.

Közelgő mérkőzések

Mérkőzés Időpont Helyszín
Puskás Akadémia FC II - CAOLA SC Sopron 2023-09-30 13:30 Puskás Akadémia

Videók

lejátszóNB III: nagy győzelem a listavezető Veszprém ellen

⏲ 2023-09-09

lejátszóNB III: nehéz meccsen végre győzelem

⏲ 2023-08-30

lejátszóNB III: Puskás Akadémia FC II–Bicskei TC 2–2

⏲ 2023-08-13

Aktuális

Fényképgalériák

kameraNBIII bajnoki: PAFC II-Veszprém

kameraNB III: Puskás Akadémia FC II–Tatabánya

kameraNB III: PAFC II–ZTE

EGY SZÍV.

PUSKÁS AKADÉMIA MINDEN PLATFORMON

CSATLAKOZZ!

×

EGY SZÍV.

ZTE VS PUSKÁS

VS

szeptember 29. | 20:00 | ZTE Aréna

SZURKOLÓI INFORMÁCIÓK
X

Események

Legfrissebb eredmények

Kelen SC - Puskás Akadémia FC II  1–0
Ferencvárosi TC - Puskás Akadémia U19  1–1
Puskás Akadémia U17 - MTK Budapest  4–0
Vasas Kubala Akadémia - Puskás Akadémia U14  1–4
Puskás Akadémia U15 - Szeged-Csanád Grosics Akadémia  6–1
Puskás Akadémia U16 - Illés Akadémia-Haladás  2–1
Paksi FC - Puskás Akadémia U19  1–4
FTC-Telekom - Puskás Akadémia U17 (leány)  4–0
FTC-Telekom - Puskás Akadémia U15 (leány)  5–4
Puskás Akadémia U19 - Illés Akadémia-Haladás  3–1